כל הפרויקטים
ממזכרת לאולימפיאדה
הפרויקט של
תושבי מזכרת בתיה
דרושים פטריוטים! הצטרפו אלינו וסייעו לאלון ובן לטוס ולייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בדובאי ואבו דאבי
30%
3,050
מתוך 10,000
4
ימים נותרו
20
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 23/03/2019למה אנחנו עושים את זה?

מרבית האנשים לא יודעים איך וגם אם יודעים - אלון ובן, עתידים לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים שיערכו במסגרת ארגון 'ספיישל אולימפיקס' בדובאי ובאבו דאבי לבעלי צרכים מיוחדים.

לכן אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לתמיכתם בפרוייקט בכדי לאפשר את נסיעתם. כל מי שלוקח חלק בפרויקט מקבל משהו בתמורה לכך וזוכה להיות שותף להגשמת החלום של אלון ובן להשתתף באולימפיאדה ולקדם את הספורט בקרב בעלי צרכים מיוחדים. נחישות ורצון לנצח-

אלון ובן הם שני שחקני כדורסל מצוינים המייצגים את הנבחרת ונמצאים על הרצף הקוגניטבי. הספורטאים שלנו מקפידים להגיע לאימונים במהלך כל השנה, למרות מגבלותיהם וחרף כל הקשיים העומדים בדרכם". אנו מאמינים כי יחד בכוחות משותפים ובעזרת תמיכת הציבור, הם ייסעו לאולימפיאדה יגשימו חלום וגם ייצגו אותנו בכבוד.

ארגון 'ספיישל אולימפיקס' 

ארגון זה מונה 4.9 מיליון ספורטאים ב־177 מדינות בעולם. בכל שנה מתקיימים טורנירים בין הקבוצות השונות בכל מדינה, והזוכים בטורנירים מייצגים את מדינתם באולימפיאדה של ספיישל אולימפיקס, שנערכת השנה כאמור באבו דאבי.

במזכרת בתיה מתאמנים הספורטאים במסגרת עמותת 'הרצון מנצח', שמתאמנים באופן קבוע בכדורסל.
אנו שמנו לנו למטרה לגייס כספים עבור נסיעת המשלחת.

עמותת "הרצון מנצח" - 

התמיכה היא בשיתוף פעולה של עמותת "הרצון מנצח" העוסקת בקידום הספורטאים. יחד אנחנו  מקדמים את הספורט לאוכלוסיות מיוחדות, יוצרים  שוויון, העצמה אישית של המשתתפים, רכישת כלים בתחומי ספורט ושילוב של אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים בקהילה באמצעות פעילות ספורטיבית"

בואו להיות חלק - 

הפעילות הספורטיבית פתוחה לכל אדם בעל צרכים מיוחדים מגיל צעיר, ללא הבדל במגבלות האישיות של הספורטאי. אך בזכות תמיכתכם, אלון ובן יוכלו לייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בדובאי ואבו דאבי עבור בעלי צרכים מיוחדים בסשפיישל אולימפיקס!
 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.