כל הפרויקטים
אוטו הקינוחים
הפרויקט של
רובי ויכמן
בואו להיות שותפים בהגשמת החלום שלי, ויחד נקים את אוטו הקינוחים המציע חוויה מטריפה ומגוון קינוחים יוקרתיים אישיים
1%
555
מתוך 80,000
20
ימים נותרו
5
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 14/03/2019

בואו להיות שותפים ביצירת חווית מיוחדת במינה - אוטו הקינוחים הראשון מסוגו בישראל

קצת עליי

אני רובי בן 30 מתל אביב, נשוי לבן זוגי רועי מזה כשנתיים ומנהלים זוגיות מאושרת למעלה מ-5 שנים, ומגדלים יחדיו שני כלבים ( קוקו וביילי המושלמים).

אני רוצה לשתף אתכם באהבה גדולה שלי...

מאז שהייתי ילד (די שמן יש לציין), החיבור שלי לחבריי היה דרך האוכל, אני זוכר איך היינו מבריזים מבית הספר כדי לברוח אל בית הוריי כדי להכין אוכל טעים, אומנם רק כאשר פגשתי את בן זוגי רועי נחשפתי לעולם הקינוחים והמתוקים ויחד איתו נולדה אהבה ותשוקה לתחום. החלטתי להקים את אוטו הקינוחים ולהביא את האהבה שלנו לידי מימוש - האהבה לקינוחים ומתוקים יחד עם הרצון העז לארח ולשמח אנשים!

איך נעשה את זה?

באמצעות אוטו הקינוחים הייחודי והקסום, מלא סטייל, עיצוב מטריף ואווירה שתוכננה בהשראת אוטו הגלידה של פעם, אצליח להנגיש קינוחים נועזים ומיוחדים בסביבה הקרובה אליכם, בחתונות, אירועים, ופסטיבלים. אוטו הקינוחים הינו מיזם חדש בהשראת אוטו הגלידה של פעם, יצוייד ויאובזר בכל הציוד הדרוש לספק לכם חוויה בלתי נשכחת בכל מקום ולכל דורש, ומציע מגוון קינוחים יוקרתיים אישיים.

כל הקינוחים הם פרי יצירתנו ונעשים עם הרבה אהבה מחשבה ותכנון! חלקם אישיים ואת חלקם ניתן לארוז ולקחת אתכם לדרך, הביתה, למשרד או לכל מקום בו תרצו להשוויץ בקינוח טעים שנראה מיליון דולר

אוטו זה שאני חולם עליו כבר הרבה מאוד זמן, נמצא בשלבים התחלתיים המטרה בגיוס התמיכה בפרויקט היא לעצב את הרכב, לפתח את הקונספט ולהפעיל את הרכב בכל ימות השבוע!

המטרה 

בעצם להעמיד אוטו ממש כמו אוטו הגלידה הותיק שכולנו זוכרים ואוהבים, אשר יציע מגוון של קינוחי מסעדות אישיים לצד מארזים לחטוף הביתה לחלוק עם בני המשפחה האהובים.

כמה פעמים מצאתם את עצמכם משתוקקים לקינוח איכותי וטעים , אחד כזה שאפשר למצוא רק במסעדה?!

אז לא עוד... כי תמיכה בפרויקט הזה תהפוך אתכם לשותפים מלאים באוטו הקינוחים הראשון בישראל!

אני מזמין אתכם לקחת חלק ולתמוך בפרויקט, כי מעבר לקינוחים טובים, אוטו הקינוחים ישחזר נוסטלגיה שהילדים של היום ישמחו להכיר!

בהתחלה אוטו הקינוחים יפעל באיזור גוש דן והסביבה אך המטרה היא להתרחב כמה שאפשר ולהנגיש אותו לכל עיר שרק תחפוץ בכך!

בחרו מתוך מגוון מדרגות התמיכה שהכנתי, ותיהנו ממארזי קינוחים, הטבות ייחודיות מאוטו הקינוחים והצטרפות בלעדית לקיר התומכים שלנו אשר יודפס ויוצג לעיני על ע"ג אוטו הקינוחים.

יחד איתכם, נהפוך חלום למציאות!

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.