כל הפרויקטים
A Room with a View
הפרויקט של
קבוצת T2Y
הצטרפו אלינו! להקמת מיצב אומנות אורבני בשבוע העיצוב בסלוניקי יוון, בחודש מאי הקרוב!
112%
27,990
מתוך 25,000
0
נותרו
103
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 20/04/2019

הגענו ליעד! תודות לכם !!! והגיוס עדיין בעיצומו!

בימים אלו אנחנו מגבשים את הפרטים האחרונים למימושו של המיצב, לאחר התקשרות עם מקימי המיצב אנו מבינים שעדיין חסרים לנו 1,500 יורו על מנת לגרום למיצב לקרות

אנחנו מציבים יעד חדש של 32,665 ש"ח! ואנו מאמינים שבזכותכם נצליח להגיע אליו!


הצטרפו אלינו ! להקמתו של 'A Room with a View'   - מיצב אמנות אורבני בסלוניקי

במסגרת אירועי שבוע העיצוב בסלוניקי, שיתקיים בתחילת מאי הקרוב, עבודתנו נבחרה להשתתף בתערוכה המרכזית, בה נציג את הפרויקט שלנו\ 'A Room with a View' - מיצב אינטרקטיבי המייצר מבט חדש אל נופים מוכרים, שיוצג בנמל ההיסטורי הראשון בעיר.

במהלך התערוכה נקים "חדר" זמני במרחב העירוני למשך תקופת שבוע העיצוב, אשר ייבנה מסדרה של אלמנטים רפלקטיבים. מטרת המיצב, שימוקם על שפת המים, הינה להזמין ולארח את קהל המבקרים והתושבים לשהות ולהנות מהמרחב של העיר, הנמל והים שמתמזג לכדי נוף אורבני חדש.

מהו שבוע העיצוב בו יוצג הפרוייקט?

שבוע העיצוב של סלוניקי, אשר ייפתח בתחילת חודש מאי, מצטרף לשורה של פסטיבלי עיצוב בינלאומיים, המהווים במה מרכזית בשדה האדריכלות והעיצוב. במהלך השבוע יוצגו תערוכות, מיצגים, ועבודות נבחרות של נציגים ממדינות שונות. האירוע יזכה לכיסוי עיתונאי ומקצועי נרחב ולמבקרים רבים, המגיעים מרחבי העולם.

על המיצב

המיצב עשוי במה של כ- 5X6 מטר, עליה ממוקם גריד של 12 עמודים רפלקטיביים בגובה של 2.4 מטר. העמודים בנויים מקונסטרוקצית פלדה ומחופים בלוחות אקריליים דמוי מראה, כך שהוא משקף את סביבתו. לכל עמוד יש מנגון סיבוב המאפשר לו להסתובב סביב צירו בזוית של 360 מעלות. המנגון מופעל ומייצר אינספור גירסאות של המיצב: של חללים, תנועה, קומפוזיציות וצללים. 

למה אנחנו רוצים להציג שם את העבודה שלנו?

בתור אדריכלים צעירים, אנו רואים בבחירתנו להציג בשבוע העיצוב, הזדמנות ליצירת מפגש ואינטרקציה בין אנשים, ובינם לבין המקום בו הם חיים ופועלים.
אנו רוצים ליצור מרחב בו ניתן לשוטט, לתהות, לשחק ולאפשר מבט חדש על מקומות ונופים מוכרים.

עלינו
אנחנו צליל, תמר ויובל: קבוצת אדריכלים צעירים שחיים ועובדים בתל אביב. הכרנו במהלך לימודי אדריכלות באוניברסיטת תל אביב. במקביל לעבודתינו כאדריכלים אנחנו תמיד מחפשים, גם יחד כקבוצה, הזדמנויות מאתגרות ומסקרנות ליצור ולפעול בתפר שבין אמנות לאדריכלות. 

התהליך 
את המיצב הגשנו לשבוע העיצוב בסלוניקי במסגרת קול קורא, אשר הזמין אדריכלים ומעצבים מכל העולם להשתתף באירוע זה. המיצב נבחר מבין עשרות הצעות על ידי ועדת האירוע, וכעת אנו נמצאים במגעים מול מארגני האירוע, עיריית סלוניקי ומנהלת הנמל ההיסטורי בעיר על מנת להביא למימושו. במידה ונגייס את הסכום הדרוש, נזכה לבנות את המיצב ולהציגו במהלך שבוע העיצוב בסלוניקי, המהווה במה מרכזית בשדה העיצוב והאדריכלות. בנוסף, אנו בוחנים אפשרות כי בתום האירוע יפורק המיצב ויועבר למשכן קבע בעיר סלוניקי.

המיצב מוכן! מתוכנן ומוכן להיבנות!

רק עם התמיכה שלכם נוכל להזמין ולארח ב 'A Room with a View' בשבוע העיצוב!

לשם כך, הכנו אוסף של תשורות שיאפשר לכם לתמוך באירוע ויעזור לנו לממש את הפרוייקט.

תודה רבה!

תמר, יובל וצליל.


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.