כל הפרויקטים
חן לוי - אלבום חדש
הפרויקט של
חן לוי
אומרים שצריך כפר שלם כדי לגדל ילד. אני מאמינה שצריך כפר שלם גם כדי להוציא אלבום. בואו להיות הכפר שלי
24%
10,905
מתוך 45,000
12
ימים נותרו
89
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 03/05/2019

שלום לכל הא.נשים הנהדרים והנהדרות שהגיעו לדף הזה!

כאן חן ואני רוצה להזמין אתכם ואתכן להיות חלק מהכפר שלי ולתמוך בהוצאת האלבום השני! 

לפני תשעה חודשים גיליתי שאני בהיריון:) זה היה גילוי מרגש שהביא איתו את הרצון להוליד את האלבום השני שלי יחד עם התינוק שבדרך. כנראה שזה מה שהיריון עושה- פרץ של חיים ויצירתיות נבע מתוכי.

יחד עם היצירתיות הגיעה ההבנה שפרוייקטים משני חיים כאלו אפשר לעשות רק עם קהילה אוהבת ותומכת. 
כמו שהפתגם אומר- "It takes a village to raise a child", כך אני חושבת שגם כדי לעשות אומנות ומוסיקה ולמלא את העולם ביופי דרוש כפר שלם של אנשים!

את האלבום הראשון הוצאתי כשאני עדיין מגלה מי אני מוזיקלית וקונספטואלית והשירים שבו נכתבו לאורך תקופות שונות בחיי. באלבום הזה אני מרגישה שהצלחתי לייחד את סאונד הג'אז רוק שהתחיל להתאפיין עוד באלבום הבכורה, הטקסטים בוגרים יותר אבל חשופים לא פחות ואת כל זה עוטפים חברי להקה שהפכו כבר מזמן חברים טובים והאהבה הזו נשמעת בכל צליל.

לפני שנתיים וחצי התחלתי להופיע עם להקתי האהובה - אברי בורוכוב, ניר יצקן, יובל בר אילן ויוגב גבאי. ההתחלה לא הייתה פשוטה ומאוד בודדה - הייתי חדשה בתל אביב ולא הכרתי את הסצנה המוסיקלית בכלל. מה שנתן לי את הכוח להמשיך היו חברי הלהקה שלי, מוזיקאים מבריקים ונדירים שהאמינו במוזיקה שלי ודחפו אותי להופיע יותר ויותר. הם היו הבסיס של הכפר שלי.  

אט אט, הצטרף לכפר גם צוות מהמם של חברים טובים שעוזרים בבוקינג, מדיה וניהול. לפני שנה הוצאתי אלבום בכורה ואיתו הגיע הקסם האמיתי: לכפר הצטרף קהל מדהים ומסור שהגיע להופעות ומילא את ליבי באהבה, את האינבוקס שלי בהודעות מרגשות ואת האוזניים בקאברים לשירים שלי!

יחד התארחנו בפסטיבל יערות מנשה ופסטיבל הג'אז של ירושלים, חרשנו את הארץ ואירחנו מוזיקאים מדהימים ומעוררי השראה, נבחרתי להשתתף בתוכנית האסקלרטור למוזיקאים Synthesizer שנתנה לי מקפצה ענקית קדימה, והשתתפתי בפרוייקטים בינלאומיים כמו  BalconyTV ו Sofar Sound. רגע השיא היה הופעת סולד אאוט בפסטיבל הג'אז של תל אביב עם סיון טלמור ואייל מזיג.

אני מזמינה אתכם/ן להצטרף לכפר, לתמוך באמנות ולעזור לי להפיח חיים במוזיקה שלי. כל תמיכה שלכם/ן מורגשת ומוערכת עד אין קיץ, כי אי אפשר לבד וחוץ מזה שיותר כיף ביחד :)


צילום ועריכת הוידיאו- אופיר בן שמעון 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.