כל הפרויקטים
שומרים על המשפחה
הפרויקט של
תנועת 'בואי הרוח'
שומרים על חוסנה של המשפחה! הרב יגאל לוינשטיין בחוברת חדשה המשיבה את מוסד המשפחה למקומו הראוי. היכנסו וקחו חלק בהדפסתה והפצתה ב-100000 עותקים
12%
8,415
מתוך 70,000
24
ימים נותרו
40
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 11/07/2019

חברים יקרים,
אנו מתרגשים להזמינכם לקחת חלק בהוצאתה לאור של חוברת חדשה מאת הרב יגאל לוינשטיין ושמה- 'המשפחה שלנו'.
רק בזכות תמיכתכם, נוכל להדפיסה ב-100,000 עותקים ולהפיצה חינם בעלוני השבת, בעיתונים, בתיבות הדואר ולכל דורש.


ניתן לתמוך בפרוייקט מכספי מעשרות (ע"פ פסק הרב שמואל אליהו).


החוברת עוסקת בחיזוק וטיפוח ערכי המשפחה אל מול תפיסות תרבותיות המבקשות לעצב מחדש את ערכי החברה. 
בחוברת, הרב לוינשטיין שם לו למטרה, לנתח את התהליכים התרבותיים העוברים בעת האחרונה על החברה בישראל, ומתוך כך לחזק את ערך המשפחה הישראלית ולהעמיק בהבנת תפקידה וחשיבותה. הרב מנתח את הגורמים לתהליך ערעור התא המשפחתי בחברה המערבית, ובמקביל מציג את תפיסת העולם היהודית, הרואה במשפחה את צורת החיים השלמה והמתוקנת של האדם.

החוברת מסיימת בקריאה: "להשיב את ערכי התורה והאדם למקומם הראוי. מעמד המשפחה צריך לשוב ולתפוס מקום מרכזי כאבן יסוד בבניין החברה, וחיזוק התא המשפחתי צריך להוות ערך עליון שישפיע בטהרתו על כל המרחב הציבורי".החוברת, שעד כה הודפסה במאות עותקים בלבד, זכתה לתגובות נלהבות: "היא עושה סדר בכל הסוגיה, מסבירה בצורה שקולה, בהירה ומסודרת וניתן להבין ממנה מהי דרכנו, ממה אנו מסתייגים ומהם דרכי ההתמודדות".


מטרתנו לדאוג שהחוברת תגיע לכל בית בישראל! לכל בית המתמודד עם רוחות וכוחות עצומים המערערים אותו!

"ברוך ה', החברה הישראלית בנויה על יסודות חזקים ואיתנים. בכוחה להשיב לעצמה את חוסנה ואת בריאותה ולהציב את התא המשפחתי במרכז חייה. זהו סוד ההצלחה שלה ועל כך עומד העתיד הגדול שלה. ככל שנשכיל להבין כי חיי המשפחה בישראל הם היהלום שבכתר - כך נצליח לשמור על היהלום הזה מפני הרוחות הזרות המנסות לעמעם את יופיו וזוהרו!" (משפט הסיום של החוברת).

החוברת מוכנה ומחכה להדפסה והפצה, מצורפת לעיונכם בגרסה אינטרנטית, וניתן להורידה כאן...

להורדה- הקלק על החוברת


החוברת יו"ל ע"י תנועת 'בואי הרוח'. 'בואי הרוח' עוסקת בתודעה ייעודית – יהודית ומטרתה להפיח רוח יהודית-ישראלית מקורית בדרך של הפצת תכנים תורניים בנושאים ערכיים. לאחר פרסום 2 חוברות קודמות על ידנו ('אג'נדה צבאית?'- הרב יגאל לוינשטיין ו'אם בישראל'- הרב יוסף קלנר) קיבלנו תגובות רבות המבקשות להמשיך ולהוציא לאור תכנים נוספים מסוג זה, ואנו משקיעים מאמצים מרובים למען מטרה זו.


לסיכום, חברים, אנו מזמינים אתכם לבחור תשורה ולקחת חלק בפרוייקט, כל מה שנותר הוא להשיג את האמצעים הכספיים הדרושים להדפסה והפצה בעיתוני סופ"ש, עלוני השבת, תיבות דואר, מרכזי קניות וצמתים בכל הארץ. רק יחד אתכם נוכל להגיע אל היעד הכספי (זה הכל או כלום) - על מנת להפיץ עוד לפחות 100,000 עותקים בכל הארץ לכל הצמאים לדעת צלולה ובריאה, ולהוסיף עוד טוב ואמת אל מול רוחות הפוסט-מודרנה הנושבות סביבנו.


אל תמתינו, הצטרפו אלינו ותמכו בנו עכשיו למען המשפחה שלי, שלך, שלנו!


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.