כל הפרויקטים
תמונות חיינו אלבום 2
הפרויקט של
תמונות חיינו
אנחנו בדרך לאלבום שני ! בואו לתמוך בהפקת אלבום יחודי בנוף המוזיקה הישראלית העכשוית, ולהיות חלק ממשפחת תמונות חיינו. זה יקרה ביחד איתכם!!
44%
21,810
מתוך 50,000
71
ימים נותרו
42
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 31/07/2019

הקלטת אלבום שני לתמונות חיינו - מוזמנים לתמוך ולקחת חלק (:

אלבום שני ?

אחרי אלבום הבכורה שלנו, שזכה לתגובות נרגשות ולהשמעות, כתבנו 10 שירים חדשים (הוספנו אליהם קאוור אחד - בית חלומותי - שהוא כבר לגמרי חלק מאיתנו) והם מוכנים ומזומנים להיות מוקלטים לאלבום שני !   איזה כיף !!! ואתם... מאד מאד מוזמנים להצטרף אלינו, לתמוך ביצירה, לקחת חלק ולגרום לזה לקרות !!!  אלבום שני, כמו עם ילד שני, זו התרגשות אחרת. אנחנו מגובשים, בוגרים מוכנים ומציאותיים יותר. זה אושר עצום עבורנו ואנחנו רוצים לחלוק אותו אתכם.

מי אנחנו ?

תמונות חיינו - הרכב של 6 מוזיקאים. איריס לונדון-זולטי (מילים ושירה) אבי מזור (גיטרה, שירה, ניהול מוסקלי, לחנים ועיבודים),  , חזי חייט (סקסופונים כינור וחיוכים), גיל (גיגי) לוטן (בס ולחנים), שלו נאמן (כלי הקשה ועיבודים ושירה)  ומשה לוי (קלידים) ועוד המון חברים ומוזיקאים שהצטרפו אלינו לאורך השנים והפכו לחלק מאיתנו. אנחנו יוצרים ומופיעים יחד כבר 8 שנים, עם חומרים מקוריים שלנו, בסגנון של פולק ישראלי עם נגיעות ממוזיקה עולם. מופיעים בכל הארץ מול קהל שהולך וגדל מהופעה להופעה. זוכים לתגובות נרגשות ושמחים שיכולים להביא את השמחה והמוזיקה שלנו לכל מקום.

היכן עומד תהליך הקלטת האלבום?


השירים והעיבודים כבר כתובים, ובוצעו בהופעות מול קהל. התחלנו להקליט באולפני מצלול בעזרתו של קובי פרחי האלוף, הוקלט רידם סקשיין לכל האלבום ועכשו אנחנו עושים העלאות של כלים נוספים ועריכות. כשנסיים את השלב הזה צפוי לנו - שלב המיקס והמאסטרינג וכמובן - גרפיקות והוצאת סינגלים. ונשתף אתכם כמובן בכל התקדמות התהליך עד לתוצר הסופי. 

אם הכל ילך כמתוכנן, בעוד כמה חודשים, עד סוף שנת 2019 האלבום יהיה מוכן, עבורכם! ונשיק אותו בהופעת השקה חגיגית בתל אביב, יחד אתכם !

למה חשוב לנו להוציא את האלבום השני לאור ביחד איתכם?

אנחנו תמיד אוהבים לשתף בעשיה שלנו כמה שיותר חברים. לכן, חשוב לנו לעשות את האלבום הזה אתכם, עם כל מי שאוהב את המוזיקה שלנו, ומאמין בנו. חשוב לנו לדעת שאתם שם איתנו, מחכים לאלבום הזה שייוולד, להכיר אותו וליהנות ממנו. 

זה הוכיח את עצמו באלבום הראשון. וזו הייתה חוויה נהדרת לעשות אלבום חברתי י ואנחנו רוצים לחזור על החוויה הזו שוב ! יחד איתכם !

אנחנו מבטיחים לעשות את האלבום הזה הכי מדהים שאפשר, כדי שתהיו גאים בו. כמו באלבום הקודם גם הפעם ישתתפו בהקלטות מוזיקאים נפלאים שיוסיפו לשירים את הצבעים המיוחדים שלהם.
הכנו לכם תשורות משמחות, מכל מה שיש לנו לתת ולהציע. הן מחולקות למדרגות תמיכה, כדי שכל אחד מכם יוכל למצוא את הדרך המתאימה לו לקחת במסע הזה.

השירים ואנחנו נשמח אם תבחרו תשורות ותעזרו להם לצאת לאור. 
רק אם נגיע ל 100% תמיכה נוכל לעשות זאת ! ביחד! 

אוהבים אתכם ומודים לכם מראש,
תמונות חיינו

הנה אחד משירי האלבום החדש:רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.