כל הפרויקטים
לא חייבת כלום לאף אחד
הפרויקט של
כרמי אור
המדריך הפרקטי לניהול כלכלי בעולם משתנה - הניסיון שלי יורד לדפוס... אחרי שניהלתי לא מעט מיזמים להשכלה פיננסית, הגיע הזמן שהדברים ייכנסו לספר.
115%
71,256
מתוך 62,000
0
נותרו
609
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 02/03/2019

בזכותכם הגענו ליעד! נותר יום אחרון לקמפיין ואפשר להגדיל את האור

אחרי שכבר רכשתם לעצמכם ולקרובים לכם שלל תשורות, זה הזמן להיות שותפים לנתינה למי שזקוק לכך ואין באפשרותו.

בתחילת הקמפיין, הבטחתי לעצמי שאם נצליח, אתן תרומת מעשר בספרים. 

מכאן גם אתם יכולים - על כל חמישה ספרים שתקנו היום ומחר (מוצש עד 23:00), אתרום ספר נוסף לאחת משתי עמותות שבחרתי - "אח גדול" שמלווה חיילים בודדים גם אחרי השחרור ו"בת מלך" שמלווה נשים שסבלו מאלימות במשפחה.

קחו עוד דקה ותכנסו לאחת משתי התשורות הראשונות - או ספר נוסף בשבילכם שיגדיל את כמות התרומות שלי, או ספר תרומה למי שתרצו בעלות של הדפסה ומשלוח בלבד - רק תקפידו למלא את הכתובת של מי שאתם רוצים לשלוח להם את הספר (אפשר גם בהערות)

הספר ייצא לאור אי"ה לקראת פסח (בהנחה שכל המעורבים יעמדו בלו"ז)

כמה טוב יוצרים פה יחד!!!! מרגש!!!!

מוזמנים להיות שותפים בהוצאת הספר שנכתב בדיוק בשבילכם. תהיו שותפים לדרך!

מוזמנים להיות שותפים בהוצאת הספר שנכתב בדיוק בשבילכם. תהיו שותפים לדרך!

אחרי עשור שבו חקרתי, העברתי הרצאות, כתבתי חומרים, ייעצתי למשפחות, הרמתי מיזמים וצברתי עשרות אלפי שעות ניסיון בהנגשת העולם הפיננסי לאנשים - עצרתי רגע (האמת שלהרבה רגעים...) והורדתי את השיטה למילים. הכתיבה עצמה כבר הסתיימה והספר "לא חייבת כלום לאף אחד" נמצא בעריכה לשונית אחרונה ועימוד סופי. התכנון הוא שבסיום הגיוס נרד לדפוס ונשלח לכם את הספרים עד פסח כדי שתתחילו את חג החירות בחופש מחשבתי בדרך לחופש כלכלי...

בספר מתואר העולם הפיננסי של ניהול יומיומי מול שינויים רבים. 

שילבתי פרקים פרקטיים על פנסיה, השקעות, משכנתא ופרקים ערכיים על סדרי עדיפויות, זוגיות תקציבית, שיח מקדם וחינוך ילדים לכלכלה נבונה. 

הספר מהווה מכלול של "תורת חיים" ותובנות יחד עם פרקטיקה ודרכי פעולה למימוש.

זה לא רק החלום שלי שמתגשם - זו בעיקר המקפצה לחלומות שלכם...

מה שונה הדור שלנו ולמה אנחנו צריכים להעמיק וללמוד על הכסף?

בישראל לא נהוג לחתור להשכלה פיננסית בגילים צעירים בתוך מערכות החינוך. התוצאה היא שאת דרך ההתנהלות הפיננסית אנחנו סופגים ממה שאנחנו רואים בבית ובסביבה הקרובה. ההורים שלנו, גם אם הם מתנהלים כלכלית מעולה, נולדו בתקופה כלכלית אחרת לחלוטין, וגם הם בדרך כלל לא למדו התנהלות כלכלית באופן מסודר. יוצא מכך שאנחנו יוצאים לעולם עם מעט מאוד ידע בכלכלה יישומית (הכלכלה של התכל'ס), אף על פי שכולנו חייבים לעסוק בנושא ביום-יום.

בדיוק מנקודה זו התחלתי לעבוד על הספר הזה, שפונה אליכם, אנשי העולם החדש, שחיים בעולם של רשתות חברתיות, מוצפים בהמון מידע אבל מעט מאוד ידע אובייקטיבי שימושי לניהול הכסף.

עבורכם, צעירים שמתחילים את החיים בדיוק עכשיו, אחרי צבא או בקבע; לפני הלימודים, במהלכם או אחריהם; לקראת הקמה של משפחה – עכשיו הוא הזמן המושלם (והקריטי) לתפוס את הספר, לתפוס את עצמכם בידיים, ולהתחיל את "החיים האמיתיים" עם אחריות פיננסית ויכולת לעמוד בכל יעד שתרצו להציב לעצמכם.

השיטה המתוארת בספר מיועדת לצעירים (וצעירים פחות) אינטליגנטיים, שרוצים להפיק יותר מהכסף שלהם. כאלו שרוצים לעבוד פחות ולהרוויח יותר (או לעבוד יותר ולהרוויח יותר, תלוי ביעד). עצמאים ושכירים שיכולים לחשוב מחוץ לקופסה ולהבין שהם יכולים לנהל אחרת את הכסף, כדי לממש את השאיפות הכלכליות שלהם. כאלו שרוצים להיות עם המשפחה שלהם יותר, להגשים את החלומות, ולהגיע למטרות ארוכות הטווח שהציבו לעצמם.

הספר פחות מיועד למי שתופס את עצמו ב"מצוקה כלכלית", או שנמצא בחובות של מאות אלפי שקלים. למי שנמצא במצוקה כלכלית חריפה, מומלץ להיפגש עם איש מקצוע באופן אישי, ולהיכנס לתהליך שסופו מצב כלכלי יציב ומאוזן. 

התפיסה, האג'נדה והשיטה של הספר מיועדות לאנשי העולם החדש – אלו שחשוב להם לעבוד אבל גם ליהנות מהחיים, בלי שזה יבוא על חשבון מישהו אחר, או על חשבון העתיד הכלכלי שלכם.

אז יאללה - תבחרו את התשורה שמתאימה לכם ותסייעו לספר לרדת לדפוס ותקבלו את העתיד במתנה... 

אין כמוכם! תודות :-)

*איסוף עצמי של הספרים יהיה : יקיר (אצלי), בית רימון, טירת צבי, תל אביב (סמוך לעזריאלי) וירושלים

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.