כל הפרויקטים
מוסיקה לילדים חרשים
הפרויקט של
סיימג'יק- מרדכי ברונשטיין
תמיכתכם תאפשר השתתפות של ילדים חרשים בימי חוויה של מוזיקה, אותה יפגשו לראשונה בחייהם
106%
79,478
מתוך 75,000
0
נותרו
340
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 09/04/2019

היעד החדש – אם נצליח לגייס 90,000₪ נוכל לקיים יומיים נוספים במסגרות לילדים עם צרכים מיוחדים. 12 ימים של הופעות מוסיקליות מיוחדות לילדים חרשים!
בנוסף, נבנה "פסל סאונד" שיעמוד בבתי הספר השונים לתקופות ממושכות.


הגענו ליעד! 100% גויסו על ידי לא פחות מ323 אנשים!
אין ספק שזו קהילה מרגשת במיוחד!

 הפרויקט באויר עד ה9/4  ב24:00, ואין סיבה שלא תספיקו לנצל עוד את התשורות המיוחדות שאספנו בשבילכם. 

הופעות באברהם הוסטל, כרטיס לפסטיבל ריקוד אדמה בספטמבר, או לראגה מלה באוגוסט, מרמלדות ביתיות, דיסקים ועוד - כל אלה עדיין מוצעים לבחירתכם ואתם מוזמנים לנצל את השעות האחרונות של הפרויקט ולהנות מהם. 

מה גם, הגענו ליעד. הצלחנו, בזכותכם ליצור 10 ימים חווייתיים, מוסיקליים לילדים חרשים. 

זה הזמן להציב יעד חדש. 

היעד החדש – אם נצליח לגייס 90,000₪ נוכל לקיים יומיים נוספים במסגרות לילדים עם צרכים מיוחדים. 12 ימים של הופעות מוסיקליות מיוחדות לילדים חרשים!

אז מה אתם אומרים? אתם איתי?

הי אני מרדכי ברונשטיין ובזכותכם אני מבקש להפגיש ילדים חרשים עם מוזיקה בישובים שונים בפריפריה. תמיכה בפרויקט שלנו היא הקניית מקום לילד\ים  בימי מוזיקה חווייתיים.

מה אני עושה? 

בזכות המיזם שלי  Cymagic, יש לי את הזכות הגדולה לשמח ילדים חרשים וכבדי שמיעה שלא חשבו שהם יכולים לחוות או להבין מוזיקה. במיזם אני מבטא תופעה פיזיקלית מגניבה בשם קימטיקה (cymatics) שבה רואים איך צליל מקבל ביטוי בתוך חומר, בצורה ויזואלית, או תחושתית, ולאו דווקא דרך האוזן ומשלב אותה עם מופעי מוזיקה חיה.

מימון המונים: הדרך שלנו לקחת אחריות ולעשות שינוי 

ילדים עם מוגבלויות סובלים מכך שפעילויות מעניינות שמציתות את החושים, הרבה פעמים לא מגיעות אליהם. דווקא האוכלוסיה שכ"כ צריכה גיוון ויצירתיות, לא מקבלת מענה.

לכן החלטתי להשתחרר מהתלות של הילדים בממסד, ולהעניק לילדים את החוויה המופלאה הזו של סיימג'יק - ואתם תוכלו לגרום לזה לקרות על ידי רכישת מקומות עבור הילדים בימי החוויה של סיימג'יק. 


התשורות המוצעות במאמץ גיוס התמיכה כוללות מדרגות תמיכה של 100, 300, 500 ו-750 ש"ח שיאפשרו כמות כרטיסים משתנה לילדים בימי החוויה המיוחדים, בהם יפגשו מוזיקה לראשונה.
בנוסף, 
תוכלו לרכוש כרטיסים להופעה, טיפולים אלטרנטיבים, שיעורי מוזיקה, כרטיסים לפסטיבלים ועוד ועוד. בואו לאפשר את פלא המוזיקה, באמצעות פלא הפיזיקה, לילדים שהם עצמם פלא.

