כל הפרויקטים
UTOPIA
הפרויקט של
יערה בר
הצטרפו אליי וביחד ניצור UTOPIA- הופעה אנרגטית המשלבת מוסיקה חיה, עיצוב הקרנות ותאורה
116%
13,350
מתוך 11,500
26
ימים נותרו
36
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 18/05/2019

 Join me in Making of UTOPIA– An Immersive Music Performance

Created by Yaara Bar


שלום לאוהבי האמנות והתרבות רודפי חוויות אוטופיות ומשיגהם.

אני מתרגשת להציג בפניכם את פרויקט הגמר שלי, "חוויה אוטופית" עליו אני עומלת זמן רב ועומדת להעלותו בחודש מאי 2019 בפקולטה לדרמה באוניברסיטת ייל.  זוהי יצירת פרפורמנס חדשה ומיוחדת המספרת סיפור באמצעות טכנולוגיות מתקדמות. היצירה תוצג בפני קהל מגוון של סטודנטים, מרצים, חברים ותושבים.

אז איך לכתוב את זה?.. בשביל לעשות הפקה עוצרת נשימה. כזאת שיוצאת מהלב והדמיון שלי ישירות אל לבבות הקהל- צריך מימון, ובזכותכם אוכל להוציא את ההפקה לפועל!

איפה UTOPIA היום?- חלל- יש!, צוות- יש!, מוזיקה-יש! הקרנות-יש! - למה אנחנו מחכים?! 

קצת עליי

שמי יערה בר, מעצבת הקרנות וידאו, בוגרת בצלאל בתקשורת חזותית (2014). בימים אלה מסיימת לימודי תואר שני בעיצוב הקרנות וידאו למופעי במה, בפקולטה לדרמה באוניברסיטת ייל , קונטיקט, ארה"ב (2019).

איך הכל התחיל?

 הרעיון ליצירה התגבש אצלי כאשר נתקלתי בספר הנפלא-"Utopia in performance : Finding hope at the theater". הספר נכתב ע"י ג'יל דולן  והיא מתארת בו , כיצד הופעה חייה ,מייצרת מרחב המאפשר התכנסות של אנשים לחוויה יצרית מלאת דמיון וקסם. "מופע האוטופיה" הוא אוסף של רגעים מוחשיים קטנים ,בעלי משמעות עמוקה המציג , לדברי דולן, מצג של הווה מלא תקוה, רגיש ונשגב. אני חשה שרעיון "מופע האוטופיה" מלווה אותי כבר זמן רב והפך לעיסוק המרכזי בחיי. חוויתי רגעים דומים, של התרוממות רוח, במופעי מוזיקה גדולים ובמועדוני ריקודים. אלה היו אירועים שבאמצעות טכנולוגיה מתקדמת יצרו מציאות רבודה ,רווית אנרגיה סוחפת , מלאת צבעים, צללים ותנועה .

תיאור הפרויקט

 אני מבקשת לשתף אתכם בפרויקט הגמר שלי -"חוויה אוטופית". זאת תהיה הפקת מוזיקה חדשנית וייחודית , בה אני יוצרת מוזיקה כ- DJ ובתוך כך מפעילה מערכת מתוחכמת של הקרנות דימויים בווידאו, בזמן שליאם (Liam Bellman Sharpe)  מאלתר על הביטים שלי בגיטרת הבאס שלו. התאורה והקרנות הווידאו יגיבו לקצב ולמצלול של המוזיקה שניצור לייב באותו הרגע. בחלל הכניסה אורות ,הקרנות וידיאו וצלילים יעטפו ברכות את הקהל. הדימויים המרכזיים  שיוקרנו על מסכי ענק ,יהיו של יער עתיק/ עתידני וייקחו את הצופה למסע בין אינטלקט לרוחניות. לאחר התכנסות יעלו המשתתפים לאולם העליון בו יערך מופע/ מסיבת ריקודים. המופע מנסה לדמות את מסלול הירח המלא במשך 45 דקות של חגיגה רב חושית.

איפה אתם נכנסים לתמונה? 

אני פונה אליכם בהצעה, לקחת חלק בהפקת המופע "חוויה אוטופית". בזכות גיוס והתגייסות מוצלחים שלכם אוכל להפיק את פרויקט הגמר שלי, חגיגה המשלבת חוויה רגשית /אסתטית/פנטסטית/אוטופית לקהל ולהציג מיומנויות והבנות שרכשתי במהלך לימודי התואר השני באוניברסיטת ייל.

תשורות

בכוונתי להופיע עם "חוויה אוטופית" בפסטיבלים בארץ ובעולם. אתם, שלקחתם חלק בהפקת המופע, תהיו אורחי הכבוד שלי ותקבלו כרטיסי הזמנה בחינם למופע.

מתי ואיפה הופעת הבכורה?

בזכות התמיכה שלכם המופע יוכל לצאת לפועל! השאיפה היא: 

המופע יתקיים בימים 13-14 למאי 2019 בשעות הערב ( לו"ז מפורט יעודכן)

חזרות טכניות וגנראליות 7-12 במאי

כתובת: אולם קברט (קבלת פנים ומופע) פארק סטודיו 217, אוניברסיטת ייל, ניו הייבן , קונטיקט, ארה"ב.


הכירו את חברי לצוות:

בימאית, מעצבת הקרנות,  D.J ופרפורמר-  יערה בר D.J DRGfly

מעצב תאורה-  סמואל צאן

מעצבת תפאורה-  סטפני כהן

מעצב סאונד-  דקוטה סטריפ

מעצבת תלבושות-  ביאטריס ונה

עוזרת הקרנות-  אלנה טילי

דרמטורגיה-  אלכס ורמיליון

מנהל במה-  לורנצו זאנטי

מוזיקאי-  ליאם בלמאן שארף

תודה לכולכם על התמיכה והמון אהבה,

יערה בר, D.J DRGNfly

www.yaarabar.com

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.