כל הפרויקטים
משפטים שמשנים
הפרויקט של
משפטים שמשנים
בואו לקחת חלק בפרויקט שלנו ולעזור לנו להפוך את המרחב הציבורי-אינטימי לנעים יותר, בעזרת משפטים שיגרמו לנשים מכל הארץ לקרוא ולחייך.
111%
2,785
מתוך 2,500
0
נותרו
29
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 25/03/2019

"את יפה! בכל צורה!" , "את מושלמת בדיוק כמו שאת!", "אל תאמרי שהשמיים הם הגבול כשיש עקבות על הירח"... 


משפטים שמשנים הינו פרויקט המעוניין להפוך את המרחב הציבורי לנערות, צעירות ונשים להיות מזמין, נעים וידידותי, זאת באמצעות מדבקות עם מסרים מעצימים.
כדי לעשות זאת אנחנו צריכות אתכם! בזכותכם נצליח להדפיס עוד 10000 מדבקות ולחלק לנשים ונערות מכל הארץ!

כמעט ואין אישה שלא נכנסת לשירותים ציבוריים. מלבד הסיבה המובנת מאליה, אנחנו נכנסות לשם גם כדי להסתכל במראה, לדבר עם חברה או סתם לקבל כמה רגעים של שקט ביום קשה במיוחד.

כמעט ואין אישה שלא נכנסה לשירותים ציבוריים ונתקלה במדבקות כמו ״התגרשת? אנחנו יכולים לעזור לך״ ,״אם עברת תקיפה מינית, תדעי שאת לא לבד״ או ״הפלה, לא קל לחיות עם זה״. אז כן המדבקות האלו חשובות מאד! וחובה שהן יהיו שם... אבל הן לא היחידות.

מה אם.. היינו נכנסות לתא שירותים ורואות גם משהו שמזכיר לנו כמה חזקות אנחנו? או שהיינו מסתכלות במראה ורואות משהו שאומר לנו שאנחנו יפות, בדיוק ככה כמו שאנחנו?

החלום שלנו הוא שכל אישה ונערה תוכל לקבל את המדבקה שהיא מתחברת אליה.. ואמנם הרעיון התחיל מהשירותים, אבל לנו זה לא באמת משנה, אם יש לך מדבקה- תדביקי אותה בכל מקום שיגרום לך או לאחרות לחייך..

לאחר שהעלנו פוסט שמספר על הפרויקט קיבלנו מאות פניות מנשים שרוצות לקחת חלק ולהפיץ את המדבקות, בבתי ספר, אוניברסיטאות, מכללות, משרדי עבודה וכ'ו. 

מהיכן הגיע הרעיון? 

התבוננות במרחב הציבורי בכלל ובפרט במרחב האינטימי-ציבורי לנשים, לדוגמה שירותים ציבורים מלמדת אותנו כי במרחבים אלו יופיעו מדבקות של מרכזי סיוע לנפגעות אונס, ייעוץ לגירושין או אלימות במשפחה. אלו חשובים מאוד ואנחנו רוצות להוסיף ולהציע עוד משהו שאינו עוסק רק בפגיעה.

מי אנחנו?

 נור שמעי דוקטורנטית לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בן גוריון שעוסקת בסוגיות של נערות וצעירות. 
מור אולנבסקי-וייס
בוגרת מדעי המחשב, מתכנתת ומעצבת גרפית. 
התחברנו דרך הפייסבוק במטרה להוציא לפועל את משפטים משנים.

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.