כל הפרויקטים
ספר מרגש על זנות הרחוב
הפרויקט של
ליאת אלעזר
אני מזמינה אתכם להוציא איתי ספר לאור החושף את זנות הרחוב בארץ!!
96%
21,983
מתוך 23,000
41
ימים נותרו
218
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 01/06/2019

הצטרפו אליי ותמכו בהוצאת ספר החושף את סודותיה האפלים של זנות הרחוב, משום שעל הציבור לדעת!

איך הכול התחיל...

היי, שמי ליאת.עבדתי בתעשיית המין למעלה מ15 שנה ולפני כעשור יצאתי משם לחופשי. חשבתי לעצמי שלא ייתכן שכל הזמן הזה התבזבז לחינם וללא תועלת מעשית.על כן החלטתי לכתוב ספר על תקופה זו, כדי לחשוף בפני הציבור מה קורה בעולם זנות הרחוב, עולם שרוב האנשים נרתעים ממנו אך סקרנים באותה המידה.

על הספר עצמו...

עלילת הספר מתרחשת ברובה בבורסה ברמת גן, אך גם במקומות נוספים.בנוסף לחוויותי שלי, כתבתי גם ובעיקר על חברותיי שם.בחרתי לכתוב את העלילה על רקע התקופה בה הוקם מלון יוקרתי באיזור והמשטרה עשתה את מירב המאמצים לסלק משם את הנשים.

בחרתי בהוצאת סטימצקי להוציא את הספר, משום שהחשיפה לו תהיה גבוהה משל הוצאות אחרות.

קטע מהספר...

"לנוצ'קה, מתוקה.אפשר לדבר איתך רגע?"

הייתי באמצע של הצעת הנישואין של פרננדו לקרלוטה, אז ממש לא התחשק לי עכשיו לדבר עם נטליה.היא בטח גם הייתה בסאטלה של הקריסטל, שתמיד עשה אותה נחמדה אליי לכמה דקות.הסתכלתי לשנייה על סרגיי שישב בספה השנייה.פתאום הפרצוף שלו נהיה מוזר, כאילו שהוא יודע משהו שאני לא.

"לנוצ'קה, את שומעת אותי?" שמעתי אותה קוראת לי עוד פעם, "אנחנו צריכות לדבר."

"מה את רוצה, אימא?" שאלתי אותה כשפרננדו הוציא מהז'קט טבעת וירד על הברכיים.

"אנחנו צריכות לדבר.בואי רגע לחדר שלי, בבקשה."

"אבל אימא אני באמצע הסידרה, את לא יכולה לחכות קצת?"

"חיכיתי מספיק, לנה.תאמיני לי."

ראיתי את פרננדו שואל את קרלוטה אם תרצה להתחתן איתו, ורק אחרי שהיא הסכימה והם התנשקו, הלכתי לחדר של נטליה."נו מה?" שאלתי.

"שבי לנוצ'קה," אמרה לי בחיוך משונה וסימנה לי לשבת על המיטה.היא גם לא הסתכלה לי בעיניים וזה היה קצת חשוד בעיני, כי קודם היה סרגיי עם הפרצוף המוזר הזה ועכשיו זאת.

"תקשיבי לנוצ'קה.המצב הכלכלי שלנו לא טוב כמו שאת בטח חושבת. את יודעת שסרגיי לא עובד ורק אני מביאה כסף הביתה.אז חשבתי לי..." ואז היא הפסיקה לדבר.

נורא רציתי לדעת מה היא רוצה להגיד לי, כי הרגשתי שזה משהו לא טוב וכבר רציתי להיות מאחורי זה.אבל אז היא התחילה לשחק לי בשיער ולחייך בצורה משונה.נורא נגעלתי מהיד שלה שנגעה בשיער שלי ומהשיניים הרקובות שלה.ממש רציתי שתפסיק.

"את כל כך יפה לנוצ'קה," אמרה לי פתאום בקול משונה כמו החיוך שלה.התחלתי לפחד.

"נו מה חשבת? התחלת להגיד שחשבת משהו." אמרתי בקול שקצת רעד.

