כל הפרויקטים
פרויקט זה הגשים חלום והמיזם יוצא לדרך!
כעת, ניתן להמשיך ולהנות מרכישה מוקדמת דרך headstart shop
מהכורסה להרי האלפים
הפרויקט של
ארי ולטמן
אף אחד לא היה מאמין שזה יכול לקרות! מסע חובק עולם של שינוי אישי שמתחיל במשקל 120 ק"ג, ומסתיים באחד ממרוצי ההרים מהקשים בעולם, בהרי האלפים.
102%
15,282
מתוך 15,000
0
נותרו
162
תומכים


הדס דמרי (צומת ספרים): "מסע מרתק ומעורר השראה לכל מי שחושב שהוא פשוט לא יכול"
מרסל מוסרי (רדיו ללא הפסקה): "מרתק ועושה לי חשק לרכוש נעלי ספורט"
ערן קולירין (ביקור התזמורת): "מומלץ בחום לכל מי שמחפש שינוי אמיתי בחייו"
 "שלוש שנים, שלוש אותיות - מהכורסה להרי האלפים" 
לא הייתי מעז לחלום שאהיה הישראלי היחיד שסיים את מרוץ הענקים באלפים!

"שמן".

התודעה העצמית שלי כ"שמן" השתרשה עוד בגיל 10. בחטיבת הביניים כבר התנסיתי בייעוץ עם דיאטנית, ואני זוכר את עצמי סופר "רק" 6 פרוסות לחם ביום, ומוריד בתוך שבוע 4 קילו. כמו רבים אחרים התנסיתי מפעם לפעם בדיאטות שונות, ובספורט כזה או אחר. בין הדיאטות, זכורות לי ארוחות שחיתות מגוונות, ודחיסה של מזון עד להתפקע - בחגי ישראל, אבל גם לפני ואחרי. מעולם לא רצתי  ברציפות יותר מקילומטרים בודדים - אולי הספורט השנוא עליי ביותר. לפני שהכל התחיל - ואפילו אחרי מספר חודשים, כשכבר הייתי שקוע בשינוי - לא יכולתי לדמיין את עצמי משתתף במירוץ שאורכו מעל 300 ק"מ בהרים. וודאי שהסובבים אותי לא היו מעלים על דעתם אפשרות כזאת.

תמכו בקמפיין עכשיו, ועזרו לספר לצאת לאור!
-- בצד שמאל תוכלו לבחור אחת מהאפשרויות לתשורות שתקבלו. --
-- הן כוללות אפשרויות מגוונות, והזדמנויות חד פעמיות, שהשווי במחירן המלא גבוה מאוד -- 
-- עברו על הרשימה, ובחרו את מה שמתאים לכם ביותר! --
הספר ייצא לאור מיד עם סיום הקמפיין, ויהיה בידכם כבר בחודש מאי.

מה הביא אותי - איש הייטק במשקל מעל 120 ק“ג, רחוק ככל שניתן מספורט, ושונא מושבע של ריצה - להתחיל במסע קיצוני של שינוי, שהביא אותי אחרי 3 שנים להיות הישראלי הראשון על קו הזינוק של אחד מהמרוצים הקשים בעולם, בהרי האלפים?

** רוצים לקרוא את שני הפרקים הראשונים לפני שתומכים? ניתן לקרוא כאן **

פתיחת הספר "שלוש שנים, שלוש אותיות - מהכורסה להרי האלפים":

לילה.

חושך.

זה בערך הדבר היחיד שאני מודע אליו כרגע. על המודעות שלי משתלט לגמרי החושך שעוטף אותי. למרות שאני לא לבד פה, הגוף שלי מרגיש מכווץ למדי בפחד. אנחנו משתרכים, טור ארוך של לבושי מדים, לאורכו של שביל מתפתל בחורשה חשוכה. מדי פעם הלב שלי מתכווץ בעקבות קריאה כזו או אחרת של אחד משוכני היער, ורק אלוהים יודע מי עוד מסתתר שם בחושך ואורב לנו.

מה בספר?

איך מתגלגלים הדברים מדיאטה מזדמנת לתוכנית סדורה, איך אני מבין יום אחד שאני שבוי של חלום בלתי נתפס, ואיך ללא רקע הולם או הדרכה אני מתקדם צעד צעד לעבר מימוש החלום.

על הקשיים שבדרך, התוכניות, הכשלונות, ההצלחות. על העליות ועל הירידות. על הצבת יעדים והתמודדות עם אתגרים. על היכולת שלנו לרדוף אחרי חלומות שנראים בלתי אפשריים, התמודדות עם קשיים ועם פחדים. והתמודדות עם הסביבה שלא תמיד מבינה מה אנחנו עושים.

זהו סיפור אישי, על מה שחוויתי ולמדתי בדרך לאלפים - אבל זהו סיפורם של רבים. מסע חובק רכסי הרים ברחבי העולם. מה קורה בדרך לחיי היום-יום, מהן החוויות במהלך האימונים, ואיך נראים רגעי השיא ומשברים עמוקים במהלך מרוצים שנמשכים ימים ולילות בהרים.

למה חשוב לי להוציא את הספר לאור?

מאז שהתחלתי את התהליך, ובמהלכו, למדתי הרבה. על עצמי, על הצבת יעדים והשגתם. על התמודדות עם קשיים, עם פחדים, עם כאב. על מוטבציה.
גיליתי לא פעם שהסיפור שלי נגע באנשים סביבי. ולא פעם שמעתי על מישהו שהחליט לעשות שינוי, לקחת אתגר חדש, או להתחיל לרוץ אחרי ששמע או שמעה את הסיפור שלי. 

הבנתי שיש משהו בסיפור שלי שיכול לסייע גם לאחרים, ולא רק לעצמי, והחלטתי לשתף את אותו, כדי שיוכל להגיע לעוד אנשים, לגעת בהם, ולאפשר להם למצוא בתוכו את התובנות שמתאימות להם.

הראשונים לקרוא את הספר

המשתתפים בקמפיין הזה יהנו לא רק ממחירי קמפיין מיוחדים של הספר, ומהתשורות המיוחדות שניתן לבחור. אתם הראשונים שתקבלו את הספר לידיכם. כרגע, אין תוכנית להגעת הספר לחנויות. לאחר הצלחת הקמפיין, הספר יתחיל בתהליכי הפצה, אבל ייקח עוד זמן עד שימצא את דרכו לחנויות. אתם יכולים לקרוא אותו כבר עכשיו.

מזמין אתכם להצטרף אליי בהבאת הספר לעולם - תמכו וקדמו את הפרוייקט!
ספר שמספק תובנות בנושאים של שינוי, הגשמה עצמית והגשמת חלומות, הצבת יעדים והתמודדות עם מחסומים וקשיים. ספר שפותח צוהר לעולם פחות מוכר של ריצות האולטרה בשטח, ולמתחולל בנפשם של אלו הבוחרים להתאמן למרוצים אלו במשך שעות אינספור.

ביחד, נוכל לעשות את הצעדים האחרונים, ולהביא את הספר לאור.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
ליצירת קשר, שאלות, ובקשות: runwithme.mail@gmail.com
למעקב שוטף אחרי פעילות הריצה שלי בפייסבוק: Run with me - Ari Veltman
לעמוד הספר בפייסבוק (מומלץ!): שלוש שנים, שלוש אותיות - מהכורסה להרי האלפים

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.