כל הפרויקטים
המשחק פיפוש עושה קאמבק
הפרויקט של
צוות פיפוש
סדרת הקאלט משנות ה-90 חוזרת עם משחק חדש ואותו הסוודר. תמכו בנו היום ונצחק מחר: פיפוש בהדסטארט, המכירה המוקדמת של המשחק המלא מתחילה עכשיו!
117%
175,097
מתוך 150,000
28
ימים נותרו
904
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 15/07/2019

"פיפוש" החדש יוצא לדרך! הצטרפו לכל התומכים הנפלאים ויחד נדרדר את המשחק הדבילי הזה מטה מטה 0% ב-rotten tomatoes עם פיצ'רים ופינצ'רים לא נחוצים - אם כבר אז כבר!


הקאמבק של השנה! - "פיפוש" הוא משחק הרפתקאות הומוריסטי למובייל, למחשב אבל בעיקר לבני אדם. גיבור המשחק חזי פיפוש הוא אדם בעייתי ושחקן כושל. הוא התחיל להיות כושל עוד בשנות התשעים כאשר כיכב בסדרת משחקי מחשב הנושאת את שמו. כעשרים שנה לאחר מכן, פיפוש מקבל הזדמנות של פעם בחיים להזניק את הקריירה העלובה שלו מעבר לגבולותיה המוניציפליים של גבעתיים, ואתם חייבים לעזור לו לגרום לזה לקרות.

במשחק החדש שעתיד לצאת בתחילת 2020 אתם תשחקו את פיפוש שמשחק בסרט מדע-בדיוני עתיר תקציב בשם "קפטן סטארקוורץ". אתם תתחילו מתפקיד שולי של גופה ותצטרכו לטפס מעלה בסולם התפקידים. גיבור המשחק לא בוחל באמצעים ואתם תדרשו לתחבולות ומזימות, רכילות, קִימְבּוּן, בַּחֲשָׁנוּת, מאגיה שחורה, וקורטוב אלימות פיזית.

רק הצלחת הקמפיין תאפשר לנו להוציא את "פיפוש" לאור בתחילת 2020! הזמינו את המשחק מראש עכשיו ועזרו לנו להוציא את הקאמבק הטוב ביותר שאנחנו יכולים.

עם השטות באה השוטטות! 
- אבל סיפור המסגרת הוא רק תירוץ לשפוך פנימה אינספור עלילות משנה, קטעים לא קשורים, דמויות חדשות ושמעטס. התמיכה שלכם תאפשר לנו להזריק למשחק נוֹנְסֵנְס במינונים כל כך גבוהים שגם ברמה בינלאומית לא יהיו לו מתחרים. 

אנחנו מתכננים ליצור עולם פתוח עשיר בדמויות שחקנים, סטטיסטים, ידוענים, מפלצות מד"ב, תלבושות ופרופס. סט הצילומים יבנה על ימת מלח מדברית בבעלותו של שרצניק ואשתו התמהונית מלחיה. על הסרט ינצח הבמאי הדגול והדיקטטור החובב הקטור פלאפמייקר, בסיועה של התסריטאית נעמית שהולכת ומסגלת נטיות אבדניות. מפיק-העל פרדי דיז'ון יפטרל בקלנועית בחיפוש אחר כיסי טרור שעושים שימוש מופרז בכוסות פלסטיק על חשבון ההפקה.

פיפוש ילחם על אור הזרקורים עם אליל הנשים כוכב הקולנוע המצרי תאופיק ביבוש, עם מלכת הדרמה האגדית גרטה פוצבינה, ועם מאהל סטטיסטים שלם של שחקנים ממורמרים לא פחות ממנו. מעצב התלבושות ריג'נלד קווליט יתסיס את צוות ההפקה, ושאולי המוזנח יגיש לכם טוסט בקנטינה של המשחק.


מהאודישן לערב הבכורה
- השאיפה שלנו ליצור את משחק הומור הנוֹנְסֵנְס ההזוי ביותר שנראה אי פעם, ולאפשר לכם לשחק את חזי פיפוש בכל אחד משלבי ההפקה: מהאודישן לצילומים, ועד לערב הפרמיירה החגיגי, אירוח בתכניות "טוק שואו" וראיונות טלוויזיה. הבחירות שלכם לא רק יקבעו את גורלו של פיפוש, אלא גם ישפיעו על העלילה של הסרט שיוקרן בסוף המשחק.

במי אתם תומכים? - צוות פיפוש המתחדש מונה שבעה סרחים הדורשים השקיה יומיומית. בראש העדנית שתי הביגוניות רנארד ורועי גלוזמן יוצרי הסדרה המקורית משנות התשעים. לצידם צמד החבצלות גל פסטרנק וגל חג'ג' שכותבים קוד ומנווטים את כיוון הצמיחה הכולל. על הפוטוסינתזה אחראיים הצבעונים המלבלבים אמיר דווק וניר שחרור ("קרטוניש"). ולסיום, את העדנית גודר סרפד עוקצני בשם אלעד טבקוב כדי לוודא שאף אחד לא יברח ממנה, כי בינינו...

למה מימון המונים?
- "פיפוש" הוא יצירה בקנה מידה חריג לתעשיית המשחקים בישראל ומעטים ניסו וגם הצליחו להגיע לקו הגמר. הסיבה לכך היא לא חוסר מוטיבציה אלא שמשחק מחשב בסדר גודל של "פיפוש" הוא יצירה מורכבת ויקרה להפקה לא פחות מסרט קולנוע, עם אולפנים, עריכה, שחקנים, מוזיקאים, טכנאים ורול שזיפים. 

אנחנו נמצאים בחצי הדרך לגמר עם דמו מוצלח למובייל ולמחשב, שליש מן התסריטים, מחצית מן הדמויות ועולמות המשחק.

התמיכה שלכם תאפשר לנו להתפנות באופן מלא ולסיים את "פיפוש" מהר ובהיקף שתכננו. 

פרדי דיז'ון בפטרול של בוקר על הסט לנטרל כיסי טרור שעושים שימוש מופרז בכוסות נייר

רגע האמת הגיע! - זה הזמן לבטל פדיקור, לדחות עקירה כירורגית, לגרור פיגור בביטוח לאומי ולתמוך ב"פיפוש". הזמינו את המשחק היום ונצחק כולנו מחר. היו שותפים לקאמבק של משחק הומור הנוֹנְסֵנְס ההזוי ביותר שנעשה בישראל - זה או עכשיו או בעוד 20 שנה.

קדימון לפרולוג המשחק "פיפוש האודישן"

"פיפוש האודישן" להורדה חינם מאתר פיפוש, חנויות המובייל, Steam ו-Itch.

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.