"חשבתי להביא אותך לבורסה כדי שתעבדי איתי." בהתחלה חשבתי שסתם דמיינתי את מה שהיא אמרה, כי היא דיברה ממש מהר.אפילו גם כעסתי על עצמי שדמיינתי ככה.

"מה אמרת? לא שמעתי טוב."

"חשבתי להביא אותך לבורסה כדי שתעבדי איתי." עכשיו היא אמרה את זה לאט, אז הבנתי שלא דמיינתי את זה קודם.אבל ממש לא הבנתי למה היא אומרת את זה.מה, היא עושה ממני צחוק או משהו? אולי היא לקחה איזה סם אחר, חוץ מאלה שהיא לוקחת כל יום?

"די אמא," חייכתי בכאילו וקמתי מהמיטה, "זה ממש לא מצחיק.אני הייתי באמצע הסידרה.."

אבל אז היא דחפה אותי בחזרה למיטה.היא גם לא חייכה יותר ורק הסתכלה עליי בעצבים.עוד פעם התחלתי לפחד וכבר לא ידעתי יותר מה לחשוב.

"לנה," אמרה עכשיו בקול עצבני, "אני לא צוחקת איתך.אני רוצה שתעבדי איתי בבורסה."

ואז קלטתי שהיא באמת באמת מתכוונת לזה! ואז גם פתאום הרגשתי שהביאו לי כאפה ענקית לפרצוף ושמעכו לי את הלב בכוח, אז התחלתי לבכות נורא.חשבתי מה כבר עשיתי שהיא ככה מענישה אותי...? למה היא כל כך שונאת אותי? בכיתי ובכיתי בלי סוף.רציתי ממש לברוח משם, אבל ידעתי שהיא לא תיתן לי ללכת, המפלצת הזאת.כבר לא יכולתי להסתכל עליה, כל כך שנאתי אותה באותו רגע.פתאום שמעתי אותה אומרת בקול המגעיל הזה שלה: "את צעירה, את יפה.כרגע אין הרבה בחורות שם.זאת הזדמנות ממש מצוינת בשביל..."

"בשביל מה?!" צעקתי עליה וקמתי בעצבים מהמיטה, "בשביל שאהיה זונה כמוך?! בחיים זה לא יקרה, את שומעת?!"

"זה יקרה ועוד איך," ענתה לי בקול שקט שעוד יותר הרגיז אותי, "אין אפשרות אחרת."

"אבל איך את יכולה?!" צעקתי ובכיתי ממש חזק, "איך את יכולה לבקש מ..לבקש מהבת שלך להיות...להיות זונה?! מה, אין לך לב?!" ואז פתאום הרגשתי שאני ממש עומדת ליפול, אז נשענתי על הכניסה של החדר. במקרה גם יצא לי לראות משם את סרגיי, הזבל הזה.

הוא הסתכל לכיוון שלי ואז נזכרתי בפרצוף המוזר שנהיה לו כשנטליה קראה לי.פתאום הבנתי שהוא ידע מזה כבר מהתחלה."אתה ידעת מזה, נכון?!" צעקתי עליו.

ואז הרגשתי שאני כל כך לבד, שאין מי שישמור עליי בעולם הרע הזה. אז חיבקתי את עצמי, אפילו שידעתי שזה לא יעזור לי.אבל לא ידעתי עוד מה לעשות.

אז למען הנשים השקופות הללו...

הספר הזה יועיל להכרת זנות הרחוב יותר מאשר כתבה זניחה בטלוויזיה עם פרצופים מטושטשים, או כתבות בעיתון וברשת.אני מאמינה בכל ליבי שאם הציבור יידע יותר על עולם זה, כך יזלזל פחות ויבין יותר את הנשים שעוסקות בזנות, וזו בעצם מטרתי.

בחרו באחת מדרגות התמיכה ויחד אתכם אגשים מטרה עילאית זו, בזכותכם הנשים השקופות הללו ייראו סוף סוף בעיני הציבור באור חדש ואנושי יותר.

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.