כל הפרויקטים
החברים מהטבע - חיות
הפרויקט של
ששון תירם
"מוטי" השימפנזה מדריך ילדים בספר תמונות-סיפור המאיר את הקסם והפלא של בעלי החיים בגן החיות התנ"כי . אני מזמין אתכם להשתתף בהוצאתו לאור
101%
17,207
מתוך 17,000
0
נותרו
70
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 12/04/2019

ספר צילומי תקריב ותיאור סיפורי חיות בגן החיות התנ"כי בירושלים.

אתם מוזמנים להצטרף אלי ואיתי להוציא לאור את ספר הילדים המיוחד והיפה שצולם כולו בגן החיות התנ"כי בירושלים. אשמח, שתיקחו חלק בהוצאת הספר לאור ובזכותכם אסיים את חבלי הלידה של ספרי זה.

על הספר

"מוטי" קוף השימפנזה, מוביל את הילד לטיול הכרת החיות בגן החיות התנ"כי. הספר מיועד  לילדים מגיל שנתיים ומעלה .

 לכל חיה מוקדשים שני עמודים של תמונות צבעוניות ומלאות חיים המאפיינות את התכונות השונות של החיה, בשילוב סיפור המתאר את החיה. תמונת קוף השימפנזה "מוטי" מלווה את הילד בכל דף בספר.

בספר צילומים מיוחדים של החיות  שצולמו במשך יותר משנתיים בהמתנות ארוכות מול כל חיה, על מנת "לתפוש" את הרגע הנכון המביע את אופיה ועצמתה של החיה

באיזה שלב נמצא הספר 
הספר נמצא כבר לאחר העריכה והכנה לדפוס וכעת ממתין בבית הדפוס רק להשתתפותכם, בגיוס מוצלח, כך נגיע ללחוץ על כפתור מכונת הדפוס והספר יצא לדרך, וישלח אליכם. 

מעט פרטים עלי 

שמי ששון תירם, בוגר המחלקה לצילום בבית ספר לצילום של מכללת הדסה ירושלים.

 אני מתגורר בירושלים. נשוי לקלר, אחות מנהלת סיעוד בסניף קופת חולים כללית, אב לשלושה וסבא לארבעה נכדים.  

ניסיון מקצועי

אני צלם עיתונות משנת  1979- 40 שנות ניסיון  בהם כ 25 שנים בצילום לעיתון ידיעות אחרונות ולסוכנויות בינלאומיות. במסגרת עבודתי העיתונאית, צילמתי בתקופה הזו, לא מעט מהאירועים היסטוריים במדינה. כגון : נשיא ארה"ב קרטר בשיחות השלום עם מצרים. אירוע חנוכת שגרירות ישראל בקהיר. טיסות עם ראש הממשלה ושר החוץ לשיחות וחתימת הסכמים בארמון מלך ירדן, הביקור ההיסטורי של ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל במוסקבה ועוד אירועים רבים שהתרחשו במדינה.

במקביל צילמתי גם ליחסי ציבור, לחברות גדולות ולמשרדי ממשלה, עבודה צמודה כצלם עם שרי ממשלה, לאורך השנים ובכל צרכי הצילום לתיעוד ולפרסומים..

השתתפתי בתערוכות, הן בתערוכות יחיד  והן תערוכות קבוצתיות. 

צילומי התפרסמו במספר ספרים ובחלקם כצלם ראשי ובפרסומים רבים של גופים גדולים, כמו כן גם בעיתונים בארץ ובחו"ל.

הקשר שלי לגן החיות

התחלתי לצלם בגן החיות התנ"כי לפני יותר מ- 30 שנה, עוד כאשר היה במיקומו הישן ברוממה. צילומים עבור עיתון ידיעות אחרונות כגון גורים שנולדו לאריות, חיות חדשות שהצטרפו לגן וכל אירוע מעניין אחר שהיה בגן החיות.

עם מעבר גן החיות התנ"כי למיקומו החדש, בשכונת מלחה, מצאתי אותו כמקום מרגוע לאחר ימים לחוצים של צילומי חדשות. במשך השנים התאהבתי בגן ובחיות השוכנות בו. 

כמו בצילום עיתונות, צילומי  מתעדים את ההבעות היפות והמעניינות של החיות.

פריחת רעיון לצילום וכתיבת הספר

לאחר שנולדה נכדתי הראשונה, לפני כ- 5 שנים החלנו מסורת של ביקור יחדיו בגן החיות.  נוכחתי לראות כי הקשר בין הילדים לבעלי החיים הוא בעל ערך רב ועונה על צרכים רבים. בספר מודגשים האפיונים המיוחדים לכל חיה. ראיתי את האהבה המשותפת, שלנו לחיות.  מכאן  פרח הרעיון ליצור ספר ילדים ראשון על החיות, צילומים וכתיבת אפיונים קצרים על כל חיה.

אני רוצה לציין כי רק ע"י גיוס מוצלח של 100% מהסכום הנדרש, נוכל יחד להוציא את הספר לאור, לכן כל משתתף, גם חברים שלכם, חשובים להצלחת הפרויקט.

 אני מזמין אתכם לקחת חלק בפרויקט ייחודי זה, הוצאת הספר ולהשתתף באמצעות מדרגות התמיכה.

דוגמאות לבחירת פוסטרים 


בברכה,

ששון תירם.


מחיר רגיל של הספר הוא 75 ש"ח

המחיר כאן 50 ש"ח

תמונת ילד להוספה לספר כמתנה
דוגמא : כיצד אוסיף תמונת ילדכם לדף הראשון בספר עם אפשרות להוספת הקדשה שלכם
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.