כל הפרויקטים
ספר תודה
הפרויקט של
יעל בר פסח
אני מזמינה אתכם לתמוך בהוצאת ספר התודה הראשון! ספר צילומים שיעשה נעים בעין ובלב. ספר מתנה עם ערך מוסף שכיף לתת וכיף לקבל
45%
18,000
מתוך 40,000
25
ימים נותרו
105
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 15/06/2019

נעים מאד, 

אני יעל, אני צלמת סטילס ואמנית רב תחומית. 

אני מזמינה אתכם לתמוך ולהיות חלק בהוצאת ספר התודה הראשון. ספר שאפשר לתת כמתנה עם ערך מוסף, ספר שכל אחד ישמח לתת וישמח לקבל. ספר בו יהיו תמונות מקסימות ומלאות השראה ומשפטי תודה.  

את האהבה לצילום גיליתי עוד כשהייתי ילדה. לפני כמעט 10 שנים פתחתי את הסטודיו שלי ואני מתמחה בצילומי תדמית ופורטרטים ומעבירה סדנאות לצילום.  אני מאד אוהבת ספרים ומאד אוהבת לתת ספרים במתנה. כשאני רוצה להודות למישהו אני מחפשת משהו נחמד לתת שלא יהיה משמין ולא יהיה פרחים..  ספר זה פתרון מעולה, אבל כזה ספר כמו שאני רוצה להכין, אין. ותאמינו לי שחיפשתי...

שנים אני מסתובבת עם הרעיון של הספר בראש, וכל מיני חששות ותירוצים מנעו ממני להתקדם עם הרעיון והבנתי שאם אני לא אעשה את זה אז לא יהיה כזה ספר. 

עם התמיכה שלכם והמוטיבציה והכישרון שלי, הספר הזה יצא לאור.

הספר יהיה ספר עם ערך מוסף, שאפשר לתת לחברים, למשפחה, לתת בעבודה, לעובדים, למנהלים או ללקוחות. לתת למורה או לגננת או ככה סתם למישהו שאוהבים ומעריכים ופשוט להגיד תודה.

בספר יהיו תמונות שצילמתי בכל מיני נקודות בחיים שלי, תמונות שכל אחד יכול להתחבר אליהן ולהיזכר בחוויות דומות שהוא עבר. ולחייך.

בכל דף של הספר נגיד תודה על משהו שיש לנו בחיים. ותמיד יש על מה להודות.


אני משקיעה בספר את מיטב הכישרון, הזמן, התכנון והאהבה. אספתי איתי אנשי מקצוע מעולים שיעזרו לי להפיק את הספר ברמה של ספר אומנות, עם דפים עבים ואיכותיים וגרפיקה מושלמת. חשוב לי שמי שיקבל את הספר ירגיש את האיכות, והאכפתיות ביחד עם התמונות המדהימות.

בזכות התמיכה שלכם, אוכל להתקדם עם עריכת ועיצוב הספר, וככה הספר יוכל להיכנס להדפסה במהלך חודש יולי ואוכל לחלק אותו במהלך הקיץ והוא יוכל להיות מתנה מושלמת לראש השנה.

אני מזמינה אתכם לתמוך בפרוייקט כדי שהספר המקסים הזה יוכל לצאת לאור . כי לבד זה קשה והרבה יותר כיף ביחד!.

בשלב זה, מיינתי כבר את כל התמונות שיופיעו בספר (ימים על ימים של עבודה והתלבטויות). סיגל, הגרפיקאית המוכשרת כבר התחילה להכין דוגמאות כמו שאתם יכולים לראות כאן בדף. הספר יהיה בגודל מיוחד, לא גדול ולא קטן, בצורת ריבוע, וככה הייחוד שלו יהיה גם פנימי וגם חיצוני. בית הדפוס, המפיצים ובטח גם אתם,  מחכים שהגיוס יסתיים כדי שנוכל להתחיל לעבוד במרץ ואז להדפיס ואז אוכל לשלוח לכם את הספר בזמן ולהפיץ אותו לפני החגים.

אתם מוזמנים לבחור באחת התשורות ולחשוב כבר למי אתם רוצים לתת את הספר במתנה. וביחד נביא לעולם מתנה מקסימה שלכל אחד יהיה כיף לתת וכיף לקבל.

אתם יכולים לבחור גם בתשורה אחרת מתוך העשייה שלי וזה יהיה נפלא, כל בחירה תתמוך ותקדם את ההוצאה לאור של הספר המיוחד הזה.

ואני מבטיחה, שכשהספר יודפס, נעשה מסיבת השקה כיפית, פשוט להיות ביחד ולהגיד תודה. בשאיפה שהמסיבה תהיה עוד לפני שהשנה החדשה תתחיל.

אז תודה שהקשבתם, תודה שהתעניינתם, תודה על האמון, השותפות והתמיכה!

איזה כיף לעשות את זה ביחד!!!

ניפגש בקרוב  ושיהיה לנו בהצלחה!

יעל

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.