כל הפרויקטים
משחקי תוכן תיירותיים
הפרויקט של
דורון שמיר
שמי דורון שמיר ואני מזמין אתכם לקחת חלק בפיתוח האפליקציה של משחקי תוכן תיירות שעליהם אני עובד משנת 2002
0%
0
מתוך 300,000
17
ימים נותרו
0
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 10/06/2019


תמיד רציתם לשנות את סוף הסיפור? בואו לקחת חלק ולהיות שותפים בהקמת אפליקציית משחק המשימות האינטראקטיבי הראשון בישראל בו אתם קובעים את התפתחות עלילת המשחק וכיצד היא תסתיים, אשמח שתתמכו ותקחו חלק לפתח את האפליקציה ולהוציא אותה לאור!

קצת עליי

שמי דורון שמיר ממרום גולן, אני רעיונאי אני יוזם ממציא ומייצר תכנים למשחקי מידע ושטח תיירותיים בעסק עצמאי שלי שהקמתי לפני 17 שנים.

הכל התחיל כשלאחר שנים רבות בתור מדריך טיולים החלטתי בשנת 2002 לבצע שינוי בכיוון ולעבור מהמיקום של הפרונט מול המטיילים הרבים אותם הדרכתי, אל מאחורי הקלעים של מסלולי הטיולים על ידי ייצור תוכן משחקי תיירות המוגשים למגוון רחב של קהלים במגוון רחב של מקומות ואפשרויות משחק תיירותיים בכל רחבי הארץ.

בשנתיים האחרונות אני עובד על פיתוח של מוצר תיירות אינטראקטיבי חדשני המשולב בטכנולוגיה מיוחדת ומנגיש מידע ותהליכי משחוק (gamification) למבקרים בכל אתר תיירותי בארץ וברחבי העולם.

לאורך הדרך ניסיתי חיבור עם מספר שותפים והחיבורים האלו לא צלחו ואפילו כשלו בכך שחלק מהם ניסו ל"גנוב" ממני את הידע והרעיונות שלי ולכן כרגע אני מנסה להשלים את הפרויקט בכוחות עצמי ובזכות תמיכתכם הרבה כדי לגשר על פער שנוצר לי וכדי שאוכל להשלים את פיתוח הפרויקט.

מה המיזם עושה:

הפקת תוכן ויזואלי חדשני המשקף התרחשויות מהעבר (או התרחשות מומצאת) לתוך המציאות של ימינו והמשלב מִשְׂחָקִיּוֹת (Gamification) ונתיבי בחירה אותם בוחר המשתתף ובעזרתם הופך לשותף ומשפיע על העלילה.

בהתאמה למגוון מקומות וצרכים כגון:

א. המרחב הציבורי של אתרי תיירות תוכן – הכוונה לייצר חווית ביקור מעוררת עניין והתפעלות המשפיעה בצורה ריגשית על המשתמש ומאפשר לו לקחת חלק פעיל בתוך סיפור המקום.

ב. המרחב האישי המכיל אתרים/נקודות הקשורים לזיכרונות של המשתמש – הכוונה לאפשר למשתמש לחזור אל מחוזות היַלְדּוּת שלו ולחוות, לשחזר וגם לשנות הוויות וחוויות מתוך העבר. 

בהגיענו למקומות התוכן התיירותי או למקומות המייצגים את הזיכרונות שלנו, נוכל לרתום שיטת משחק  זו (בה אנחנו בוחרים את  נתיבי התפתחות עלילת המשחק) ובכך  אנחנו הופכים להיות שותפים פעילים ומשפיעים על ההתרחשות, בתוך עלילת הסיפור המקומי.

כדי להעצים את חווית המשתמש ולהתאימה לסביבה הוויזואלית של ימינו בחרתי בשימוש בטכנולוגיה חדשנית הנקראת "מציאות רבודה" (augmented reality) בה התכנים שאני מייצר משתלבים כרובד (שכבה) נוספת על גבי המציאות הקיימת ומשוקפים לעיני המשתמש בשימוש בסמארטפון שלו, טאבלט או משקפיים מיוחדים.

קהל היעד הוא משפחות וקבוצות מטיילות וזוגות/משפחות המציינות ארוע משפחתי (יום הולדת, בר/ת מצווה וכדומה)

התחרות, ובמה אני שונה:

המודעות בקרב הגופים התיירותיים והצרכנים  לתחום ה"טרוול טק" נמצא בהתפתחות מואצת.

טכנולוגיית ה"מציאות הרבודה" קיימת ומוטמעת בהדרגה במגוון שימושים בחיי היום יום שלנו.

