כל הפרויקטים
בודאי ישנה אהבה|רן ובר
הפרויקט של
רן ובר
ספרו החדש של רן ובר - על תקווה, אהבה וזוגיות לאור סיפורי מעשיות של רבי נחמן מברסלב
70%
15,430
מתוך 22,000
14
ימים נותרו
63
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 01/07/2019

כמה מאיתנו מ‪תגעגעים לקשר אמיתי, קשר עמוק ומספק עם מישהו שיראה אותנו כמו שאנחנו ויאהב ויעריך את מי שאנחנו? האם בכלל יש סיכוי שדבר כזה יקרה, או שאלה דמיונות ילדות שלעולם לא יתגשמו? האם משהו בסיסי ומהותי באמת יכול להשתנות? וגם מי שכבר נמצא בקשר זוגי - האם אנחנו ממשיכים להעמיק בקשר או שנרדמנו בדרך?


הספר בודאי ישנה אהבה לוקח אותנו למסע קסום של תקווה ורצון, מסע להסרת הערפל המונע מאתנו לפגוש את עצמנו ואת בן או בת הזוג שלנו. 


*  

בשנים האחרונות אנחנו פוגשים יותר מדי זוגות כשהמילה גירושין נשקפת מעיניהם העייפות. אנשים יפים, מצליחים, בעלי משפחות עם ילדים נהדרים. ועדיין..

במקביל אנחנו מכירים יותר מדי נשים וגברים ששנים ארוכות מחפשים את זיווגם במעגלים של תקוות ואכזבות - מישהו לחלוק איתו את חייהם ולהקים בית, וגם שם אני פוגש עייפות וייאוש שאי פעם יזכו למצוא מישהו אותו יוכלו לאהוב ושיאהב אותם חזרה.

*

אחרי עבודה של שנים - הגיע סוף סוף הזמן להוציא את הספר לאור, בואו והצטרפו לגיוס והמכירה המוקדמת ותבטיחו את העותקים שלכם לפני כולם!

הספר בוודאי ישנה אהבה מבוסס על עבודה טיפולית עם זוגות ובודדים ארוגה יחד עם מעשה מאבדת בת מלך - סיפורו המפעים של רבי נחמן מברסלב שכל כולו געגועים.

הספר הוא מסע לניעור האבק מעל הלב של כולנו - אלה שנמצאים בזוגיות ואלה שעדיין מחפשים אותה. הוא מבוסס על קריאתו הנצחית של המשנה למלך - ״אני יודע שישנו בוודאי״ שמהדהדת בליבנו את אותו רצון ראשוני וטהור לאהוב באמת שלא נעלם אף פעם.

הצטרפו אלי למסע המופלא של ״בודאי ישנה אהבה״, הספר החדש שיכול להביא כל כך הרבה תקווה וכוחות. אשמח אם תוכלו לבחור בתשורות של ספרים שתוכלו לחלק גם לחברים - כל כך הרבה אנשים זקוקים לעזרה ולא תמיד מודעים לכך.. 
כמו בכל גיוס של הדסטארט: 
רק בגיוס של 100% ומעלה - נקבל את התשלום ותוכלו להנות מהתשורות הנפלאות.. מוזמנים להביט בצד שמאל ולבחור מאחת התשורות.


מקצת תגובות ראשונות לספר:


״ספר נפלא שמזמין את הקוראים להעמיק בסיפורו של רבי נחמן, מעשה מאבידת בת מלך, מזווית זוגית. העמקה שמטרתה אחת. לעורר את הקשר ולהוסיף בו טוב, אמת וחיות. “(ד״ר יחיאל הררי, מחבר רבי המכר ״סודו של רבי״, ״אומנות ההגבהה״ ו״לנצח כל רגע מחדש״)

״הזדמנות מקורית ומאד אינטליגנטית להיחשף לדרכו ותורתו של רבי נחמן.״ (שי גולדן, ערוץ 2, לשעבר עורך מוסף הארץ)

״במילה אחת: וואו! רוצו לקנות!״ (יעלי איבר, רדיו קול חי.)

