כל הפרויקטים
ספר אמן - אסף בסון
הפרויקט של
Assaf basson / artist
הצטרפו לאחד כוחות בפרוייקט חדשני של הוצאת אלבום אמנות מהודר - שיתוף פעולה בין קהל ואמן ליצירה משותפת.
19%
16,950
מתוך 90,000
10
ימים נותרו
39
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 31/05/2019

הזדמנות מכובדת לשיתוף פעולה להפקת יצירת אמנות משותפת.
מתנה אמנותית לכל שוחרי התרבות והאמנות!


הצטרפו אלי! 

למיזם אמנותי משותף ולפיתוח אמנות ישראלית חופשיה ועצמאית.

"אלבום אמן - assaf basson artist" 

ספר אלבום האמן הישראל אסף בסון,  בכריכה מהודרת, הכולל עשרות יצירות שמן, מילים ותובנות של האמן והיוצר העכשיוי. 

 "על פלא האמנות של החיים". 

"מי שאהבו ועקבו אחרי בשנים האחרונות ראו איך סללתי את דרכי במסירות אין קץ באדמת טרשים ואבנים בשטח מכור וסגור, חורש שדות ירוקים במחרשה מפלסטיק עם צבעי שמן, מקלדת ומכחול. ושם בעזרת כל שם נשתלו הזרעים והפכו לפרחים, חלקם כבר נקטפו, חלקם נאספו אל תוך הבתים חלקם מיפים קירות ואתרים נוספים. כי מה זה להיות כאן אדם מבלי שיהיה לו קצת יפה נעים וחם.." 

אסף בסון

האלבום יכיל צילומי כרומטיים יחודיים של היצירות בלווי המחבר עם האלמנטים המרכיבים את הזהות הפנימית האישית של כל אחד ואחת מאיתנו בעולם סוראליסטי פנימי מעורר השראה.


למה להשתתף בפרוייקט ולמי מיועד?

ספר אלבום אמן נמצא בקטגורית הספרים האיכותית והיקרה בשונה מקטגורית ספר קריאה רגיל. הפקת ספר אמנותי משובח תהיה משולשת בהוצאות, בצורך בבעלי מקצוע מיומנים, בצילומי אולפן רבים, עריכה ספרותית וגראפית, ואיכות חומרי הגלם. הפקה זו דורשת משאבים שאינם בהכרח, מטבע הדברים, בעלי החזר כלכלי ודאי, והסיבה להוצאתם לאור תהיה תמיד מתנה לעולם וגם כי זו הזדמנות מכובדת להיות שותף ליצירת אמנות ישראלית עכשיוית שמבוססת על שיתוף פעולה סינרגטי בין האמן ובין הצופים. בנוסף, תתאפשר רכישת יצירות שמן מקוריות, תמיכה באלבום אמנות ותחושת ההשתתפות הגדולה בפיתוח אמנות ישראלית עכשיוית ומקורית.

לא מדובר פה במכירה רגילה של ספר לקונים אלה בהזדמנות מיוחדת גם לכם וגם לי לאחד כוחות לטובת ההוצאה של היצירה הזאת לאור.

מה יהיה בספר?

בספר האמן המהודר שיצא לאור יכללו בכריכה אחת כל יצירות השמן והרישומים ביחד עם הגות בנושאי החיים, סוד האושר, האהבה ואמנות. תובנות וחוכמות חיים השאובות מהכתבים והגישות של הזן והטאו המזרח והמערב יהדות ועולם בתוך המירקם וביחד כאלבום השראה. מושגים כמו חיים ומוות
להיות ולא להיות, לבוא וללכת, עצמיות ואחרות 
ימצאו אצל הקוראים את ההשראה לכל תחומי החיים באופן הפשוט היעיל והישיר. הספר מיועד לכל הגילאים ולכל הקהלים חובבי אמנות, אמנים, אוצרים, תלמידים מתרגלי מודעות, מורים והורים. כל משימתו היא ליפות את העולם. 

בנוסף, עד עתה הכרתם את האמן דרך היצירות שבתערוכות, הסרטונים שמאחורי העשיה, עולם הצבעים היחודי, הכתיבה והלימוד לצד היצירות, בפרסומים השוטפים ברשתות החברתיות, במעקבים ובחברויות - וכל זה לא היה מתקיים אם לא היתה שם האהבה שלכם והתגובות המרגשות. 

למרות המודעות לעצמנו אנחנו מייצרים הפרדה ביננו לבין העולם. אני ואתה, הוא והם.. וזו ראיה לא נכונה כי במובן העמוק אני זה אתם ואתם זה אני ואין הפרדה. כי מה שבחוץ הוא בפנים ולהיפך. אנחנו בנויים מכל היסודות שהם הכל - אבל רק לא שלנו. הקשר הוא משולב ומתהווה בריקמה אחת. 

