כל הפרויקטים
עד החתונה זה יעזור
הפרויקט של
אודליה יקיר
"עד החתונה זה יעזור" הוא ספר הדרכה שנון ורגיש על כוחו של ההומור בגישור בין המינים כדי למצוא אהבת אמת או לפחות לצחוק בדרך לשם. בואו וקחו חלק!
72%
17,880
מתוך 25,000
6
ימים נותרו
120
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 27/05/2019

רווקים? יש לך אח רווק? ראיתם פעם מישהו רווק?
חבר גרוש? חברה ללא הומור?
ראיתם פעם מישהו פנוי?

זה בדיוק הספר בשבילכם ואני מזמינה אתכם להצטרף להוצאתו לאור.
"עד החתונה זה יעזור" הוא מדריך מקיף, מלא הומור, רגש ועומק על כוחו של ההומור בגישור הפערים בין המינים כדי למצוא אהבת אמת (או לפחות להעביר את הדרך עם חיוך).

הי, אני אודליה ו-"עד החתונה זה יעזור" הוא ספרי הראשון (ולא האחרון, אמן).
מעבר להיותי עיתונאית, תסריטאית ומפתחת תוכן לטלוויזיה, אני מאמנת לשימוש נכון בהומור ומייסדת שיטת "The Gift" להתפתחות אישית על ידי מציאת המתנה היחודית שלנו.

הספר הוא מדריך שנכתב הן בגוף ראשון והן בגוף שני. דרך המסע שלי למציאת האהבה גיליתי כמה כח יש להומור כדי להתמודד עם עולם הרווקות, לאמץ ראייה אופטימית בזמנים של לבד, לשמור על גחלת האמונהלעורר משיכה בקרב המין השני, להפגין בטחון עצמי אמיתי ולהתמודד בהצלחה עם דחייה.

הספר הוא ספר הדרכה לחיים באופן כללי. הוא אומנם משופע עצות מחיי הדייטינג אבל כולם יכולים למצוא בו שימוש, נשואים וגרושים בדרך כאחד. השנינות וההומור שבספר (אתם עומדים להיקרע מצחוק. אם לא, החזר כספי מובטח!) לא מבטלים את עומק ההתבוננות שבו. הספר מראה את הדרך לבניית בטחון עצמי אמיתי, תקשורת נטולת אגו ושיפור האינטלגנציה הרגשית ככלי לתת ולקבל אהבה.


(מתוך הספר)

במהלך שנות רווקתי יצאתי לעשרות אם לא מאות דייטים ורק לפני ארבע שנים גיליתי שלמרות שאני קומיקאית ומאמנת להומור, אני לא מיישמת את מה שאני מטיפה לו על הבמה.

התחלתי לתרגל שימוש בהומור בעולם הדייטים. בתקופה הראשונה עברתי ממצב בו לא השתמשתי בהומור בכלל, דרך רגעים בהם הרבתי בו מדי עד שמצאתי את נקודת האמצע ואת אזור הנוחות בו הוא עוזר לי לתקשר את רצונותיי וצרכיי בצורה יעילה.

זהו ספר חובה לכל מי שמעוניין לשכלל את חוש ההומור שלו כדי להשיג חיים מלאי רוגע וסיפוק ולכל מי שחפץ במערכות יחסים מצליחות, רומנטיות ועסקיות כאחד.

מדובר בספר התפתחות אישית שיסביר לכם לראשונה שלא רק שהומור זאת מיומנות נרכשת! אלא גם איך לרכוש אותה. את הטיפים שבו תוכלו ליישם גם בעבודה, בזוגיות או בפגישות עם לקוחות.בנוסף לניסיוני האישי הרב (מדי) יש בו את ניסיונם של רבים שהסכימו לחלוק איתי איך ההומור עזר להם בעולם הדייטים. זהו ספר משנה חיים ואני כמובן אובייקטיבית.

התמיכה שלכם תאפשר למדריך הזה לעזור לאלפי אם לא מאות אלפי פנויים ופנויות בישראל לצלוח את עולם הרווקות בצורה קלילה, מהנה ומלאת צחוק, שלא לדבר על מציאת אהבת אמת.

הספר נמצא בשלבי עריכה וצפוי לקראת ראש השנה. הוא תלוי בהגעת הפרויקט הזה ל-100% תמיכה.
אז... אני מזמינה אתכם לרכוש לכם עותק אחד, שניים או שבעים או לבחור כל תשורה אחרת שמתאימה לכם. ואם לא לכם אז לחבר, בת, שותף או הומלס (הם בדרך כלל רווקים) שפגשתם ברחוב.

תודה שתמכתם,
אודליה
אגב, אני יודעת... אני אהיה חייבת לכם ספר המשך על "אולי גם אחרי החתונה זה יעזור - לסבול את בן הזוג לאורך זמן בעזרת הומור".

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.