כל הפרויקטים
לאביט - הסדרה
הפרויקט של
Nate The Mate
סדרת רשת מקורית שעוסקת בתרבות האינטרנט והיוטיוב הישראלית. בואו לתמוך בתוכן ישראלי מקורי ואיכותי!
102%
2,555
מתוך 2,500
0
נותרו
16
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 17/05/2019אמ;לק: אנחנו יוצרים סדרת רשת קומית על יוטיוב, אנחנו לא קרינג'יים, אנחנו נשמח לקבל את התמיכה שלכם כדי להוציא את הסדרה לפועל ולהביא תוכן איכותי לאינטרנט הישראלי

על מה אתם עובדים בעצם?

"לאביט - הסדרה!" הוא פרויקט שאנחנו עובדים עליו כבר כמעט חצי שנה, מהתהליך הרעיוני והכתיבה של הפרקים ועד לשלב הנוכחי - ההפקה של הפרויקט!

הסדרה בת 6 פרקים וסובבת סביב לאביט - דמות שפיתחנו ברשתות החברתיות בעזרתכם - הקהל שלנו. אתם עזרתם לנו לעצב את לאביט עפ"י הפידבק שלכם ובכל סרטון חדש שבו לאביט הופיע הדמות התפתחה עוד יותר. לאביט הוא יוטיובר אנונימי שחולם על תהילה נצחית. כדי להגשים את המטרה הזאת לאביט אוסף לעצמו צוות הפקה שיעזור לו להגיע לסטטוס הנחשק ביותר - היוטיובר הגדול ביותר בישראל. בשביל למנוע ספוילרים לא נחשוף יותר מהעלילה בשלב הזה, אבל נוכל לספר שהמסע לאביט ממש לא הולך להיות פשוט, קל או משעמם.


מה מיוחד בסדרה שלכם?

עד עכשיו כל מי שטרח להתעסק בכלל בתרבות האינטרנט בארץ עשה את זה בצורה כל כך חיצונית וכל כך מלאכותית. מכתבות חדשותיות חסרות כל קשר למציאות, חסרות כל הבנה של מהות תרבות האינטרנט בארץ, עד לסדרות עלילתיות עם תקציב והפקה מאחוריהן שבבירור נכתבו על ידי אנשים שמרבית עיסוקם ברשת הוא מיילים או עמודי פייסבוק שמציגים הומור פוליטי סאטירי... משהו כזה.

כל-כך הרבה זמן שאנחנו רוצים לראות מישהו עושה תוכן ישראלי ששווה לצפות בו, מבדר, מעניין, מבין עניין ומצחיק. בגלל שאנחנו מתוך הקהילה האינטרנטית, בגלל שאנחנו בעצמו צרכנים שלה 24/7 ובגלל שאנחנו מכירים אישית כל-כך הרבה מהאנשים שעושים את הקהילה הזאת מה שהיא יש ערך עצום לסדרה שתבוא מבפנים, ותשקף, תהלל, ותצחק על האינטרנט בצורה אמיתית, ולא בבדיחות מאוסות על "הדור של היום" שתגרום לכם לחטוף התקף קרינג' שנייה וחצי אחרכך.


אז למה אתם צריכים את התמיכה שלי?

בכנות, הלוואי ולא היינו צריכים. הלוואי והיינו יכולים להיות מופקים על ידי חברת הפקות גדולה ולא היינו צריכים כלום. זה היה חוסך לנו המון מאמצים והמון הוצאות. אבל בגלל שאנחנו לא במצב שחברת הפקות גדולה תתמוך בסדרת רשת ליוטיוב שאין בה הפצצות של תוכן שיווקי כל רגע והיא לא רואה בה רווח - אנחנו פונים לקהל שלנו.

כרגע הסדרה בשלבי הסיום של הכתיבה, ומרגע זה אנחנו נכנסים לשלב ההפקה הבא - הצילומים.

כדי שהסדרה תופק ותצא לפועל, כדי שהסדרה תצא הכי טובה שאפשר וכדי שיהיה לנו חופש יצירתי מקסימלי בעשייה שלה אנחנו צריכים לרכוש ציוד / תפאורה ועוד. בתקציב הנוכחי המאוד מצומצם שלנו אין לנו את האמצעים לעשות את כל הדברים האלו, ובדיוק בגלל זה פנינו למימון המונים בתקווה שתוכלו לעזור לנו להפיק את הסדרה.

תראו בזה תמיכה בתוכן ישראלי טוב, אם אתם מאמינים בנו ורוצים לראות סדרה אינטרנטית, ישראלית, אמיתית ומצחיקה - אתם יכולים לגרום לזה לקרות במחיר של מנת פלאפל. 

אם כל אחד מהצופים שלנו היה תומך אפילו בשקל אחד היינו מכפילים את הסכום אותו אנחנו צריכים. כדי להפוך את הסדרה הזאת למציאות כל מה שתצטרכו לעשות זה ללחוץ על הסכום שתרצו לתמוך בעזרתו, ואת השאר אנחנו נעשה. 

_______________________________________________________________________________________

כאמור, אנחנו עובדים על הסדרה כבר חצי שנה ומשקיעים בה מאמץ אדיר. שנינו בוגרי מגמות קולנוע ובעלי ניסיון ארוך ביצירת תוכן, צילום ועריכת וידאו מקצועית. שנינו חיים ונושמים את יוטיוב ורוצים להביא רמה חדשה של תוכן לפלפטורמה.

למטה תוכלו לראות אחד מהפרויקטים שלנו, סרט הגמר שלנו מהימים שלמדנו קולנוע בתיכון, שהיה אחד מהדברים שגרמו לנו לאהוב את כל התהליך היצירתי של הכנת תוכן, אמנם מאז השתפרנו פלאים ביכולות שלנו, אבל זה עדיין שווה הצצה ;)רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.