כל הפרויקטים
הפרויקט של לילי
הפרויקט של
Lily of the Valley
אחרי שנים שחיכינו לו,האלבום הראשון של Lily of the valley (לילי רוזנר) כמעט מוכן! שירי פולק-רוק מרגשים בהפקה חדשנית בואו לקחת חלק במסע שלנו!
78%
35,225
מתוך 45,000
8
ימים נותרו
112
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 25/06/2019אני מזמינה אתכם להיות שותפים בהוצאת האלבום הראשון של Lily of the valley!

עבדתי בלילות, במשך שנים.. במשברים, בשמחות, בעצב בחוסר אונים. עבדתי קשה על למצוא את הקול שלי- בלי פשרות. לא פעם התלוו אלי תחושות של בדידות, ופחדים מחוסר שליטה ואיבוד הדרך שלי.
אני מאמינה שבזכות כתיבת שירים התחלתי ללמוד להכיל את העולם שלי. דרך האלבום הזה אני מקווה שגם אחרים יוכלו אולי למצוא נקודת מבט חדשה על דברים בחייהם, יצליחו להזדהות, לקבל לרגע פרספקטיבה אחרת או בכלל לשכוח מהכל ופשוט להשאב לעולם הקסום ששמו מוסיקה.

כתבתי את השיר הראשון שלי בגיל 7, ומאז לא הפסקתי ליצור, רציתי להיות כמו הזמרות שיש ברדיו. היום אחרי אינספור שעות לימוד והשקעה ביכולות שלי ובאמונה שלי בעצמי, מיליון שיפצורים ומחשבות פילוסופיות הגעתי למקום בו אני מרגישה שלמה. האלבום הזה הוא היומן שלי - ודרך כתיבת השירים האלה נהייתי אמיצה. בחיפוש אחר השראה ואמת העזתי להפליג למחוזות חדשים, וכך.. להבין מה באמת חשוב לי בחיים.

שמי לילי רוזנר
או בשם הבמה שלי Lily of the valley
גיטריסטית
, זמרת ומלחינה. בת קיבוץ להבות הבשן וכיום גרה בגבעתיים.

מנגנת ומתפרנסת כבר 5 שנים כנגנית גיטרה בהפקות שונות בארץ, בעיקר בלהקות נשים של אמניות על הסקאלה הדתית (מכיפה סרוגה להדוקה יותר), וזה לפעמים מצחיק אנשים- כי "היי אבל את קיבוצניקית בכלל". והאמת היא, שזה מעולם לא הפריע לי. תמיד הרגשתי שרוחניות מקורה ברגש, והרי מה היא מהותה של מוסיקה אם לא רגש?

בשנה האחרונה התחלתי גם לשחק בהצגה של תאטרון האינקובטור, אופרת רוק ששמה תיכון מגשימים- בנוסף לנגינת פס הקול לאורך ההצגה אני גם שרה ומשחקת דמויות שונות לאורכה. היות והשכלתי היא בעיקר מוסיקאלית מעולם לא חלמתי שאזכה לחוות גם בימת התאטרון.

ובכלל מאז שעברתי למרכז קרו עוד הרבה דברים שלא ציפית אליהם- נבחרתי ליצג ולהרים הופעת בלוז שיצגה את בית הספר רימון בפסטיבל הבלוז בתל אביב,  שרתי בשירים שזכו למאות אלפי ציפיות ביוטיוב, נגנתי והקלטתי אלבומים של אמנים שאני אוהבת ומעריכה, וכתבתי אינספור שירים, הכי חשוב ופגשתי כאן אנשים שגרמו לי להרגיש בבית.
האלבום שכולו באנגלית מורכב משירי הדגל שכתבתי לאורך השנים ומופק על ידי תמיר גורדין. תמיר ואני עובדים יחד כבר תקופה על מנת למצוא את המעטפת הנכונה לשירים שלי, במטרה להוציא אותם באופן הכי מדויק, מלא רגש ודמיון.

בין אם אתם אוהבים פולק אמריקאי, מוסיקה של גרוב גיטרות, סליידים, בנדים והרבה פיל

או בין אם אתם מתחברים יותר למוסיקה שקטה עם מילים ומסר,

אני בטוחה שתמצאו מה לאהוב באלבום הזה.

כל תמיכה בפרויקט הזה תאפשר לי להחיות את Lily of the valley, ולעבוד עם כל אנשי המקצוע, הנגנים והטכנאים שיתנו יד בעשייה, ויחד נגבש את האלבום הזה.

לכבוד ההדסטארט תוכלו לבחור לכם אחת מבין כל התשורות המיוחדות המפורטות כאן בצד שמאל של הדף. שימו לב שהסכום המצוין בראש התשורה מסמן את סכום המינימום בו תוכלו להזמין אותה 
כך שתוכלו לתמוך בפרויקט באיזה סכום שתרצו!

הפרויקט הזה הוא בשיטת - הכל או כלום. ז''א רק אם נגיע ליעד שהצבנו(45000) עד התאריך הנקוב, הפרויקט יצא לפועל. כרטיסי האשראי יחוייבו והתשורות יחולקו לכל התומכים. לכן כל תשורה שתבחרו תהיה משמעותית לתהליך הוצאת האלבום והצלחת הפרויקט הזה, לא משנה מה גודלה :)

למטה תוכלו לראות ולשמוע עוד על המוסיקה של לילי ועל הפרויקט. תודה, מקרב לב
לילי וצוות השפנים 3>
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.