כל הפרויקטים
Fall In Love
הפרויקט של
שנטי השנטי
מזמינה אתכם להיות שותפים שלי בהגשמת החלום להוציא סינגל ראשון וקליפ. זו פעם ראשונה שאני נותנת לקול שלי להוביל...
100%
15,050
מתוך 15,000
0
נותרו
45
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 04/03/2019


אני שנטי השנטי, שחקנית רקדנית ויוצרת,

ואני רוצה ליצור קליפ לשיר מקורי שלי "Fall In Love".

בעזרת השיר והקליפ, אני מתמודדת עם ההתרחשות החוזרת בחיי לאהוב את האנשים שגורמים לי להתנתק מעצמי במקום להתחבר לעצמי. אני בטוחה שישנם עוד הרבה נשים עצמאיות וגברים רגישים שמוצאים את עצמם נופלים באותו הבור כל פעם מחדש - אני בוחנת ביצירה הזו כמה בחירה יש לי בתור אדם שרוצה לאהוב ולהיות נאהב. 


אני מזמינה אתכם להיות שותפים בהקלטת שיר ובהפקת קליפ ולהגשים לי חלום.

את שמי קיבלתי על שם מפעל חייה של אימי, בית השנטי, בית עזרה לנוער בסיכון. זהו נוער שהפך לי למשפחה, איתו גדלתי ובהמשך חיי הצטרפתי לעשייה ועבודה בבית השנטי לעזור להם לבחור בחיים ולהגשים את החלומות שלהם.

בתור שחקנית ורקדנית לקח לי המון שנים לאפשר ליצירת מוזיקה קיום במציאות שלי. במה היא חלק בלתי נפרד מהמסלול שלי, שיחקתי בתפקידים שונים בארה"ב ובארץ , ובקרוב יצא עוד סרט בו השתתפתי בהפקה של יוניברסל Jarhead 4: Law of Return, בהקרנת בכורה בנטפליקס. מדהים שלא משנה כמה פעמים הרשתי לעצמי לחשוף את עצמי על המסך או על הבמה, בשירה אין מסכות ויש רק את הקול שלך. 

כתיבה, הלחנה ושירה הפכו לתשוקה בחיי בשנתיים האחרונות. גיליתי אפיקים חדשים בתור אמן בהדרכתה של המנהלת האמנותית המדהימה, מורן דוד, שכתבה והלחינה למיטב הזמרים בארץ כמו עברי לידר,הראל סקעת, ריטה, שירי מימון ועוד...  זהו שיר בלועזית שמשלב בתוכו פופ וסול, הצבעים והעולמות המוזיקלים שלקחו חלק בחיי. אך עדיין אני משתדלת להמנע מלהגדיר ומאמינה שכל אחד יתרגש ממנו מהמקום האישי שלו. את השיר הפיק עידו ריבלין המוכשר. את הקליפ יביים דניאל קמינסקי הגאון שביים, צילם וערך את שני הקליפים האחרונים של מרינה מקסימיליאן בלומין "ZERO" ו "GLOW NOW".

תעזרו לי להיות גדולה יותר מהחלומות שלי - בזכותכם ובזכות התמיכה שלכם זה יכול להיות אפשרי - כל סכום שתיתנו יעזור ליצירה הזו להתקיים.

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.