כל הפרויקטים
CarChip- רכב צ'יפ
הפרויקט של
איתן מלכה
רכב מתוקשר בדיוק כמו בני אדם, בתוכו יש צ'יפ אשר מזהה התנגשויות עם רכבים אחרים, ומונע המון דרכי פיגוע ברכב, אם זה תאונות, פגע וברח, ושיווקי.
0%
0
מתוך 100,000
66
ימים נותרו
0
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 26/07/2019

*מטרת פרויקט זה הוא ליצור את המוצר באמצעות איסוף כסף לפיתוח המוצר, מזמין אותכם לתמוך*

בשם ה' נעשה ונצליח!

שלום לכולם!

 עליי/ about me:

אני איתן מלכה,מהרצליה.

הרעיון/ The Idea:

כיום נמצאים המון רכבים על הכביש, וחייב להיות תקשורת בין הרכבים, כי זה בדיוק כמו שיהיו לך מליוני אנשים על הכביש, אתה חייב תקשורת,

והתקשורת הזאת היא ה- "Chip" שנועדה לתקשר עם  "Chip" אחר שנמצא ברכב שונה, והם בעצם מעבירים בינם את התקשורת של כל רכב, שנמצא שם אותו אדם, ובמקרה של תאונה, המידע יעובר אוטומטית, עצם ההתנגשות קרתה כאן זיהוי של שני ה Chip ונוצרה כאן זיהוי של פרטים שנשלחים לאפליקציה/אתר שבו נרשמים לפני הכל שם בעצם כל התיקים(תאונות שקראו) יהיו שם ושם תכניסו את הפרטים שלכם בידיוק כמו סים בפלאפון, ובמקום לצאת ולהחליף פרטים ולחסום כבישים, זה מקצר לך את כל התהליך הנ"ל, הביטוח עם כל הפרטים מטפל לך בנושא, יהיה ניתן לפתור את הנושא ללא הביטוח.
כנ"ל תאונות של "פגע וברח" בזמן התנגשות המידע יעובר לתוך האתר/האפליקציה ויקרא בשם "תיק" ובו הוא מראה את פרטיו של הפוגע, יוכל לתקשר איתו ולסגור את זה ללא ביטוח, או עם התערבות של הביטוח.


מאיפה הרעיון הגיע אליי?
אני בא מעולם התקשוב/תכנות, והאמת היא שאותו מכשיר שארצה לפתח ברכב של כולנו, בא בפתאומיות תוך כדי למידה בביה"ס, שהמורה הסביר על בשביל שהנתבים ידברו אחד עם השני, והמידע יופץ, צריך פרוטוקול שנקרא RIP והוא בעצם המתווך בין כל הנתבים, וחשבתי על תקשורת בין רכבים, יש המון רכבים!


בתמצית הרעיון:

הפיתוח היינו chip תקשורת שנמצא ברכב, שיקלוט התנגשות עם chip אחר במקרים של תאונות ויאסוף פרטים חיוניים(אותם פרטים שאוספים לאחר התאונה) אוטומטית, יקלוט תאונות של "פגע וברח"(לעיתים קורה לנו שאנחנו יורדים בבוקר ורואים מראה שבורה, או שריטה כלשהי ואנחנו לא באמת מבינים איך זה בדיוק קרה) , ובהמשך ה- chip יהיה שיווקי, זאת אומרת שכל רכב יהפוך לעסק, גם כשהוא רדום בחנייה!

אתה מבינים שאנחנו נוכל להרוויח עוד כסף, גם כשאנחנו לא בדיוק עובדים!
אני רוצה שתאמינו שהיום אפשר להרוויח כסף מכל דבר אפשרי!
מכל "זבל" אפשר לעשות כסף!

אני מניח שכל אחד היה רוצה להרוויח גם כשהוא ישן, וזה עוד טעימה קטנה מהנושא.

אני כן יעשה הרצאה לאחר שהגיוס כסף יעבור בהצלחה בעזרת ה', ואסביר לכולם מה הולך לקרות, ואיך בדיוק זה עובד כל העסק הנ"ל.


שלב ההכנה:
הערך המוסף להתחלת הפיתוח המוצר הוא 100,000 ש"ח לפחות כדי ליצור אותו, ולהביא מתכנתים מומחים שיעזרו לנו בבניית המכשיר הנ"ל במהירות האפשרית ובאיכות המרבית, ואולי גם להציע את זה כחוק בכל רכב.
המוצר כרגע בשלב 0, תהליך הפיתוח יתחיל בהתייעצות של כמה יועצים, שרטוט המוצר, רישום כפטנט, ועוד כמה פעולות קצת עמוקות יותר.
אנחנו נעדכן כמובן בכל שלב שהמוצר עובר.
אנחנו בעזרת ה' נתחיל בשלבים לאחר הגיוס, אני מבטיח לכם שכל אחד שתמך, יקבל את אותו מוצר, ואתם רק תתרשמו.
קהל היעד של אותו פיתוח לכל הרכבים במדינת ישראל!
אם יהיו עוד שינויים אני אעדכן במהירות.
כמו ששמתם לב, זה או הסכום הנ"ל או כלום, כך שכספכם יוחזר במידה ולא יתנהל הפיתוח.
מה יקרה בזכות גיוס הכסף וכן הלאה?
 במידה והגענו לסכום x שבו רצינו להגיע אנחנו נתחיל בפיתוח ובעיון מעמיק על המוצר, אנחנו נתכנן איך הוא יהיה בנוי, וממה הוא בנוי, ועוד המון דברים שאני מאוד מקווה שהכסף יעזור לנו, כי מה שמנע מאיתנו זה הכסף והתמיכה שלכם, ונעדכן אותכם פה בכל שלב פיתוח המוצר.
  אנו נעשה וולוג יום יומי איך הכל התחיל מ-0 ועד ל100! עם ההצלחה שלכם!
אני מזמין את כולם לשתף, לתמוך בפרויקט, זה יעזור לכולנו המון!


הפיתוח הבא/The Next Development:

בקרוב שה Chip יתפוס אצל כולנו, נפתח עסק וירטואלי ברכב של כל אחד, דרך הצ'יפ שישדר את אותם פרטים, וגם אז יפתח אפליקציה שבה תוכל להכניס כל מיני פריטים למיניהם, תוכל לשווק דרך הרכב שלך דירות, חפצים וכו'..תחשבו על זה שהכביש היום, הוא מרכז  שיווק מבוזבז, גם אותו נוסע לא אשיח את דעתו בכביש, האפליקציה תוכל לאסוף לו כל אחרי נסיעה, את אותם דברים שחיפש.אני מאמין שלכל אחד זה קרה שהוא נתקע באיזה מקום כלשהו ללא כל עזרה, אני מאמין שהרכבים הם עולם מספיק ענק בשביל להצליח לעזור לכולם בעת צרה במקום רחוק כלשהו.בקיצור, עתיד גדול צופה לנו בעניין של הרכבים, אני מאמין בזה מאוד!רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.