כל הפרויקטים
החיוך של שאולי - חוזר!
הפרויקט של
יפית-שחר כהן
יפית-שחר כהן מתמודדת עם ניוון שרירים נדיר מאוד, חושפת בפניכם את הספר השלישי סדרת הספרים ״החיוך של שאולי״ - על עוצמתו של החיוך והבחירה בחיים.
8%
1,680
מתוך 20,000
30
ימים נותרו
16
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 20/06/2019

היי חברים טובים, הנה שאולי חוזר בספר שלישי בסדרה (:

בהמשך לתמיכתם המדהימה להצלחת הפרויקט הקודם:

אני מזמינה אתכם להצטרף אליי גם הפעם ע״י התשורות לשמאלכם, וביחד לעשות שינוי מהותי בקרב ילדינו ע״י תמיכה פשוטה בספר ״החיוך של שאולי בממלכת הממתקים״, הספר השלישי בסדרת הספרים האהובה ״החיוך של שאולי״.

אז שמי יפית-שחר כהן (33), מתמודדת בגבורה עם ניוון שרירים מסוג נדיר מאד.

במשך חיי (המאתגרים משהו..) של אדם נכה בעולם בריא, של אדם עם שוני כל כך בולט בעולם רגיל נוכחתי לדעת שיש בידי שתי בחירות מהותיות. אחת היא לשבת בבית ולהתנוון עוד יותר (כמו 90% מבעלי המחלה הזו על כל גווניה) והשנייה היא כנגד הטבע שלי - לקום ולעשות. (וזה לא באמת משנה מה לעשות).

אף על פי ולמרות הכל, החלטתי לקום. ומשום מה זה הצליח (:

לקחתי את כל הכאבים הפיזיים, הקשיי נשימה, התסכול, קשיי הדיבור, הבושה, הפחד, המגבלה, המוגבלות והפכתי אותם לכוח הכי חזק שלי. באופן אבסורדי החלטתי שהמגבלה שלי היא היא המקפצה שלי. היא מה שהופכת אותי למיוחדת בעיני כל ובפרט בעיני עצמי.

יצאתי לעולם כשאין לי ממש קול לשוחח עם אנשים (שני מיתרי הקול שלי פגועים ואחד מהם משותק). כשהוא נמצא הוא חלש וצרוד, ולעיתים הוא נעלם כשמתחשק לו.. נסו לדמיין איך זה שאתם יוצאים לרחוב ואין לכם היכולת להוציא קול? או גרוע מזה.. אתם יכולים להוציא קול מקרטע אבל פתאום באמצע משפט הוא נעלם? אחסוך ממכם את תיאורי המבטים השואלים, התמהים ובעיקר.. המובכים.

מתוך סבך האין ברירה הזה, המבוכה והרצון להיעלם.. בצבץ לי חיוך. משום מקום.

שם הבנתי, שהחיוך שלי הוא לא רק תנועה יפה, או הבזק של חיצוניות.

החיוך שלי הוא שפה. יש שם מילים, משפטים ואף סיפורים שלמים.

התחלתי לדבר חיוכים. ומשם הדרך קצרה וזכיתי לפתח את שיטת ״חוק הסמיילינג״ - שיטה לחיי העצמה, חיוך ושפע השמה דגש על כוחו ועוצמתו של החיוך על מנת לתת לעצמנו ולילדנו כלים לחיים הרבה יותר קלילים ומעניינים.‬

על בסיס שיטה זו פיתחתי סדרת ספרי ילדים, שבכיכובה עומד שאולי. ילדון מתוק עם עיניים גדולות שרק מחפש להקל עלינו את היומיום ואף לעשות ממנו דבש אמיתי וטעים.

והפעם בספר השלישי - לא רק שהכנסתי המון חיוכים כדרכי בקודש, אלא נגעתי בנישה קרובה מאוד לליבי - שמירה על בריאות השיניים, בספר זה יכירו הילדים את מפלצת הממתקים ויבקרו בביתה ״ממלכת הממתקים״, ילמדו על בריאות השיניים מתוך צחוק גדול ושעשוע אמיתי.

חשוב לי לומר.. את הספרים היקרים ללב האלו ישבתי, איירתי וכתבתי בעצמי. וכמו שאתם רואים הושקעו פה ימים ולילות של מחשבה וכיוונון לתת לילדים את הכי טוב שבי. מקווה שידיי לא קצרו מהצלחה במשימתי זו.

בעזרת סדרת הספרים הזו ראיתי במו עיני עד כמה אפשר לרפא נפש של ילד, ולגרום לו לתהליך נפשי טוב ולהוביל אותו למקום שאליו הוא בעצמו שואף בסיוע כלי פשוט ובקלי קלות, שלא פוסח על אף ילד ומוכן לשימוש בכל עת.


מוזמנים לתמוך בי ע״י אחת התשורות המופלאות שנמצאות לשמאלכם, תשורות אותן הכנתי במיוחד עבור הפרויקט. תמיכתכם חשובה והכרחית בשבילי על מנת להצליח להוציא לאור את

סדרת הספרים שלי (:


קצת פרטים טכניים:

* הספר הראשון בסדרה - ״החיוך של שאולי״ 

* הספר השני בסדרה - ״החיוך של שאולי בקיקבוץ״

* הספר השלישי בסדרה - ״החיוך של שאולי בממלכת הממתקים״

* כריכה קשה, בגודל A4.

* 24 עמודים צבעוניים ומלאים חיות וקלילות, מאוירים בטוב טעם ובעיקר מעלים חיוך גדול (:

* הספר מומלץ ע״י פסיכותרפיסטית ילדים/מבוגרים, כספר טיפולי לכל דבר. בעיקר לילדים רגישים מאוד, מאותגרי קשב וריכוז, היפראקטיביים, דיסלקציה ועוד.. ״הספר הזה מסוגל לפתוח שערים מאוד פניימיים בילד וזוהי דלת כניסה אחורית ונדירה לעולמו הקטן״.

וע״י קובי תורג׳מן, עו"ס קליני ופסיכותרפיסט:

״לעיתים, בשעות משבר גיוס כוחות הוא משימה קשה. כאשר עיינתי בספרה של שחר שמחתי לראות כיצד ילדים והורים יכולים להיעזר בו בכדי למצוא את הכוחות הטמונים בילדיהם גם בשעת מצוקה״.

* לסדרת הספרים של שאולי בגירסה הדתית או האנגלית - יש לבצע תמיכה כמותית מראש. 

מחכה לכם,
- בבלוג שלי ״זה מה יש ועם זה ננצח״
- במייל
- בדף הפייסבוק של שאולי

- באתר של שאולי

באמצע הספר מחכה לכם הפתעה מיוחדת במינה!!

המשדרגת את החוויה והופכת אותה למציאותית, פרקטית ומעשית.

אז תנו חיוך ויאללה בואו (:

״וזכרת את השם אלוקיך, כי הוא הנותן לך כוח לעשות חיל״


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.