הצלחת הגיוס תאפשר הפגשה של ילדים חרשים עם מוזיקה 

תמיכתכם תאפשר לי להפיק ימי חוויה בבתי הספר ובמסגרות החינוכיות של הילדים. ימי החוויה כוללים הגעה שלי, של המכשירים, צוות תפעול ומוזיקאים שינגנו מוזיקה חיה במקום.  עבור ילדים כבדי שמיעה וחרשים, זו הפעם הראשונה שבה הם חווים איך מוזיקה 'מרגישה'. אנשים עם שמיעה תקינה ייתקשו להבין את התחושה הזו של 'גילוי' מוזיקה בפעם הראשונה. זוכרים את השיר הראשון שריגש אתכם?
הוידאו פה למטה מראה המחשה של יום חוייתי כזה
אז איך זה עובד?

באמצעות המכשירים אפשר לראות איך צליל נראה כשהוא מתבטא במים או בחול, על במת תאטרון (המבוססת קימטיקה) או בצורה של מיצגים אינטרקטיבים שמזמינים את המשתתפים לחוות מוסיקה וצלילים, כמו שהם מעולם לא חוו, על ידי קוביות חישה, הרצאות ועוד.

צפו בכתבה של "רשת" על "נוגעים בצלילים עם בטהובן" - שיתוף הפעולה שלי עם עמותת תו המשווה שזכה בפרס נגישות ישראל 2018 

כך זה נראה מהצד של הילדים. ההתרגשות עצומה

מי אני ומה עשיתי עד כה?

מרדכי, בן 35, נשוי לאפרת ואבא של יטיב ויגל, גר בריחן. אני נמצא בתוך עולם הקימטיקה כבר 9 שנים. יצרתי את סיימג'יק על מנת לייצר חוויות אמנות, משחק ותקשורת שבהם המוסיקה באה לידי ביטוי. את המיזם הצגתי באינספור מקומות כמו כנסים של מייקרוסופט, כנס הטכנולוגיה MTF בשוודיה, שדרות החדשנות ברוטשילד, כנס מדע ותודעה בבר אילן, ובפסטיבלי מוזיקה כגון אינדינגב, זורבה, יום הסטודנט ועוד. הרצתי בכל העולם על התופעה היחודית הזו. קיבלתי מימון בעבר מקרן אריסון וממשרד העבודה והרווחה ועבדתי עם עמותת תו המשווה אשר עוסקת בהנגשה של תרבות.

למה אני עושה את זה?

אני מרגיש שכבני אדם, התפקיד שלנו הוא להגדיל את מעגל ההזדהות בינינו. העבודה עם ילדים חרשים ובעלי צרכים מיוחדים והנגשת מוזיקה עבורם – זה הדבר האמיתי בשבילי. מוזיקה וצלילים הם חלק ממני ויש לי זכות גדולה ללתת את מתנת הקימטיקה כפי שהיא באה לידי ביטוי בעבודה של סיימג'יק, למי שלא יכול לחוות סאונד בדרך רגילה.

בעבר עבדתי בעיקר בבתי ספר לילדים חרשים, אבל אני מאוד רוצה להרחיב את המעגל. החוויה הזו של מוסיקה תחושתית היא בעלת ערך רב עבור אלה שאינם שומעים, אבל יכולה להיות בעלת ערך רב גם לילדים עם אתגרים בויסות חושי, עם אוטיזם, ואפילו עיכוב התפתחותי.

אם תעברו על רשימת התשורות תראו שהשותפים שלנו, מספר לא מבוטל של בעלי עסקים ואמנים בכל הארץ, נתנו מהיצירה והעשיה שלהם על מנת לאפשר לפרויקט הזה לקרות.

אני מזמין אתכם להצטרף אלינ להגשמת החלום של תרבות מכלילה ומונגשת לכל הילדים בכל חלקי הארץ. אני צריך אתכם איתי. בואו לרכוש כרטיס לילד ביום חווייתי של סיימג'יק עוד היום!

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.