יחד עם זאת השימוש בתחומים אלו, כפי שאני רוצה לפתח (שימוש בצורה של מִשְׂחָקִיּוֹת ככלי חוויתי)  קיים במקומות בודדים ברחבי העולם ועדיין לא בישראל.

מה כבר עשיתי:

•  הרעיון/תסריט /מאפייני האפליקציה כבר קיימים

•  הכנות למוצר ראשוני נמצאות בעיצומן ומתבססות על מוצרי התוכן הקיימים שלי ויציאה לפיילוט ראשון מתוכננת למחצית אפריל 2019.

•  הכנות למשחק המלא של מציאות רבודה החלו והמשחק מתוכנן לצאת במהלך קיץ 2019 (בתלות כמובן בגיוס מוצלח של המימון).

היכן יתקיימו הפעילות של המשחקי תיירות:


הפעילות תותאם למגוון אזורים במקומות/מרחבים תיירותיים ברחבי הארץ כגון: יפו העתיקה, נוה צדק בתל אביב, פארק הירקון, שכונת נחלאות בירושלים, העיר העתיקה בירושלים, מדרחוב זכרון יעקב, עכו העתיקה, ראש פינה ועוד.איך זה יעבוד?

המשחק יבנה בפלטפורמה של אפליקציית משחק תיירותית שתהיה זמינה למכשירי אנדרואיד ואייפון, הורדת האפליקציה תהיה על בסיס חינמי והאפליקציה תזהה את המיקום של המשתתפים תציע למשתתפים את המשחק המתאים לאיזור התיירותי בו הם נמצאים, ואז תציע להם לרכוש את המשחק הספציפי (ניתן יהיה גם לרכוש מנוי של 10 משחקים לאיזורים שונים למימוש בכל זמן רצוי, בתשלום מופחת).המשתתפים ישחקו במשחק הספציפי ומערכת המשחקים כולה תיבנה גם בצורת טורניר מתמשך המדרג את כל המשתתפים לפי ביצועיהם, בכל מסגרת זמן שתקבע יהיה סיכום של התוצאות והכרזת הזוכים בכל סבב

מהות הגיוס

השלמת פיתוח חדשני של תיירות טכנולוגית (Travel Tech). 

המוצר התיירותי לכשיושלם, ישקף למשתמשים באמצעות אפליקציית מידע ומשחק, מידע ומהלכי משחק תיירותי הקשורים בנתונים היסטוריים, גיאוגרפיים, פולקלור של המקום התיירותי בו הם נמצאים

 הלקוחות המשתמשים יוכלו באמצעות אפליקציה זו ל"היכנס" אל תוך עלילת ההתרחשות הקשורה במקום התיירותי ובנוסף לקבלת מידע גם  לפעול כשחקנים אקטיביים על במת הסיפור היסטורי/גיאוגרפי, להשפיע על העלילה  ובדרך זו ללמוד ולהכיר בדרך פעילה ולא פאסיבית את כל הנתונים ה היסטוריים, גיאוגרפיים, פולקלור של המקום התירותי

חלק גדול מהרעיון והתסריט והאפיון כבר בוצע כעת אני זקוק לגיוס כדי להשלים את שלב הבנייה הטכנולוגית של הרעיון.אני מזמין אתכם לקחת חלק ע"י בחירה באחת ממדרגות התמיכה המגניבות שאני מציע ובזכותכם האפליקציה החדשה שלי תצא לאור!

בתמורה אוכל להציע השתתפות בפעילות באחד ממוצרי התוכן החוויתיים שלי שפועלים בהצלחה רבה!

והתשורות שאני מציע לא מוגבלות בזמן והם נמצאות פה בצד שמאל של המסך.

בואו לקחת חלק ולהפוך לשותפים ובזכותכם אוכל להגשים את החזון שלי שהוא: הטמעה במרחבים תיירותיים ברחבי העולם, של מוצר ויזואלי חדשני המייצר חווית משתמש מעוררת עניין התפעלות  המשפיעה בצורה ריגשית על המשתמש ומאפשר לו לשחזר את תוכן האתר, להשפיע עליו  ולהתחבר אליו.

גיוס מוצלח של המשך הפרוייקט בזכות תמיכתכם יאפשר לי לסיים את האפליקציה, להוציאה לפועל ולהגשים ביחד איתכם את החזון, שבו אתם תהיו הראשונים שתוכלו לקחת בו חלק.


תודה רבה רבה על  תמיכתכם מכל הלב, דורון שמיר.

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.