כל הפרויקטים
סמדר מדי -אלבום בכורה
הפרויקט של
סמדר מדי
זהו אלבומי הראשון, Have Faith. חמישה שירים שנכתבו בשנה האחרונה, בהפקת צח דרורי, וכעת יצאו לאור, בעזרתכם אהוביי
107%
21,340
מתוך 20,000
0
נותרו
152
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 15/04/2019

 אני סמדר. ילדה חולמת. על יצירה. על ביטוי הכי חופשי שלה. בכל הממדים ובכל הכלים. 

אני רוצה להזמין אתכם להיות שותפים בהוצאה לאור של אלבום הבכורה שלי.חולמת לשחרר לחופשי את כמיהותיי. את אהבותיי. את הגרון שרוצה לצעוק. את הגוף שרוצה לנוע ללא גבול. ציפור בתעופה אל עבר השמש. 

חלק ניכר מחיי ביליתי בחדרי, מול מראה. אני לא יכולה לשקר לכם שההרגל הזה עבר לי. ועודני, בגיל 32, מדליקה בלילה, אחרי שכולם ישנים את הרמקולים על פול ווליום ורוקדת רוקדת ושרה.

כי חלומי מאז שאני זוכרת את עצמי הוא להופיע עם שיריי. לבטא את התשוקות שלי בחוץ. וחלומי מעולם לא נטש אותי. 

במשך שנים הונח בצד בזמן שהקמתי משפחה, הבאתי לעולם וגידלתי את חמשת ילדיי. 

לאט לאט התחלתי לגשש, איך וכיצד, ללא השכלה מוזיקלית כלשהי, רק עם כל המורשת המוזיקלית הנכבדת, המורכבת והנפלאה שקיבלתי מאבי- איך אתחיל את דרכי.

מעט קורסים פתחו בפניי את עולם ההלחנה שלא ידעתי שהוא פרוש בפניי ורק אבוא ואדרוש אותו והנה הוא שלי. מיקה קרני ורונה קינן היו מורותיי הטובות. ומשם היצירה החלה לנבוע. באינסוף ניסויים ותעיות ונקישות על פסנתר. צוואר הבקבוק החל להיווצר ואני אט אט נשאבתי לתוכו. 

לפני קצת יותר משנה אמי היקרה אירית נפטרה. נלקחה מאיתי בתאונת דרכים איומה יחד עם חברתה שרה. בבית החולים, אחרי שהתקבלה ההחלטה לתרום את האיברים שלה, נכנסתי לחדרה, להיפרד ממנה. לא ידעתי בכלל איך נפרדים ומה יש לומר. אבל שם קיבלתי מסר ישיר וברור אותו אמרתי לה.

אני הולכת לעשות שמח בעולם הזה. אני הולכת לשמוח בענק. אני הולכת לחגוג את העולם הזה. 

אני מבינה ששם, הזרע שהמתין בתוך אדמתי זמן כה רב, החל את נביטתו החשאית. ולפתע, כחודשיים אחרי מותה, באופן מקרי ולאחר חיפושים אחר מפיק מוזיקלי, מצאתי את צח דרורי. 

צח דרורי האומן היחיד והמיוחד בעולם. אגדה שנשלחה אלי כדי להפוך את החלום למציאות. למציאות הכי מורכבת, אמנותית ונפלאה שיכולה הייתה להיברא לי. בתהליך ארוך, השירים שלי עברו עיבוד והפקה עד שקיבלו את המלבושים הכי יפים נוצצים ומרהיבים. 

ההקלטות באולפן החלו והגיעו אחד אחד, נגנים מהשורה הראשונה ונתנו את לבם, את אהבתם ואת המקצועיות המפעימה שלהם. יחד עם רונן רוט הטכנאי שבכישרונו העצום מיקסס את השירים. 

הנה הם. חמשת שיריי הראשונים, כמספר ילדיי היקרים. וזוהי ההתחלה שלי. וכעת. כולי השתוקקות עצומה להוציא את יציר הכפיים הזה, שהשתתפו ביצירתו אנשים כה טובים ורבים, אל האור. 


אומנם האלבום כבר מוכן אבל בשביל שאוכל להוציא אותו לאור יש עוד דרך לעבור וצעדים לצעוד:

מיקס, מאסטרינג, צילומים, עיצובים, יחסי ציבור ועוד עניינים חשובים ומהותיים.

ואני רוצה לבקש מכם, אנשים יקרים אהובים ואוהבים. אם נפשכם חפצה במוזיקה, ביצירה חדשה ומיוחדת במינה. אם יש בכם תשוקה לחגוג את העולם המופלא הזה, שכולו חבוי וגלוי ובלתי מוסבר, אם יש בכם אהבה ליצירה, אני רוצה לבקש מכם להצטרף אלי. ולעזור לי לפרוש כנפיים ולעוף. ולעוף יחד איתי. כדי שהיצירות היקרות האלו, שכעת ספונות בתוך מחשבים ומכשירים, יוכלו לעבור משם אל לבבות. 

כדי להרבות אור ויצירה בעולם.

מה שנותר לכם לעשות הוא לגשת לעמודת התשורות ולבחור לכם מהמתנות הנפלאות שהכנו לכם וביחד נוציא את היצירות הללו לאור ולעולם.


אוהבת אתכם מאד ופניכם היקרות ילוו אותי באשר אלך.רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.