כל הפרויקטים
זֶה זֶה זֶה
הפרויקט של
שלמה טיקוצינסקי
ספר שירים סוף סוף. כי הגיע הזמן. עם ציורים מאת המחבר. גם מי שלא מתחבר לשירה ימצא בו הגיגים למחשבה. תמכו בפרויקט. זֶה זֶה.
102%
25,600
מתוך 25,000
0
נותרו
195
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 04/03/2019

סוף סוף החלטתי לפרסם את השירים מן המגירה, מן הפייסבוק, ועוד הגיגי פרוזה מנוקדים, מעוטרים באיורים ובציורים מפרי מכחולי.
אחרי שנות מחקר רבות אני מבקש להוציא לאור את הצד האמנותי שבי, את המורכבות ואת הרבדים השונים. וזה יקרה בזכותכם.

מי אני? ד"ר 
שלמה טיקוצינסקי, בן 52, אב ל-4 וסב ל-2.
דרך ארוכה עשיתי מעולם הישיבה הליטאית, שם למדתי ולימדתי תורה, מוסר והלכה, משם אל האקדמיה ואל בתי המדרש הישראליים, אל המחקר, ההרצאות, ההוראה באוניברסיטה, ההדרכות במזרח אירופה, הספרות והשירה. פרסמתי ספרים ומאמרים רבים, אקדמיים ולא אקדמיים, רשימות בעיתונות, 6500 עוקבים בפייסבוק.. ועוד..  גוגל! תעזור לי
!


אמנם קיים ערך בויקיפדיה על שמי (אין ידי במעל, מבטיח), שם אני מוכתר כ'היסטוריון', אבל בהקשר של הפרויקט הזה אני משורר והוגה, שיצירתי ניזונה משלל עולמות אליהם אני מחובר: החרדיות, הישיבות הקדושות, האקדמיה, פילוסופיה וספקנות, ובשנים האחרונות: זֶן בודהיזם, כן, מבט חדש על כל הקיום, אשר בעומק מתקשר לי ל'תנועת המוסר' הליטאית, אשר הייתי חלק ממנה וכיום אני חוקר אותה.

במשך שנים רבות אני פעיל בפורומים השונים של ה'חרדים הגבוליים' לצורותיהם ולגווניהם, שם התפרסמו חלק מן השירים והרשימות. רבים רבים ליוויתי במעברם מן העולם החרדי אל עולמות נוספים או חילופיים, ועדיין אני מלווה, כל יום. 

היכן בדיוק אני ממוקם? התשובה היא: בתוך עורי, זה כל מה שאני יכול לומר. אינני אלא 'זה', כפי שנוהגים אנשי זֶן לומר. אז מה תמצאו בספר? אותי. האם תהיה סוף סוף בידכם תשובה? לך תדע. 

אז הנה ניתנת בידכם ההזדמנות לתמוך בספר השירים הזה. זה זה.

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.