כל הפרויקטים
קליפ לשיר יש לה אומץ
הפרויקט של
אלעד טוגאנס עמיר
מוזמנים לקחת חלק בהפקת קליפ שכנסותיו ילכו למרכז סיוע , ביחד איתכם נוכל להפיק
8%
800
מתוך 10,000
42
ימים נותרו
7
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 02/06/2019

 היי לכולם מוזמנים לקחת חלק בהפקת קליפ. שהכנסותיו ילכו למרכז סיוע 
ביחד איתכם נוכל להפיק,קצת עליי

שמי אלעד טוגאנס, אומן יוצר מבאר שבע, כותב מלחין ומבצע. בסיגנון : רגאטון. דנסהול. היפ הופ  כבר 14 שנה מנסה את מזלי  בהופעות וקצת תחרויות , עד כו הוצאתי 3 סינגלים ועכשיו תורו של הרביעי,  משלב כמובן עוד סיגנונות שונים. אחד השירים שיצרתי בשנה האחרונה עוסק בנושא הזה של הטרדות מיניות וכחלק מקמפיין #metoo.

המוסיקה היא הכוח שלי להתמודד עם הבעיות כשאני בדיכאון ובטריגרים מהעבר. הדבר היחידי שעוזר לי להתמודד זה להיות ביצירה ועשייה, הכוונה להופיע, להקליט, ושיגרת חזרות.  זה סוג של תרופה בשבילי לשכוח לרגע  את החרדה.
 

מטרת הקמפיין:

המטרה שלי זה לצלם קליפ לשיר הזה שנותן תקווה לכל מי שעבר ועברה תקיפה מינית ומוקיר תודה לכל מי שחשף וחשפה את הסיפור שלהם ולתת כוח לאחרים. ההכנסות מהשיר יעברו כצדקה למרכז סיוע לנפגעים ונפגעות.


בשנתיים האחרונות לקחתי חלק במספר מופעי התרמה במסגרות שונות. המופע מהחושך לאור שזה לנפגעות תקיפה מינית, ומופע במסגרת מקורבנות לעוצמה של עמותת "לא לאלימות" מטעם "ויצו". הפכתי להיות פעיל חברתי בתחום, יוצא למחאות נגד הטרדות מיניות ומשוחח עם אנשים שעברו חוויות דומות לשלי.
כך גם לאחרים היא תעזור להתמודד עם הבעיות 


השיר הזה נולד מתוך מקרים אישיים שלי שעברתי במהלך החיים והתמודדות בהם בעקבות זה  פוסט טראומה חרדה דיכאון. כמו כן שיחות עם אנשים שעברו דברים דומים כמו שעברתי.

כתבתי אותו לפני שנה וחצי והלחנתי אותו עם דנה מלכה מלחינה מוכשרת שהיה לי כבוד לעבוד איתה עליו עיבוד הפקה ערן קאשי .  וזמרת תותחית מתארחת  בחורה מקסימה  עינת שמל, יש לה אומץ הוא בסיגנון פופ משולב רוק ודנסהול בחלקים מסויימים תיהיה, כמובן עוד גירסה נוספת בהמשך אקוסטית יותר.


אני מספר בשיר הזה על בחורה צעירה שעברה התעללות מינית ומספר על התהליך שהיא עשתה והגיע למרות כל הקושי ולמרות הטראומה 
כי היא אמיצה. ואני יודע שכדי לעשות שינויי חברתי אני יודע רק דרך עשיה ויצירה מוסיקאלית  


הקליפ צפוי להיות משודר בטלויזיה  בערוצים MTV   ומוסיקה 24 .בערוץ היוטיוב שלי . ברשתות החברתיות כולל השיתוף של המרכז סיוע. כרגע זה עומד בכתיבת תסריט שלו וגיוס צלמים ושחקנים 


לסיום : חשוב שתתמכו בפרוייקט הזה  כי רק ככה ננצח את הפחד 

הסירטון של הקמפיין צולם באולפני: דנה מלכה מיוזיק

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.