כל הפרויקטים
הטפל מול האיכר \ טלוי
הפרויקט של
טל לוי
תמכו ועזרו לי להוציא את "הטפל מול האיכר" אלבום שמטרתו היא להרים את הנושא החברתי לסדר היום. רוק עם השפעות ממעבר לים על נושאים שנוגעים לכולנו.
103%
34,480
מתוך 33,333
0
נותרו
230
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 05/05/2019

היי חברות וחברים יקרות ויקרים!

אין אזרחים קטנים יש אזרחים שלא אכפת להם... ולי אכפת!

"הטפל מול האיכר" הוא אלבום רוק שמדבר מהלב על נושאים חברתיים הבוערים לכולנו

אתם מוזמנים לקחת חלק ב"מסע הבחירות" של פרוייקט ההדסטארט הזה בו תוכלו לקנות את האלבום עוד לפני שהוא יצא... והרבה יותר!!! רוצים גם את אוסף שירי התמלילים? (שאי אפשר להשיג בשום מקום!) חולצה!? כרטיסים להופעה? טרם רכשתם את אלבומיי הקודמים? רוצים שיעור נגינה בגיטרה, באס, לופר או שיעור יצירה*? סשן הקלטות* איתי? כאן יש הכל! ועוד הרבה הפתעות!! 

תפרגנו לעצמכם אחים ;-)

*במדרגות המיקצועיות: מוזמנים להתייעץ איתי לפני הבחירה כדי שנראה איזו תשורה הכי כדאית לכם

האלבום בשלב מתקדם ומופק בשיתוף בועז וולף (סקוויד, אבטיפוס, מונק) ומנגנים בו מוזיקאים נהדרים שאני מאוד אוהב. הקו האמנותי הוא בעיקר רוק גיטרות שמזכיר לא מעט השפעות ממעבר לים – אך מאוד מחובר לתרבות הארצישראלית, בנושאים, באווירה ומעל הכל – בשפה העברית. 

חשוב לדעת: רק בזכות תמיכתכם וע"י גיוס מוצלח של 100% האלבום ייצא לאור!

הסיפור של אלבומי השלישי "הטפל מול האיכר" החל מ2011 במחאה החברתית שם עברתי מהפך תודעתי והתחלתי להתעניין בנעשה מסביבי (רק לצורך ההשוואה - לפני המחאה לא הלכתי להצביע אפילו). באופן טבעי יצאו לי גם שירים על נושאים שבוערים בי - ושייכים לכולנו! (להבהרה - אני עדיין חושב שפוליטיקה זה חרא. וגם בהקשר הזה - מחאה היא עניין הכרחי!)

מאז עברתי אינספור הפגנות (שבאחת מהן נעצרתי מעצר שווא ונוהל נגדי משפט במשך שנתיים וחצי "מדינת ישראל נגד טלוי" - תודה לאביגדור פלדמן וימימה אברמוביץ' שהוציאו אותי מזה זכאי!)

בהמשך גיליתי את יכולתי להלחין תמלילים (מהם בלטו "סידרתי לך 10,000$" למילותיו של אהוד אולמרט ו"אתה חייב לפרגן לי אחי" למילותיו של יאיר נתניהו), והגשתי במשך חצי שנה ב"רשת 13" את הפינה השבועית "שיר לשבת" בלפני החדשות עם אודי סגל:

במקביל לכל אלה יצא אלבומי השני "שירים קטנים עליי ועלייך", הפקתי אלבומים ל"אבטיפוס" ויובל בן דרור, ומוזיקה להצגות "המלט מאשין" תיאטרון תמונע ו"תהיי יפה ותשתקי" של תיאטרון אספקלריא.

מקליט ומופיע הרחבי הארץ בהפקות שונות ("ישראבלוז" \ "פארטי לופרז" \ "אבטיפוס" ועוד...)

תודה לדן מילר על הצילומים, שחר חמו על העיצובים 

לניר גבע על שירת הג'ינגלוי, ולבועז וולף על המיקס. 

תודה מיוחדת ל"בית ביאליק" עיריית תל אביב

ולסיום - תודה לכם!


חולצת הפרוייקט - מדרגת "מתלבש ל(ו)י":


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.