כל הפרויקטים
תרפיה אקספרס
הפרויקט של
שרון בן-טובים
מה קורה כשניתן לקורבן ההזדמנות לנקמה? בואו לקחת חלק ביצירה קולנועית חשובה ומטלטלת.
104%
36,569
מתוך 35,000
0
נותרו
110
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 12/05/2019

מחזון למציאות

תודה רבה לכל התומכים, בזכותכם הגענו ליעד הנכסף!

אבל אתם יודעים מה אומרים על יעדים? שאם לא נדע להציב אותם גבוה מספיק, לעולם לא נוכל לממש את הפוטנציאל האמיתי. ל״תרפיה אקספרס״ פוטנציאל גדול ורחב יותר ובמידה ונצליח לגייס תמיכה נוספת נוכל לשלב אלמנטים נוספים מתחום האנימציה והגרפיקה שיהפכו את הסרט לסרט בעל ערך ומשמעות לצופיו ולעולם הקולנוע יחדיו.

ניתן לתמוך בפרוייקט עד יום א' 12/5 ב-23:00 בוא ניתן יחד פוש אחרון בכדי שנוכל להגיע ל-42,000. אתם איתי??

המון תודה לכולכם, התמיכה שלכם מאוד לא מובנית מאליה ואני מתרגשת ומחכה לפגוש את כולכם בהקרנה.

בואו לקחת חלק ביצירה מקורית ויחד נעשה היסטוריה

תרפיה אקספרס הוא סרט דרמה-פנטזיה קצר העוסק בדרכים השונות בהן בוחרים קורבנות תקיפה מינית להתמודד עם הטראומה. זה הוא סרט ייחודי הן מבחינת הנקודות המורכבות בהן הוא נוגע והן מבחינת העולם בו הוא מתרחש.

לטראומה הכח להרוס והכח לבנות- תרפיה אקספרס מציג את שני הקצוות הללו באמצעות דמותה של שירן- קורבן תקיפה מינית המקבלת את ההזדמנות להתעמת עם התוקף שלה, ואווה- גיבורת על ישראלית המופיעה בכל סיטואציה בה עומדת להתרחש תקיפה מינית. עימות המתפתח בין אווה לתוקף מקבל תפנית לא צפויה אשר גורמת להצתתן של מלחמות אגו, שליטה וערכים בין כל הדמויות, ובאופן בלתי נמנע מציפה תחושות ומחשבות שהן בגדר טאבו. מאחר והסרט רצוף ברגעים קשים ודרמטיים, ומנגד ברגעים של הומור- הסרט עתיד לקחת את צופיו כבר מהרגע הראשון על רכבת הרים רגשית שבתקווה תמשיך להדהד בליבם של הצופים גם לאחר הדלקת האורות באולם.

הרקע: בשנים האחרונות גבר השיח בנושא הטרדות ותקיפות מיניות. השיח לרוב הוא על המעשים, על הבושה, על העונשים, על גבולות, האשמות ועל פחד. בשל הצפת העדויות וההתעסקות הרכילותית נשכח לו מאחור שיח אחד וחשוב, והוא - השפעת הטראומה על נפש הקורבן. האם לטראומה השפעה על בחירותיו של הקורבן? האם לטראומה השפעה על ערכיו והשקפת עולמו של הקורבן? ומה הדרך הנכונה לשיקום נפשו של הקורבן?

ההשראה לעלילה הגיעה מתוך סיפורן של שורדות תקיפה מינית, אך המסר שמעביר הסרט רלוונטי לכל אדם, לכל גיל ולכל מקום. באמצעות תמיכתכם נוכל להציג את הסרט בפסטיבלים ברחבי העולם ולחדור לליבם של אלפי אנשים, ביניהם קורבנות שייתכן ובפעם הראשונה יקבלו את ההזדמנות לצפות בהתמודדות האמיתית שלהם מהצד.

צוות ההפקה מוכן, השלמת הליהוק נעשית בימים אלו ומכונת התפירה החלה לפעול…

נותרה רק תמיכתכם בכדי להפוך את החזון למציאות!

אני מאמינה בפוטנציאל של הסרט הזה וביכולת שלו להגיע רחוק ולהשאיר חותם והייתי שמחה אם תקחו חלק בתהליך היצירה, וחלק מהמסע המרתק אליו הסרט עתיד לקחת את כולנו.

בתודה מראש,

שרון


אז מי אני?

אני שרון, שחקנית ויוצרת. למדתי משחק ב-The American Academy of Dramatic Arts בניו יורק ובבית ספר לאימפרוביזציה קומית Upright Citizens Brigade בלוס אנג'לס. במהלך השנים שגרתי בארה״ב השתתפתי בהצגות Off ו-Off Off Broadway, בקליפים, סרטי גמר ובסרטים עצמאיים. מאז חזרתי לארץ השתתפתי בסרט קצר לצידו של אקי אבני, בתפקיד אורח בסדרה ״יש לה את זה״ לצידה של ניב סולטן, בסדרת רשת לצידו של דורון בן-דוד שעתיד לצאת בחודשים הקרובים, בקליפים- ביניהם של עידן עמדי ונצ'י נצ', בפרסומות ועוד.

אמנם בחרתי במסלול ההכשרה בתחום המשחק, אך אני עוסקת בכתיבה מגיל צעיר מאוד; בתחילה כתבתי והלחנתי שירים, לאחר מכן כתבתי סיפורים קצרים ואת התסריט הראשון שלי, לסרט באורך מלא, כתבתי בגיל 15. במהלך השנים הכתיבה נדחקה הצידה בכדי לפנות זמן בראש ובלו״ז לקריירת המשחק, אך לפני כמה שנים מאסתי מלדחוק ולהדחיק רעיונות שעלו לי לראש וחזרתי לכתוב. מאז כתבתי עשרות מערכונים, סדרות רשת ותסריטים והפקתי כמה מהם בעזרתם של חברים. לפני כשנתיים סרט קצר אותו כתבתי (בשעה!), ביימתי וערכתי במסגרת פרוייקט 48, ״קפה?״ זכה להצלחה בפסטיבלים ברחבי העולם. ההצלחה של אותו סרט פתחה לי עוד יותר את התאבון לכתיבה ולבימוי והחלטתי שאני הולכת עד הסוף עם תרפיה אקספרס, סרט שאני מאמינה בכח ובפוטנציאל שלו לייצר שיח ואפילו שינוי.  בנוסף למשחק ותסריטאות, אני גם מופיעה בערבי שירה מדוברת (Spoken Word) עם חומרים מקוריים, מתופפת, עורכת וידיאו ומנהלת בחברת סטארט-אפ.

טיזר לקפה?

שואוריל


תמיכתם לי חשובה,

אז בחרו לכם תשורה 

וקחו חלק ביצירה! 


שימו לב, רק אם נגיע ל-100% תמיכה נוכל לצאת ולהפיק את הסרט

טיזר תרפיה אקספרס

מוזיקה: Benjamin's Brother- Easy

מקור ציטוט אחרון : ת'ורידס אלבה


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.