כל הפרויקטים
פסטיבל הבירה בנגב 2019
הפרויקט של
כפר הסטודנטים איילים בנגב
ביוני 2019 אנחנו רוצים להפיק את פסטיבל הבירה השני בנגב! פסטיבל חברתי ללא מטרות רווח. מוזיקה, צעירים ואווירה מדברית קסומה, אנחנו צריכים אתכם!
48%
14,291
מתוך 30,000
27
ימים נותרו
181
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 18/05/2019

פסטיבל הבירה בנגב 2019!

אפשרו לנו להפיק את הפסטיבל החברתי הגדול ביותר שהופק בנגב!!


מי אנחנו?! 

חבורה של  60  סטודנטים וצעירים (משוגעים) שחיים במועצה האזורית רמת נגב! רובנו גרים בכפר הסטודנטים של עמותת איילים בישוב אשלים (רמת הנגב) ולומדים באוניברסיטת בן גוריון - כולנו יחד משוגעים על הנגב :) 

על מה מדובר?!
קיץ מדברי . שישי צהרים . בירה קרה . מוזיקה משגעת . אלפי צעירים!

מה שהחל ב-2018, כיוזמה של כמה חבר׳ה שגרים בכפר הסטודנטים של עמותת איילים באשלים – הפך בשנה שעבר לפסטיבל חברתי ענק שמשך אלפי צעירים ומשפחות מכל רחבי הארץ! 

גם השנה אנחנו רוצים להצליח להפיק את פסטיבל הבירה ב-14 ביוני 2019  > 

בשביל זה אנחנו צריכים אתכם!

פסטיבל הבירה השני כבר מתבשל לו עם מופעי מוסיקה מטריפים של אומנים ישראליים (שיחשפו בהמשך...), דוכנים מקומיים מכל רחבי הנגב, אנשים יפים ומבשלות בירה דרומיות בשלל טעמים! 

אבל! לא נוכל לעשות זאת ללא תמיכתכם :)

אז כדי שהתכניות המטריפות האלה יצאו לפועל, כל שעליכם לעשות הוא לבחור תשורה מתוך הרשימה משמאל ולהחליט באיזה סכום תוכלו לתמוך בפסטיבל >>>

פסטיבל הבירה 2018
פסטיבל הבירה 2018 - Full Trunk

מה המטרה?

פסטיבל הבירה הוא אירוע חברתי ללא מטרות רווח שבנוי כולו על טהרת המוסיקה, קידום עסקים מקומיים ואווירה מדברית קסומה – במטרה למשוך אלפים מכל קצוות הארץ אל המדבר האהוב שלנו וכמובן פסטיבל ססגוני ענק לתושבי האזור!

״זה לא עוד פסטיבל״ - מדובר בפסטיבל חברתי שקם על ידי הקהילה ולמען הקהילה! אנחנו, החבר׳ה מאיילים, מאמינים שתרבות הוא כלי לייצירת איכות חיים גבוהה ולמשיכת צעירים ומשפחות אל הנגב!
ה-HeadStart יאפשר לנו להפיק את הפסטיבל ברמה הכי גבוהה שיש בשבילכן/ם כמובן! להביא את האומנים הכי שווים, את הבירות הכי מרוות, את הדוכנים הכי מיוחדים ואת האווירה הכי קיצית ומשגעת שאתם יכולים לדמיין. 

חשוב לנו שהפסטיבל יהיה פתוח לכולם! לכן, הכניסה לפסטיבל תהיה ללא עלות! וכל המחירים (הבירות, האוכל והמוצרים שימכרו) יהיה במחירים חברתיים ושפויים!!! 


מה אתם מקבלים בתמורה לתמיכה בפרוייקט?

תסתכלו בתשורות :)

הפרחת השממה עליכם, הבירה עלינו!

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.