כל הפרויקטים
לשים קץ לנהיגה בשכרות!
הפרויקט של
Leechy GSA הכפר הירוק
אנחנו מזמנים אותכם לתמוך בפרויקט שלנו וביחד נוכל להוציא את המשלחת שתייצג את ישראל בתחרות הסטארט אפים הבינלאומית בביג׳ינג ולהציל מליוני חיים!
103%
8,990
מתוך 8,700
0
נותרו
34
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 11/03/2019

תמכו בפרויקט שלנו וביחד נוכל לייצג את ישראל בתחרות הסטארט אפים הבינלאומית בבייג׳ינג, ולהפסיק אחת ולתמיד את הנהיגה בשכרות!


מי אנחנו? 

אנחנו קבוצת Leechy: איתי כהן, אורי כהן, נדב אבירן, עידו שרון, רואי אשכר ועמית שמואל.

אנחנו שישה חברים שבמסגרת בית הספר לסטארטאפים של (GreenStart Academy (GSA , הכפר הירוק החלטנו לפתח מוצר משלנו שיעזור להציל מיליוני חיים בדרכים. 

לקבוצתנו יש רזומה מכובד בעולם היזמות והסטארטאפים כאשר ניצחנו כבר בתחרות של חברת TINY LOVE הבינלאומית, נפגשנו עם חברות בקנה מידה עולמי כמו יצרנית הרכב יונדאי, אנו מככבים עם DriveAlive בסרט תיעודי של כאן 11 על בני נוער יוצאי דופן בעולם היזמות (ניתן לראות בתמונה עם רוני קובן), ועכשיו אנו מקווים שבזכות תמיכתכם נוכל להגיע לתחרות בבייג'ינג, וביחד לנצח ולהציל מיליוני חיים!
אז מה המוצר שלנו?

קנית רכב לילד שלך. לא היית רוצה שהרכב ימנע ממנו לסוע שיכור?! 
מה אם הרכב ידע לזהות באופן חד משמעי אם הילד שלכם שיכור, ובמקרה כזה לא יאפשר התנעה של הרכב.

נהיגה בשיכרות, בעיקר בקרב נהגים חדשים וצעירים הינה גורם המוות מספר אחד בתאונות הדרכים בעולם וגובה בממוצע בן אדם אחד כל חצי דקה! כלומר יותר ממיליון נפשות מתות מידי שנה, בנוסף למאה וחמישים מיליון נפגעי גוף בשנה! וכל זה עקב נהיגה בשכרות! נתונים אלו מהווים כ 5% מסך הפגיעות בעולם, כאשר הנזקים הכלכליים הם אסטרונומים ומגיעים לטריליון דולר בשנה. אנו שומעים על בסיס יומי על מקרים כאלו ואחרים שבהם חיים נגזלו בכבישים, ובגלל מה? רגע אחד של פזיזות וחוסר אחריות! לצערנו, חלק מאיתנו גם פגשו את הבעיה הזו באופן אישי, וזו הסיבה שיצרנו את DriveAlive!

המוצר שלנו DriveAlive הוא קודן חכם המופעל באמצעות טביעת אצבע, שבעזרת חיישן חדשני המוטמע בתוכו מסוגל לגלות את רמת האלכוהול בדם בשניות בודדות ובדרך לא פולשנית, וכך למנוע מהמכונית להתניע במקרה והנהג שיכור, כאשר הקודן גם נותן חיזוי זמן לכמות הזמן המקסימלית שעל הנהג לחכות לפני שיוכל לנהוג בבטחה.
את טביעות האצבע המורשות ניתן לשנות על ידי אפליקציה פשוטה, כך שלא ניתן לעקוף את המערכת וכך גם למנוע גנבה של הרכב.

וכאן אתם לוקחים חלק...

הסטארטאפ שלנו נבחר לייצג את ישראל בתחרות בינלאומית בבייג'ינג, שבה יקחו חלק מאות אנשי עסקים, מדענים ומשקיעים סינים שיוכלו לעזור לנו לממש את הפוטנציאל של המוצר ולהוציא אותו לשוק, אך אנו מתקשים לעמוד בהוצאות הטיסה ופיתוח המוצר, ופה אתם לוקחים חלק! תימכו בפרויקט שלנו וביחד נוכל להגיע לתחרות בבייג׳ינג, לשים קץ אחת ולתמיד לנהיגה בשכרות ולהציל מיליוני חיים! רק בזכותכם נוכל לעשות זאת!

חשוב לציין שאיננו מבקשים מכם רק שתממנו אותנו, אלה שתקחו חלק בפרויקט שלנו וביחד השמיים הם הגבול!


 ותזכרו דבר אחד...

זה לא המוצר שלנו, זה החיים שלכם!

אורי כהן, עידו שרון, איתי כהן, רואי אשכר, עמית שמואל ונדב אבירן- קבוצת Leechy!

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.