כל הפרויקטים
חבורת A4 - הספר הראשון
הפרויקט של
חבורת A4
לפני 16 שנה התקבצנו מלא ציירי קומיקס והפצנו יחד דפי קומיקס על איי 4 מקופל. עד היום הם עוד לא קובצו יחד לספר, אז הגיע הזמן! לקהל בוגר ונוער
110%
13,255
מתוך 12,000
0
נותרו
88
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 05/05/2019

היי 4! מזמינים אותכם לתמוך בהוצאת הספר הראשון של חבורת A4.  ספר שהוא לא רק אסופה של קומיקס משובח מתחילת המילניום (התקופה שבה צרכו יותר אקסטזי מאקמול) אלא גם אובייקט שתוכלו להשליך על אויבכם המרים ביותר. זהו ספר הקומיקס הכבד ביותר שיצא אי פעם בארץ! 

הספר מיועד לקהל בוגר ונוער. מטרת הגיוס היא להוציא אסופה נדירה של פניני קומיקס של כמאה יוצרים בהובלתו של דודו גבע ז"ל.

על הפרוייקט

חבורת A4 התחילה כמפגש פסגה של קומיקסאים בראשות דודו גבע אי שם ב 2003. הרעיון היה פשוט: עושים קומיקס על דף איי 4 ומקפלים כך שנוצר ספרון של 4 עמודים, ואת זה מוכרים בשקל. היינו מלא יוצרים, מוכרים וחדשים בכל גיל. נפגשנו, וצחקנו וצעקנו ובסוף יצא חתיכת ארוע מיתולוגי שהמיתולוגיה היוונית קטנה עליו. הרבה שנים אחר כך, דודו חצה לעולם שמעבר והחלטנו להקים שוב את החבורה. זה קרה מאז פעמיים. לפני חודש ממש התרחש הארוע השלישי באוזן בר, וסיפר לנו את מה שכבר ידענו - שאיי 4 זה קסם. 

(כרזת האירוע הראשון שתהיה גם הכריכה הקדמית של הספר)

אחרי הארוע השני החלטנו לאסוף את כל הפנזינים החדשים לספר שנקרא "איי 4 מכה שנית" וכך נעשה גם עם תוצרי הארוע השלישי.

מטרתו של ההדסטרט הזה היא לאפשר את הדפסת החומרים של החבורה המקורית לספר עצום של 400 עמ' קומיקס בשחור לבן ועטיפה צבעונית. בין המשתתפים בספר: דודו גבע, גלנדון ואיזבלה, ניר מטרסו, בועז קדמן, יובל כספי, אורן ג'קמן, אריאל ויסמן, רחלי רוטנר, זרובבלה, רותו מודן, אורי פינק, אמיר דורי, נדב יהל, דדי ונגר, אמיתי סנדי, נעה רבינר, הפותפונים, נעה ארבנאל, אורי אשי, תמיר שפר, זאב אנגלמאיר, טל לזר, אור ליבנה, עידו אמין, יונתן השילוני, אהרון גבע, נדב ברקן, נדב איגרא, מושיק גולסט, סלומון ששון, גיל לביא, תוכי ירוק ועוד רבים וטובות.

יש פה כל כך הרבה תשורות! עזרו לי!

אתם אנשים בוגרים ותתמודדו לבד. אבל בואו נעשה קצת סדר: אז קודם כל יש את הספר הראשון, שהוא בעצם מטרת הפרוייקט. בנוסף יש את ספר 2 ו 3, שלתוכם קיבצנו את החומרים החדשים יותר. יש גם ספלים, במידה שנשברו לכם בבית כל הספלים. יש חולצה, אם נקרעו לכם כל החולצות ולקינוח יש באדג'ים - סיכות לבגד, שהן הדבר הכי קול בעולם במיוחד אם השנה כעת היא 1970. יש גם מדף. אתם פשוט חייבים מדף. 

השקה ואיסוף

הספר מיועד לצאת ביולי 2019 ונעשה לו השקה, בה ניתן יהיה לאסוף את התשורות. כל התשורות הן באיסוף עצמי. אבל אם אתם אנשי עסקים עסוקים או סתם פדלאות, מומלץ להשקיע עשרים ש"ח נוספים בדואר רשום, ולחכות לדוור בפתח הבית עם חלוק סקסי ומבט מצועף.

משפט מחץ שיווקי

אם אתם רואים את עצמכם כשוחרי תרבות שוליים ומאמינים שמוצא האדם הוא מבלון קומיקס אז זה הזמן למכור את התכשיטים של סבתא או לרענן את כרטיס הפלסטיק ולתמוך בהוצאת הספר הראשון של חבורת A4! אז זה הזמן לקטוף תשורות. 

באהבה מאיתנו, חבורת A4

דוגמאות מהספר

דודו גבע - פטמות לוהטות מציריך
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.