כל הפרויקטים
ארגז הכלים של דניה
הפרויקט של
דגנית הרטמן
מזמינה אתכם לתמוך בספר ארגז הכלים של דניה המסביר לילדים שכל אחד נולד עם ארגז כלים משלו, עם חוזקות ויכולות וכל אשר צריך זה לזהות ולהתנסות!
71%
7,060
מתוך 10,000
18
ימים נותרו
38
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 09/05/2019

פעילות נלווית לספר לכל המשפחה, תוכלו למצוא באתר

www.denia-books.com

נעים מאוד, שמי דגנית ואני מזמינה אתכם לקחת חלק ולהיות שותפים בהוצאת ספר הביכורים שלי לאור: ארגז הכלים של דניה / מומלץ לגילאי 3-7.

מה עשיתי עד כה? כתבתי ושכתבתי שוב ושוב עד למצב הסופי הראוי. התחברתי להוצאה לאור אצבעוני המלווה אותי מקצועית, הספר עבר עריכה ראשונה ושניה כולל הגהה וניקוד וכמובן לא פחות חשוב איירו לי את הספר הי שם בהודו הרחוקה...

מה נותר? שלב אחרון בכדי שהספר יצא לאור בתמיכתכם האדיבה!

נעים מאוד, מי אני? למעשה אני דניה הקטנה המחפשת תמיד איך להרחיב את ארגז כליה. ביום יום אני אמא ליהונתן בן ה - 11, נשואה ואשת מקצוע בתחום המערכות מידע מזה 20 שנה ובמקביל להיותי עצמאית, מוזמנים לרשום 'דגנים דיגיטליים' בגוגל ולהגיע לאתר שלי !

וקצת בפרספקטיבה אישית תמיד אהבתי לעוף לדימיון, לחלום וליצור ובעיקר להרחיב את ארגז הכלים שלי! לכתוב שירה, סיפורים למבוגרים (שטרם יצאו לאור), סיפורים לילדים עם מסר תובנה. מאז ומתמיד דגלתי להיות בהתפתחות ובתנועה מתמדת! לצבור עוד ועוד מיומנויות לארגז כלים גדול ורחב, מגוון ומעמיק הנותן עושר פנימי עצום ומחזק את היכולות ! כך שכל התמודדות למעשה הופכת לדילוג מעל המשוכה!

על מה הספר?

דֶּנְיָה הסקרנית היא גם ילדה כשרונית, כל אשר עולה על רוחה לעשות עליה על ראשה לצוות. 
דניה חולמת על ארגז כלים אשר יעזור לה לבטא וליישם את המקצוע שתבחר לעצמה. אבל אילו כלים יש בארגז? ואיך ארגז הכלים עוזר לה להגשים חלומות? אתם מוזמנים להצטרף אל דניה, לחפש את הכלים שבארגז. אלו כלים אמתיים, החשובים באמת, כלים שנועדו להכין את הילדים אל מקצועות העתיד, אל מקצועות שטרם נולדו ולבטח שאיננו יודעים אלו כלים ידרשו.

מה המסר מאחורי הסיפור

הורים יקרים, לכל ילד ארגז כלים מנטלי משלו אשר עליו להכיר בכדי שיוכל להשתמש בו בצורה אפקטיבית. הספר נותן לילדים אפשרות לבחון ולשאול את עצמם במה הם כישרוניים וטובים בכדי להשתמש ביום יום בארגז הכלים שלהם שהוא למעשה יכולותיהם וחזקותיהם.

מה גרם לי לכתוב את הספר 'ארגז הכלים של דניה' 

בבגרותי, גיליתי שהרבה אנשים חולמים אך בפועל אינם יודעים איך להגשים את החלום הלכה למעשה. דרך הספר 'ארגז הכלים של דניה' אני למעשה פורטת בתום, נועם ובקלילות את שלבי היישום בכדי שתוכלו לספר ולהנחות את ילדכם איך לתרגם חזון למעשה.

איך? באמצעות 2 שלבים פשוטים:

  1. מודעות עצמית: מה יש לי ומה אין לי? או מהן החוזקות שלי ומהן החולשות שלי?
  2. השלב המעשי: הבחירה לחדד את החוזקות ולהוסיף מיומנות היכן שחסר לי. איך? ע"י התנסות. ראשית אני ועצמי, שזאת גם התנסות המפתחת עצמאות, התנסות, תמיהה וסקרנות. לאחר הבנה ויישום עצמי להביא את זה לקהל הרחב יותר אם בארגון בו אני עובדת (כאדם בוגר) ואם לגן הילדים (כילד).
  3. הספר מומלץ לגילאי 3-7

מאחר ועץ בריא גדל מתוך שורשים בריאים, אני מציעה לכם כאן דרך אחת לפתח עם ילדכם את הפאן המעשי, איך להוציא דברים אל הפועל, איך לתרגם את חלומותיהם בכדי שיוכלו להגשימם!

הנושא חשוב מאוד מאחר ולכל ילד ואיש יש חלומות וכאשר אנו הולכים לאיבוד בדרך ואיננו מצליחים להגשימם, אנחנו נותרים מתוסכלים!

אז הנה הזדמנות לכל ילד וגם ילדה לעבור (בקריאה) דרך הכלים הפיזיים של מספר אנשי מקצוע לכלים המנטליים שיש לנו, הלוא הם החשובים באמת!

אז בואו והשתתפו בחגיגה ועזרו להוציא את הספר הזה לאור.

כמובן שאיני משאירה אתכם בידיים ריקות, יש תשורות מגוונות:

החל מרכישת הספר, עם או בלי הקדשה, קבלת מתנה עיתון לילדים מבית אצבעוני, הקמת אתר/דף נחיתה, הפקת עיתון דיגיטלי לעסק שלכם.  מזמינה אתכם להציץ בתשורות ולבחור את המתאים!

תודה מראש וקריאה מהנה!

דגנית הרטמן

משפחת הרטמן
אני, בן זוגי פיליפ ויהונתן

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.