לכן הספר הזה הוא שלכם. 

על האמן
נעים מאוד, שמי אסף בסון ואני אמן -יוצר, קולנוען מורה וצייר המתעסק ביצירת אמנות עכשיוית מקורית וישראלית ואולי אף דרך כך אני שואף להרחיב את לבבות בני האדם ולהרבות טוב לעולם. אבל כל זה יוכל לקרות רק בזכות גיוסכם המוצלח לפרוייקט. 
שנים רבות מאחורי כבמאי יוצר תסריטאי ומורה בתעשית הקולנוע ומקביל בחינוך קולנוע על יסודי. אני מתעסק בפסיכולוגיה ובפסיכותרפיה, פילוסופיה של המזרח והגות הזן והטאו. טרילותרפיסט ומשמש מורה ומדריך למתרגלים רבים בדרך. היתה לי הזכות ללוות מאות ואלפי תלמידים לחיים של מודעות עצמית ועשייה חברתית ולהיותם בני אדם טובים ורגועים הבוטחים בעצמם וסביבתם. 


מאחורי סרטים רבים בינהם "מכתוב עליכ", סרט מסע דוקומנטרי אישי שלי אל המשפחתי והחברתי, סרט שהוקרן בערוצים המסחריים ונמכר לרשת 'אלג'זירה אינטרנשיונל' והופץ בארץ ובכל העולם.

האמנות שלי


 לפני ארבע שנים לאחר חמש עשרה שנות הוראה סיימתי את המשרה בהוראה השוטפת והתמסרתי לאמנות הפלאסטית אותה אני יוצר בצבעים וגדלים שונים, מוכר ומשווק בארץ ובעולם ביזמות והפקה אישית שלי. עד כה. 

עד עתה בארבע השנים האחרונות קיימתי 5 תערוכות אישיות ונכללתי ב'רשימת הזהב' של המגזין הבינלאומי 'art market magazin' כאחד מהאמנים העכשויים בעולם.


אני מצייר אבסטרקט וסוראליסטי כאשר אני משתמש בכרטיסי אשראי בנקאיים מפלסטיק כאמצעי אמנותי טכני ליצירותיי.

כי מה זה להיות אמן בתקופתנו?

להיות אמן בעולמנו זה להיות חקלאי. לחרוש לעבד לזרוע ולהצמיח את היופי, את הערך, את המחשבה, את הלב, את האמונה והאהבה.

להיות אמן בעולמנו זה להיות מדען. לחפש הוכחות. לחפש את היופי, את האמת, את הפיתרון, את הריפוי, את הסיבה והתוצאה.

להיות אמן בעולמנו זה להיות דתי ללא דת. להאמין להתפלל ולהשתדל ללא דופי, למצוא את החסד, את החמלה, החוכמה והצדק, החירות והאהבה, הקשר והחיבור ליוצר העולם.

כי גם לדעת איך לחיות זו אמנות, ולחיות
כדי לדעת, זה להיות אמן.
כי להיות אמן זה בעצם כל המקצועות שבעולם.
ובעיקר להזכיר, להיות אדם.

כשאני עושה את המעשה היצירתי שאנחנו קוראים לו ציור או יצירה, אני עצמי נמהל בתוכה. 

העבר והעתיד וכל מה שנעשה ויעשה מכונסים לתוך שובלים של צבעים מתמרחים בצורות ודמויות אחרות. 

הכל נוצר ונאצר ברגע אחד. רגע אחד שמקהיל עוד רגע וכולם אצורים יחד ואולי ישארו שנים לאחר שכבר הסתיימו ועכשיו הגיע הרגע לאצור ולקבץ הכל יחד לספר אחד. 


בימים אלה ניתן לראות את שתי תערוכות היחיד שלי המוצגות בו זמנית בתל אביב.

הזמנה להשקת הספר תתקיים ביחד עם תערוכה אודיאו-ויזואלית של היצירות.


הספר לאחר ההוצאה לאור ימכר בחנויות במחיר של 130 ש"ח. 

מחיר הספר בתשורה ובתמיכה בפרוייקט 100 ש"ח בלבד!

ושוב, למה להשתתף בפרוייקט ולמי מיועד?

כי זו הזדמנות מכובדת להיות שותף ליצירת אמנות ישראלית עכשיוית שמבוססת על שיתוף פעולה סינרגטי בין האמן ובין הצופים. בנוסף, רכישת יצירות שמן מקוריות, תמיכה באלבום אמנות יחודי לעולם, ותחושת ההשתתפות הגדולה בתמיכה בפרוייקט אמנותי איכותי חדשני ומשותף.

 מוזמנים לבחור באחת ממדרגות התמיכה שהכנתי עבורכם 

בהמון אהבה,

נעשה ונצליח,

אסף בסון ;) 


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.