כל הפרויקטים
המוצר שיציל מאות נשים
הפרויקט של
GreenBean GSA הכפר הירוק
ארבעה נערים בני 16, מזמינים אתכם לתמוך בנו ולקחת חלק בפיתוח מוצר שמגלה חשד מוקדם לסרטן השד!!!
145%
11,900
מתוך 8,200
0
נותרו
70
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 28/02/2019

תודה לכם, בזכותכם הגענו ליעד! אבל.... אנחנו ממשיכים לגייס כסף לטובת פיתוח המוצר. המשיכו לתמוך בנו ולהפיץ, ובסופו של דבר תוכלו להציל חיים!


מי אנחנו

חברת גרין-בין, חברה של 4 בני נוער בכיתות י-יא: איה חיימוביץ׳, שירה שניר, עידו חלמית ועידו היינמן. הקבוצה שלנו התגבשה באקדמיה לסטארטאפים (גרינסטארט אקדמי) בכפר הירוק - GSA.

מה אנחנו עושים?

קבוצת גרין-בין נמצאת בשלבי פיתוח התחלתיים של מכשיר אולטראסאונד בייתי, בטכנולוגיה חדשנית שנועדה לעזור בגילוי מוקדם של חשד לסרטן השד.

בטח ידעתם שאחת מתוך 9 נשים בישראל חולה בסרטן השד. אבל האם ידעתם, שגילוי מוקדם של סרטן השד יכול להכפיל את סיכויי ההחלמה פי 6?

הקבוצה שלנו מנסה לעזור בגילוי המוקדם בכך שאנחנו מפתחים מכשיר בייתי בשם אקו-צ'ק, שיוכל לעשות זאת.

איך המכשיר שלנו הולך לעבוד? 

לאחר צילום השד, הבינה המלאכותית של אקו-צ'ק תחשב את ההסתברות לקיום גידול ותתריע במידה וקיים אחד כזה. 

המכשיר שלנו יכול להציל חיים. במקום שנשים לא יבדקו מכיוון שאין להן כוח ללכת לבית החולים ולהיבדק, המכשיר שלנו הוא ביתי. הן יכולות להיבדק מתי שבא להן, ובאיזו תדירות שהן רוצות, וככה הסיכויים לגילוי מוקדם יוכלו לגדול ולהציל חיים של מאות אלפי אם לא - מיליוני נשים.

התחרות בבייג'ין

עם המוצר שלנו אנחנו טסים לייצג את ישראל בתחרות הבינלאומית לסטארטאפים בבייג׳ין - תחרות שבה ינכחו מאות אנשי עסקים, מדענים ומשקיעים סינים שיוכלו לעזור לנו לממש את הפוטנציאל של המוצר ולהוציא אותו לשוק. למרות שהתחרות מתקיימת בסין, משתתפים בה צעירים מכל העולם.
מדובר בתחרות של עבודות חקר בנושא של סטרטאפים, ואנחנו הולכים להתחרות בה עם המוצר שלנו. אם נזכה בתחרות (והסיכויים גדולים), נזכה לחשיפה תקשורתית רבה בתקשורת הישראלית והבינלאומית ובנוסף זאת תהיה מקפצה גדולה בשביל פיתוח המוצר שלנו.

בשביל מה אנחנו צריכים את התמיכה שלכם?

בזכותכם נוכל לקדם את פיתוח המוצר שלנו. את הכסך שנקבל נשקיע בלרשום פטנט, לשלם על הוצאות של פיתוח טכנולוגי של המוצר וכו'...

התמיכה שלכם תאפשר לנו להציג את המוצר שלנו בתחרות בבייג'ין, ולקבל הזדמנות לקדם את פיתוחו.

נכון, זה לא מעט כסף, אבל בזכותכם נוכל להשיג את הסכום:)

כמה מילים אחרונות לסיום

חשוב לציין, שזהו לא פרוייקט ״ממנו אותי״. זהו גיוס כספים למען הוצאת המשלחת לתחרות שבה נייצג את מדינת ישראל ואת המוצר שלנו, ובנוסף נוכל לפתח את המוצר שלנו!!

 בזכות תמיכתכם נוכל לצאת לתחרות, ואם נזכה בה נוכל להקפיץ קדימה את פיתוח המוצר שלנו:)

תזכרו, שכל תמיכה שלכם, לא תעזור רק לנו. היא תציל אלפי נשים שיזכו להשתמש במוצר שיחסוך מהן את אחת המלחמות הכי קשות שאפשר לחוות.

תודה על כל תמיכה!

חברת גרין-בין: איה, שירה, עידו ועידו!

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.