כל הפרויקטים
סל מחזור- ספר ביכורים
הפרויקט של
ברנדה אזרצקי
מזמינה אתכם לקחת חלק בהוצאת ספר הביכורים שלי,שכולל פוסטים קצרים,שיגרמו לכם לזרוק את הרגשות הרעים לפח-ולחוות הכל מחדש בצורה הרבה יותר חיובית.
28%
6,990
מתוך 25,000
27
ימים נותרו
53
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 17/06/2019הצטרפו אלי ויחד נוציא לאור את ספר הביכורים שלי - סל מחזור! רק בזכותכם, ובהגעה ל100% גיוס- הספר יצא אל העולם! 

ברוכים הבאים לפרויקט שלי, שלנו, שמטרתו להוציא יחד לאור את ספר הביכורים שלי- שקהל היעד שלו הוא בלתי מוגבל. הספר מיועד לכל אדם באשר הוא שרוצה לקרוא על הרגשות שלו, להרגיש שמבינים אותו, להרגיש שמישהו או מישהי נמצאים כאן יחד איתו- בכל רגע, בכל רגש.

הספר נמצא בתהליך הוצאה לאור ב"ספרי ניב" ובזכותכם ובתמיכתכם- נוכל לגייס את הסכום הדרוש על מנת שיעבור מסע על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר ויגיע לידיים וללב שלכם.

אז מי אני ומה זה הספר הזה?

אני ברנדה אזרצקי, אישה, יוצרת, כותבת תוכן, בעלת תואר ראשון בתקשורת ומדריכת נוער בקהילה.

כבר מגיל 7, 
אחרי שחוויתי אובדן קשה במשפחה, ברחתי אל המילה הכתובה. ילדה קטנה בכיתה ב' שרק מנסה ללמוד את הדרך הטובה ביותר "להישמע" נכון בכתב, וקוראת בלי הפסקה ומקשקשת על כל דף חלק ולאט לאט משליכה את כל הרגשות שלה, גם החיוביים וגם השליליים אל תוך הדף.

אני כותבת ומשליכה, אלפי מחברות של סיפורים שהלכו לפח, מיליונים של אותיות שמצאו את עצמם בתחתית של חירייה. אבל לא עוד, החלטתי לאסוף את כל הפוסטים שלי, אלו שראו אור ואלו שהתחבאו עמוק במגירה ולרכז אותם לספר אחד, שמכיל את כל הרגשות שבעולם.

19 שנה אחר כך, כל הרגשות שניסיתי להדחיק חזרו וביקשו לראות אור, לצאת לעולם בספר שמכיל, במילים פשוטות, את הלב שלי במלואו.

אוקיי, אז למה שתרצו לקחת חלק?

אם אתם מכירים את התחושה הזו, שרגש עובר לכם בלב ואתם מנסים להתעלם ממנו, מנסים לדחוף אותו חזק פנימה, בטוח תמצאו קטע להזדהות אתו בתוך סל המחזור שלי. כי כל רגש אצלי הופך למילה, משפט, פוסט, סיפור ועכשיו לספר- שזורק לי ישר בפנים תקציר של כל מה שחוויתי בשנים האחרונות.

יש אנשים שמתנהלים על פי הלב, יש כאלו שמתנהלים על פי ההיגיון, אני מתנהלת על פי האצבעות שנעות במהירות על המקלדת וגורמות לי להבין בדיוק מה הצעד הבא שלי.

הספר מיועד לגרום לכם לראות את עצמכם בצורה אחרת, אל מול מראה, ולהתמודד עם כל הדברים האלו שאנחנו נוטים להדחיק ביום יום. תוכלו למצוא בו טקסטים על אהבה, פרידה, ביקורת עצמית, מציאת האחד, רצון להיות טובים יותר, משופרים יותר וכל הבעיות האלו שרצות לנו בראש במהלך המסע, כשאנחנו מחפשים את עצמנו ומי אנחנו.

אז אני גאה להציג בפניכם את ספר הביכורים שלי ומקווה שזה רק הראשון מתוך לפחות עשרה, ואם קראתם עד כאן-

אשמח שתצטרפו למסע, ויחד, יד ביד נוכל להוציא לאור את הספר הראשון שלי ולגרום לכל הרגשות שבעולם להתעורר ולגרום לנו להרגיש הרבה יותר טוב.

אז... היי, מה המצב? קפה? תה? עוגייה? אולי תמיכה בפרויקט?

בחרו תשורה מתאימה ובואו לקחת חלק מהוצאת הספר שלי אל המדפים בבית של כל אחד ואחת מכם :-*

תודה.

טעימה מתוך הספר:

"אני לא רוצה לשחק יותר. אבל כאילו העולם מכריח אותי כל פעם לקחת קלף ולשמור אותו קרוב ללב.

כי אנשים לא מבינים, הם לא מבינים את הגישה הישירה, הם מעדיפים להסתיר ולהשתעשע ב"כן ולא" ב"שחור לבן". הם מעדיפים לנסות ולנסר את תיבת העץ בכוח כשהמפתח נמצא ממש לידם.

אני רוצה לעשות פוס משחק ופשוט לחבק. לדבר על מה שמעניין אותנו וליהנות מהשיחה, להגיד לך דוגרי בפנים שאתה יפה עבורי גם מבחוץ וגם מבפנים ואני לא יודעת מה צופן לנו העתיד, אבל הרגע המסוים הזה מדהים בעיניי, מושלם בדיוק כפי שהוא, אז בוא נהנה ממנו ביחד.

אני רוצה שתוריד את הרגל מהגז ותפסיק להסתכל על השעון. אני לא הולכת לשום מקום כרגע וגם אם אלך, אנחנו נתגבר והעיקר שנדע שעשינו הכול כדי למצות אחד את השנייה.

אני רוצה להתנתק מהאולי והלמה ולא להוריד ממך את הידיים, אולי רק שנוריד את הבגדים וגם את המסכות שהעולם הטיפש הזה הלביש עלינו כל החיים. 

אני רוצה להוריד ממך את הפחדים ואת אכזבות העבר, כי כל מה שמעניין זה שאני כאן אתך עכשיו ממש בדקה הזו ואולי מחר כבר לא אהיה ואין בי שום רצון שנתחרט או נחשוב מה היה קורה אם.

אני לא רוצה לשחק יותר ולתהות במיטה עם דמעה בקצה העין, מה אתה חושב עליי עכשיו, כי אני אומרת לך חד וחלק שאתה הכי נכון לי עכשיו.

ויכול להיות שמחר כבר תהפוך לטעות,

אבל על המחר כבר אין לי שליטה,

והאמת שגם לא עלייך. או על המגנט בלב שמושך אותי לצדך בלי הפסקה."

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.