כל הפרויקטים
בואו נזרוק להם עצם
הפרויקט של
הרצליה אוהבת חיות
הקמה וחיזוק של מערך שיקום התנהגותי ורפואי לכלבים וחתולים נטושים על מנת להציל אותם ממוות ולמצוא עבורם בתים מאמצים טובים להמשך החיים
57%
42,754
מתוך 75,000
9
ימים נותרו
356
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 03/03/2019

בואו לקחת חלק בהקמת החטיבה הרפואית-התנהגותית וביחד נוציא לאימוץ עוד מאות כלבים כל שנה!


מי אנחנו?

עמותת 'הרצליה אוהבת חיות' הוקמה בשנת 2003 במטרה להציל בעלי חיים במצוקה ולטפל בכלבים וחתולים נטושים בכלביות העירוניות. מאז הקמתה כבר הספקנו להתרחב לפעילת שוטפת בערים נוספות (נתניה, באר שבע) ובפועל אנחנו מלווים, מטפלים ומצילים בכלבים וחתולים בכל רחבי הארץ!! 

מתנדבים

העמותה עורכת ימי אימוץ שבועיים, פעילות לימודית לילדים בכלביות, הסברה לציבור הרחב על האחריות שבגידול בעלי חיים, ומשקיעה רבות בפרויקטי שיווק מגוונים שביחד הובילו לכ- 4,800 אימוצים! מדהים, לא? :)

סה"כ, עד כה, השקענו כ-1.1 מיליון ש"ח שבעזרתם השגנו 4800 אימוצים, שהתאפשרו בזכות עשרות המתנדבים מכל הארץ (באמת, עשרות! שהם מלאכים ומלאכיות!) המשקיעים אלפי שעות
ביצירת ותפעול ימי האימוץ לצד הגעה לכלביות וטיולים עם הכלבים לכל אורך השנה, גם בימות חורף גשומים וקיץ לוהטים (תודה תודה תודה לכולם/ן).

אז מה הבעיה?

  לאחרונה, אנו מתמודדים עם מספר גדול של כלבים מאתגרים אשר אינם ברי אימוץ מיידי ודורשים משאבים רבים הן מהבחינה הרפואית (מטיפולים פשוטים ועד מצבים המחייבים ניתוחים מורכבים) והן מהבחינה ההתנהגותית-נפשית (כלבים עם בעיות התנהגות וחרדות אשר דורשים ליווי מקצועי).


  מה נעשה עם התמיכה שלכם/ן?  
  נפתח את החטיבה התנהגותית-רפואית! 

  אנחנו לא מוותרים על אף אחד! גם כאשר נדרש טיפול רפואי וגם וכאשר כלב עם בעיות התנהגות זקוק להחזקה בפנסיון למשך החלמתו. ההצטברות של עשרות מקרים כאלו השנה, בשילוב עם ירידה במספר האימוצים, הביאה אותנו להבנה שאנחנו חייבים לגייס כסף על מנת להמשיך את הפעילות ולמעשה לפתוח את החטיבה הרפואית-התנהגותית של העמותה. 


  הצטרפו אלינו, להקמת החטיבה! כולנו ביחד יכולים להציל עוד חיים רבים!


  תודה ענקית מאיתנו העמותה ומעשרות המתנדבות והמתנדבים הפועלים לאורך השנה 3> 


  ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

  תשורות לדוגמא

  חולצות וגופיות (2 עיצובים):


  TOTAL ART - כלי אוכל ושתייה לכלב/חתול, ועמדה שתייה לעסקים:

  רק רצינו לעדכן אתכם
  שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.