״רן ובר מצליח לקחת את עקרונותיו של רבי נחמן וליישם אותם בצורה מעשית בתחום הזוגיות. התחלתי לעבור על הספר, ומצאתי את עצמי נסחף הלאה יחד עם גיבור הסיפור, המשנה למלך, בחיפוש אחר בת המלך האבודה שכולנו רוצים כל כך למצוא".( ד״ר משה רט, עורך הספר)
קצת עלי:

אני רן, נשוי לאלונה ואבא לשישה ילדים מדהימים. סופר, מטפל זוגי ואישי, מעביר הרצאות ושיעורים ברחבי הארץ, יזם הייטק בעבר ובהווה. מאז שאני זוכר את עצמי תמיד חיפשתי, והחיפוש הזה הוביל אותי דרך תורות המזרח אל תורותיו של רבי נחמן ואל עולם היהדות וים החכמה שבו. משתדל תמיד להיות תלמיד, ללמוד עוד ולרכוש עוד כלים להעמקה והתבוננות והעיקר - לחיבור אל הטוב הנצחי והאינסופי.

אחרי שנים רבות במרכז הלח והחם, העפלנו אל הגליל העליון וכאן אנחנו חיים, מודים לקב״ה על כל רגע בגן העדן הירוק הזה.

בוודאי ישנה אהבה יהיה ספרי השישי, אחרי ״להיות בשמחה״, ״סוד הנקודה הטובה״, ״אני והאין רוכבים על אופניים״, ״מחשבי הקצין״ ו״התגלות״.

למה גיוס?

כל חיי למדתי שצריך לעשות הכל בעצמך. הכלי הנפלא הזה של גיוס ההמונים לימד אותי שאפשר ואף רצוי לעשות הכל יחד :). זהו הגיוס החמישי שלנו. בכל גיוס אנחנו מתרגשים לראות את החברים הקבועים שתומכים ראשונים ורושמים הערת עידוד מחזקת, לצד אנשים שאנחנו כלל לא מכירים שבוחרים לתרום ולעזור. ועל כך אנחנו מודים לכם מכל ליבנו.

הפלטפורמה הזאת החפה מיחסי ציבור ופרסום הפכה את ההוצאה לתהליך חברי ואישי, ומאפשרת ליוצרים רבים כל כך להוציא לעולם יצירות שלא היו מגיעות אליו בדרך אחרת.

מה בספר?

הספר מכיל סיפורים משעשעים ודוגמאות, תרגילים לעבודה עצמית להתבוננות ושינוי, לצד תורות ומעשיות משנים קדמוניות. ספר שאפשר להעניק במתנה לחברה או לבן הזוג, או לרכוש לעצמנו ולעבור מסע של רענון והתחדשות בהסתכלות על הקשר הזוגי בפרט והעבודה הפנימית בכלל.


מתוך הספר:

״...ועדיין זה הציק לי. אין ייאוש בעולם כלל - האם זה קשור אליי? הרי אני נשוי ויש לי ילדים מקסימים ופרנסה ואני משתדל ללמוד וליצור. איך הייאוש יכול להיות קשור אליי?

אלא שעם הזמן התחוורה לי העובדה שייאוש לא חייב להיות משהו דרמטי כל כך. הייאוש תוקף אותנו כמו לוחם גרילה מיומן. בדממה ובהחלטיות הוא מתגנב לכל אזור בחיינו ותוקע בו יתד רעילה.

למה הכוונה? ייאוש הוא כל דבר שוויתרת עליו. כל חלום שזנחת, כל דבר שדורש תשומת לב ושינוי והפסקת להאמין שאי פעם ישתנה.״


קצת על התשורות ולמה כל כך חשוב לתמוך בספר...הפרקים/שערים בספר:
קצת על התשורות:

סדנת התבודדות חד יומית בגליל - הזדמנות נפלאה לכולנו לקחת פסק זמן מהמרדף היומיומי ולחוות חיבור. הסדנא כוללת גם ארוחת בוקר גלילית מפנקת, שיחה מול הנוף הכי יפה בארץ והתבודדות מעשית.


הספרים הקודמים - רבי המכר ״להיות בשמחה״ ו״סוד הנקודה הטובה״ והספרים מחשבי הקצין, התגלות ואני והאין רוכבים על אופניים. המחיר הרשמי של כל 6 הספרים (כולל בודאי ישנה אהבה) הוא מעל 560 שח! וכאן יש תשורה בעלות של 210 שח בלבד כולל שליח עד הבית.

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.