כל הפרויקטים
יריד ימי הביניים
הפרויקט של
אורגיל
הצטרפו אלינו ויחד נוציא לאור את יריד ימי הביניים הראשון בישראל, תפאורה ברמה הגבוהה ביותר, מוזיקת חלילים, דגלים, דוכני עץ, חדרי בריחה ועוד
0%
50
מתוך 4,000,000
61
ימים נותרו
1
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 17/08/2019

הצטרפו אלינו ויחד נוציא לאור את היריד הראשון של ימי הביניים בישראל!

החלום הוא לעצב, לבנות ולהפעיל מתחם גדול, איכותי ומרהיב, בעיצוב פנטזיה של ימי הביניים. לייצר יריד גדול ומיוחד שמעוצב בצורה תמתית ואיכותית, שיספק חוויה מיוחדת ומעוצבת, הן למשפחות והן לצעירים. הפרוייקט עתיד להתקיים בקיץ 2020, או בסוכות שאחריו. שימשיך לפעול כל שנה, בין פעם לפעמים. הכניסה למתחם תהיה בחינם לקהל הרחב.

רק ביחד נוכל להגשים את היריד המיוחד הזה, רק עם התמיכה שלכם נוכל ליצור את החוויה, רק עם גיוס מלא של הפרוייקט, נצליח להפוך את את היריד למציאות!


מה יהיה במתחם:

1. מסלול דוכנים - 

האטרקציה הראשונה במתחם הוא מסלול דוכנים בעיצוב עץ עתיק, משולבים עם בדים, אוהלים, דגלים ואלמנטים עיצוביים שיתנו למקום מראה עתיק ומיוחד. המוכרים במתחם יקבלו תחפושות והן הם והן השחקנים במתחם יהיו חלק מתוך החוויה במתחם.

במתחם יהיו גם דוכני משחקים ודוכני אוכל, בתקווה גם 2 מתחמי אוכל גדולים.

2. חדרי בריחה/ קווסטים באוהלים -

במתחם יהיו בין 3-5 חדרי בריחה קטנים באוהלים גדולים, החדרים יהוו מעין קואסטים עם עלילות מותאמות, כגון מציאת שרביט המלך או עצירת קוסמים מרושעים, הקווסטים יהיו על פי שעות מוזמנות מראש. המחיר לשעת משחק כשהפרוייקט יצא לפועל יהיה בין 120-150 ש"ח.
בתשורות ניתן יהיה לרכוש אותם במחיר מוזל.


3. קווסטים מיוחדים

במתחם יהיו 2 קווסטים גדולים, אשר יחברו קבוצות גדולות של 10-20 שחקנים, וישלחו אותם להרפתקה ברחבי המתחם וביער הסמוך, קווסטים אלו ישלבו שחקנים, כגון מציאת נסיכה חטופה או עצירת קוסם מרושע מהריסת המתחם. המשחק יהיה שעתיים וחצי. המחיר לשחקן יהיה 350 ש"ח,
בתשורות ניתן יהיה לקנות את המשחק במחיר מוזל.

4. מרכז קרבות - הזירה המרכזית -

בסוף מסלול המתחם יהיה מרכז מוקף ספסלים מוגבהים, איזור קרבות בו יוצגו בשעות מסויימות קרבות אבירים, תחרויות חץ וקשת ועוד. בין היתר יהיה משחק רב משתתפים בו יקחו חלק 20 שחקנים כל פעם.
במרכז הקרבות יתרחשו כמה קרבות פרפורמנס על ידי שחקנים במהלך היום.

5. אטרקציות נוספות -

במתחם יהיו עוד 3 אוהלים לאטרקציות נוספות, שכרגע פתוחים לרעיונות. באופציות משחקיה בעיצוב ימי הביניים, אימוני חץ וקשת, פיינטבול קסמים, אוהל משחקי קופסא וכו'.

המרכז כולו יהיה חווייתי ומיוחד, בליווי מנגינת חלילים מיוחדת ונעימה ובאווירה אותנטית וייחודית.

המתחם נבנה במטרה להקים את הפרוייקט המיוחד והקסום ביחד, לדף הפייסבוק של הפרוייקט יעלו כל עיצובים וסקרים בנוגע לתפאורות, לסיפורי הרקע ועוד, כולם יכולים לקחת חלק בבנייה ובעיצוב.

6. מטבעות -

בכניסה למתחם תנתן אפשרות להמיר כסף למטבעות מיוחדות של היריד, עבור האטרקציות המבקשות אותם. מטבע זהב יעלה 120 ש״ח, מטבע כסף 60, ומטבע נחושת 20 ש״ח.

על המתחם עצמו - 

המתחם יורכב בחורשה באיזור השרון בפעימה הראשונה, במידה והפרוייקט יצא לפועל בקיץ 2020 או בסוכות שאחריו. המתחם יורכב מתפאורה ניידת שתוקם לפני כל יריד. היריד מיועד להיות שלושה ימים, פעם או פעמיים בשנה, למתחם יש אופציה לעבור בין הערים מכיוון שהוא נייד. במשך השנה התפאורה תאוחסן, במהלך השנים שאחרי ההקמה, המתחם יוכל לקיים את עצמו ממכירת משחקים ודוכנים.
כל התשורות יהיו ניתנות לשימוש במידה והפרוייקט יצא לפעול בפתיחת היריד. סוחרים אשר ירצו לשכור דוכן יקבלו אפשרות להגיע יום לפני היריד להתארגנות. הדוכן יסופק לסוחרים לשלושת ימי היריד.
היריד יופעל ברמת המקרו על ידי עובדים ומתנדבים. הדוכנים ינוהלו על ידי המוכרים שלהם, במתחם יהיו שחקנים ועובדים נוספים.

אם גם אתם מאמינים ברעיון הזה, אם גם אתם הייתם רוצים לראות את הפנטזיה מוקמת לחיים, לשחק בקוואסטים בעולם האמיתי ולבנות ביחד איתנו את אחת החוויות הייחודיות והמיוחדות בארץ, הצטרפו עכשיו בקניית מטבעות למשחקים ולקווסטים במתחם או בהשכרת דוכן, אנחנו צריכים אתכם בשביל להפוך את הכל לאמיתי, אנחנו בטוחים שיחד נוכל לייצר חוויה שלא תשכח.

קצת עליי - 

שמי אורגיל, בן 28 מנתניה. אני מעצב ובונה תפאורות למקצועי, וגיק בטירוף בחיי האישיים. בניתי את התפאורות של כמה מהחדרים המעוצבים בארץ, כגון הרפתקאות הארי פוטר, עיירת המכשף, מחוז 13 ועוד. כל מי שמכיר את העבודות שלי יודע כמה אני חי את הפרטים הקטנים. 

הפרוייקט בזה הוא קודם כל הגשמת פנטזיה, לא רק שלי, אני מאמין, אלא גם של המונים כמוני שהיו רוצים להלך בתוך חווית ימי הביניים אמיתית ואיכותית. הוא בנייה של אטרקציה ייחודית בישראל עם אפשרות אמיתית להיות מוביל בתחומו ולהשתפר משנה לשנה.

אני באמת מאמין שאוכל לפתח יחד אתכם את העולם האולטימטיבי, יחד נוכל לבנות לו סיפורים ועלילות, משחקים ודוכנים, אני בטוח שהוא יהפוך לחלק מהחיים של כולנו.

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.