כל הפרויקטים
מועדון הלבבות המתים
הפרויקט של
טוביה בסקינד
ספר על שכול ואהבות מוחמצות שמתקיים בשני יקומים מקבילים: הר הרצל ודירה בלב ת"א
51%
12,830
מתוך 25,000
40
ימים נותרו
109
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 28/04/2019

על הפרויקט
במשך כמעט שבע שנים,עם הפסקות ארוכות וקצרות, כתבתי רומן זורם, אבל עם עלילה ואמירות לא קלות לעיכול. קיבלתי משובים חיוביים מעורכים ואנשי מקצוע שקראו את כתב היד והחלטתי להוציא את הספר בכוחות עצמי ובתמיכתכם.

אני מזמין אתכם להיות שותפים לקחת חלק בהוצאה לאור של המהדורה הראשונה שתגיע אליכם במסירה אישית. ניתן לתמוך בפרויקט בדרגות שונות כפי שמפורט כאן וכל תמיכה תתקבל בברכה.

על הספר

הספר מועדון הלבבות המתים הוא רומן על שכול, אהבות מוחמצות ומערכות זוגיות שמתרסקות מכובד השנים. יובל אדלר, לוחם בצנחנים, נדרס למוות בדרכו לפגישה עם צעירה שהכיר ברכבת. חייו נמשכים ביקום מקביל בהר הרצל, שם הוא פוגש חללי צה"ל אחרים שכמוהו תקועים על ההר. אביו משוכנע שהנהג שדרס אותו הוא מחבל והוא מתכנן רצח מושלם. שותפיו לתכנון והביצוע הם הצעירה שבנו לא הספיק לפגוש ואם שכולה שאותה הכיר לראשונה בבית העלמין.
הפרק הראשון בספר מתעד בחלקו אסון שהתרחש במציאות, שבמהלכו נהרג בן אחי מתן בסקינד ז"ל, אולם שאר הפרקים טסים על כנפי הדמיון. 

על עצמי
הכתיבה לא זרה לי. הייתי עיתונאי במשך כ־20 שנה. התחלתי בתפקידי כתיבה ועריכה ברשת שוקן והתחנה האחרונה שלי הייתה במעריב, שם בעיקר ערכתי בדסק החדשות, אבל פה ושם גם כתבתי למוסף סופשבוע. בין לבין גם ערכתי מגזינים מקצועיים ובהם מגזין הצלילה ים.
לפני 16 שנה, כאשר ראיתי את העתיד הצפוי למעריב בפרט ולתקשורת הכתובה בכלל, התפטרתי מהעיתון והצטרפתי לאגף השיווק בשירותי בריאות כללית. הייתי בצוות המוביל לבניית אתר האינטרנט של כללית ושימשתי כעורך הראשי של האתר. בהמשך עשיתי תפקיד דומה במרכז שניידר לרפואת ילדים. תוך כדי כך, בחלוף הזמן, נשאבתי לצדדים הטכניים בעולם האינטרנט והסלולר.

אני מזמין אתכם להיות שותפים לקחת חלק בהוצאה לאור של המהדורה הראשונה שתגיע אליכם במסירה אישית. ניתן לתמוך בפרויקט בדרגות שונות כפי שמפורט כאן וכל תמיכה תתקבל בברכה.

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.