כל הפרויקטים
50 אשפוזים כפויים בחיי
הפרויקט של
ברוך מאיר הכהן
ספר המתאר את השתלשלות הארועים בחיי הייתי ס.מנהל ומטופל באותו הזמן והמקום פסיכיאטרי .אני מזמין אתכם לקחת חלק בהוצאת ספרי לאור/ ביחד איתכם
0%
0
מתוך 50,000
60
ימים נותרו
0
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 18/05/2019

50 אישפוזים כפויים בחיי ברוך אני מזמין אתכם לקחת חלק בהוצאת ספרי לאור/ ביחד איתכם ספרי יצא לאור. 

סיפור מדהים המשתרך ל 3 עשורים.הטעות שנמשכה 30 שנה וזה עדיין לא גמור.לפני 20 שנים הגשתי תביעה ייצוגית נגד המערכת המפחיתה את האשפוזים הכפויים פי 5 ממה שהיה.זה לא עזר לי.אני גרוש ואב ל 4 בנות גדולות עכשיו. המצאתי 3 פטנטים ,בתחומים שונים.עבדתי במשרד הבריאות 8 שנים ובשנה האחרונה עבדתי באיתנים ובכפר שאול בירושלים והייתי אחראי על האיחוד שלהם כלכלית.באותו הזמן גם הייתי מאושפז שם מיטה ומשרד .הספר מספר את מהלך חיי וגרושתי שהיתה אחראית על הפסיכיאטר המחוזי שהוציא לי צו לאישפוז כפוי בהיותה רופאה ומנהלת לשכת הבריאות ,וכן הלאה.כרגע אני כבר 4 שנים לא מאושפז.

אני צריך להוציא לאור את הספר, חשוב מאד כל מה שיש לי להשמיע לכולם ואף שיקראו על זה. מדובר בהדפסה הגהה וניהול ושיווק כל התחום שחדש לי יחסית. 

קצת עלי

אני כבר הרבה זמן גולש באינטרנט בעיקר בשנים האחרונות יש לי אתר - בנק אימפריה אינטרנטי

ואיתו אני עובד. הצורך להוציא את הספר לאור נועד בעיקר להישמר ממקרים דומים,שיכול לקרות לכל אחד. במידה ואצליח להשיג את הגיוס הכספי אעבור לתיאטרון ואף סרט. 

כמו כן אני מכיר את מערכת הבריאות משני הצדדים ויכול לתקן הרבה בתחום.כעת אני באמצע כתיבת הספר ואני מעריך את סיומו בעוד חודשיים.

אני בן 60 בוגר האוניברסיטה העברית בכלכלה ויחב"ל, אני כלכלן ובעל 3 פטנטים, אב ל 4 .

לסיכום

הנושא של הספר מסעיר ויכול להשפיע מאד על מערכת הבריאות ובעיקר על בריאות הנפש שבעדינות אפשר לאמר שאינו מדע מדוייק. 


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.