כל הפרויקטים
נקמתו של התרנגול
הפרויקט של
אנסמבל 'התרנגול'
האם את/ה אחראי/ת לגורלך או שאת/ה עכבר במבוך ורק ליושבים למעלה יש את הכוח להוציאך? בואו לתמוך בהצגת ביכורים עצמאית, אפלה, בועטת ומצחיקה.
117%
29,230
מתוך 25,000
0
נותרו
186
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 07/03/2019

תומכים יקרים, הצלחנו! בזכות התמיכה שלכם הצגת הביכורים של אנסמבל התרנגול תעלה בבאר שבע בחודש מרץ! בלעדיכם זה לא יכול היה לקרות! 

אנחנו ממשיכים ליעד הגיוס הבא שלנו 35,000 כדי שנוכל להביא את ההצגה לקהלים נוספים במקומות נוספים בארץ ובעולם ולפרוץ מוסכמות! 

התמיכה שלכם תאפשר לנו: 

1. לתרגם את ההצגה לאנגלית

2. לצלם אותה כך שנוכל לשלוח אותה לפסטיבלים בחו"ל ולהפיץ אמנות ישראלית  בעולם. 

3. להתחיל לעבוד על ההצגה הבאה של האנסמבל הצעיר

מזמינים אתכם לקחת חלק במסע. יהיה מטריף.


אז מה רואים בסרטון שלנו? 

פרזנטציה שהצגנו במסגרת הלימודים שבה העמדנו 10 דקות מתוך המחזה ועכשיו כשיצאנו לדרך עצמאית, אנחנו רוצים להוציא לאור את ההצגה המלאה. זה מחזה עלינו, על הון, שלטון והאזרח הקטן שמנסה לשרוד בתווך. זה חומר שאסור לו להישאר במגירה. 

רק בזכות תמיכתכם וע"י גיוס מוצלח של 100% נוכל להעלות את ההצגה. 

על ההצגה

"אתם חוזרים הביתה. אתם עומדים מול דלת הכניסה. הכל נראה אותו דבר. כאילו לא עזבתם. אתם מפחדים שאם תפתחו את דלת הכניסה תראו את עצמכם ישנים במיטה שלכם ותבינו שכל זה היה חלום..." 

מגפה משתוללת ביוון. האירניות - אלות הנקמה - מקבלות נבואה בה הן רואות שעל מנת להפסיק אותה יש לנקום את המוות של אגממנון, שליט יוון הנרצח. הן מגיעות לאורסטס, נער מתבגר,  ודורשות שיהרוג את אמו, רוצחת המלך וכך יביא לקץ המגפה.

אורסטס מורד בדרישת האלות ויוצא למסע בו הוא פוגש רוחות רפאים, מתים, נביא זקן שהפך לאישה ובעיקר מגלה שהסיפור מאחורי רצח אגממנון מסובך הרבה יותר משנדמה לו. ככל שהמסע מתארך הספקות מעמיקים והפער בין המציאות לדמיון מיטשטש.

עיבוד מודרני וחופשי לטרגדיה יוונית. מצחיק, אפל ומדכא.

החזון שלנו היא ליצור הצגה שמתרחשת בעולם עתידני, לא רחוק מזמננו, בו לבני האדם אין אפשרויות בחירה והם לכודים בין שליטים מושחתים לאלים חמדניים. ההשראות שלנו ליצירת עולם ההצגה הן מסמלי תרבות הפופ המודרנית, גלאם פאנק, טכנו פסיכדלי, והחיים בעידן הטכנולוגי. הסביבה תהיה  אסטתטית בעלת צבעים בולטים וקוים נקיים, תאורה קרה ותלבושות שיגנבו את ההצגה. אנחנו רוצים למקם את הקהל משני צידי הבמה כדי ליצור תחושת מסדרון בה הגיבור עובר מסע שנע באופן מתמיד אל עבר מציאת תשובה לשאלה האם אני אחראי/ת לגורלי?
                        יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

על האנסמבל

אנסמבל 'התרנגול' הוקם בשנת 2018 עם סיום לימודי המשחק שלנו ב'גודמן- בית הספר למשחק בנגב'. 

במהלך הלימודים במסגרת שיעור 'הכנה לשוק' ביוזמתה ובהנחייתה של נועה שכטר, ובהמשך של גיבסון בר אל, בחרנו לעבוד יחד על המחזה 'נקמתו של התרנגול האחראי לזריחת השמש' מאת רועי מליח רשף. בחרנו קונספט שנותן ביטוי לנושאים הבוערים על סדר היום שלנו כחברה, ובפרט לאלו החשובים לנו כיוצרים צעירים. 

אנחנו חמישה יוצרים צעירים שכל אחד מאיתנו מביא את עולמו הפרטי והשונה אל חדר החזרות. אנחנו עושים הכל בעצמנו- מביימים, מעצבים, מפיקים ומשחקים. 


                        יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי
יוצרים

בימוי, עיצוב ומשחק- אנסמבל 'התרנגול'- מעין לוי, תומר שאו, עדן עמור, דנה יעקובי ויעקב סולדטוב

מחזאי- רועי מליח רשף

מלווה אמנותי- גיבסון בר אל

עיצוב תאורה- אמיר קסטרו

עיצוב גרפי- אלי חרומוב

צילום וידאו ועריכה- יקיר פרץ

צילום סטילס- הגר בדר

    יייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

תודות


אנחנו רוצים להודות ל'גודמן- בית הספר למשחק בנגב' שנותן לנו את הבמה וההזדמנות ליצירה עצמאית. תודה לעידן אבישר ורפי ניב מנהלי ביה"ס על האמונה בנו והתמיכה המשמעותית. לנועה שכטר, יוזמת השיעור שגרמת לנו להעז ונתת לנו את הכלים להגשים את החלומות שלנו. ליובל ויזל, מנהלת ההפקות בביה"ס על הסבלנות והעזרה בכל פרט ופרט. לאריק גרשקוביץ' על העזרה הטכנית וההיענות לכל בקשה. לנועם כהן על כל העזרה, המקצועיות והמסירות.

ובנימה אישית יותר, תודה לכל הנוגעים בדבר, ולכם ששרדתם עד פה. רק בעזרתם נוכל להגיע ליעד, ולגרום להצגה לקרות. מזמינים אתכם לבחור תשורה ולהנות איתנו מערב בלתי נשכח. 

לכל שאלה מוזמנים ליצור קשר ולעקוב אחרינו באינסטגרם ובפייסבוק. 

החולצות והתיקים מהתשורות שלנו:

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.