כל הפרויקטים
UpDate - משחק הדייטים
הפרויקט של
דבי
בואו תהיו שותפים לשינוי אמיתי בעולם הדייטים. עם התמיכה שלכם אוכל להפיק את UpDate שתיצור עולם עם פחות בדידות ויותר אהבה
30%
16,428
מתוך 55,000
26
ימים נותרו
90
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 20/03/2019

אני מזמינה אתכם להיות שותפים ליצירת שינוי בעולם הדייטים.

בעזרת תמיכה שלכם אוכל לייצר את ערכת UpDate, לחבר לבבות ולשמח המון אמהות.

אתרי הכרויות, אפיליקציות, פייסבוק, ספידייט, קבוצות WATSAPPסדנאות, מאמנים, מפגשים, טיולים, מסיבות ועוד יוזמות פרטיות...

המציאות הדיגיטלית יצרה עולם בו הכל צריך להיות מהיר, כאן ועכשיו עם זיקוקים וקונפטי, בלי עומק, בלי תהליך ועם סיפוק מיידי. המבחר והשפע מתגלים כאשליה, כבר שכחנו כיצד להוריד הילוך ואנחנו נשארים עם עייפות וריקנות.

גם בדייטים... כשמחפשים את הקליק ברגע, רוצים ״להידלק״ בשניה, כשממהרים לראות עם יש עוד קריצה באתר, אם יש עוד Like בטינדר, מפספסים את העיקר (בעיקר אותנו) ושוב חוזרים הביתה לבד.


אפשר גם אחרת,

אני דבי, קיבוצניקית בעברי והיום תל אביבית, גרושה +1, מעצבת גרפית, עוסקת בעבודה שאני אוהבת. הרבה זמן הייתי בסצנה המתסכלת של ההיכרויות, משהו בפורמט היה חסר לי. יצאתי לדייטים, מחלקם אפילו נהנתי, אבל לרוב, חוץ מערב נחמד לא היה שם כלום. זה לא הביא אותי למקום ולזוגיות שרציתי.

לכן, כשהגיעה לידי הכתבה על המחקר של פרופסור ארתור ארון, התרגשתי לגלות דרך ליצירת אנרגיה גבוהה יותר בדייט. במחקרו הוא מראה כיצד ניתן להוביל איכות שיחה אחרת, ליצור תחושות של קירבה ואינטימיות. תקשורת אפקטיבית שיכולה להוביל לזוגיות כבר מהדייט הראשון. חוויה והתנסות רגישה ומיוחדת. סיכוי גבוה יותר לקשר.  כמעט אותו דבר אך לגמרי אחרת.

לכל אחד מגיע לאהוב ולהיות נאהב. 
לכן יצרתי את UpDate, כדי שמחקרו הנפלא של פרופסור ארתור ארון, החוויה של הקירבה האנושית, החום והתוצאות המפתיעות יהיו נגישים לכולם. 

הערכה הכוללת: 36 כרטיסיות עם שאלות לדייט (שאלות שנבדקו במחקר והביאו לתוצאות ויצרו חיבורים של אהבה) + עלון המפרט על המחקר והוראות שימוש  + שעון חול של 4 דקות לחלק האחרון של התהליך.

UpDate תיצור שינוי אמיתי בעולם הדייטים. היא תחזיר לדייט את כל מה שהקידמה גרמה לנו לשכוח. UpDate היא הדרך לחבר אנשים, ליצור עולם עם פחות בדידות ויותר אהבה.

מה שצריך כדי להגיע לתוצאות?

  • 2 כסאות
  • 2 אנשים ישובים בכסאות עם פתיחות ורצון ליצור קרבה
  • שעה נעימה ונינוחה
  • חפיסת כרטיסי update עם 36 השאלות
  • 4 דקות של התבוננות
  • טלפון סלולרי על שקט, או סגור, עמוק בתיק

המחקר של פרופסור ארון נוסה והצליח, רבים כבר ענו על השאלות ומצאו אהבה. 

תקליקו לדוגמה

בואו, תתמכו (באהבה) ב-UpDate. בזכותכם אגיע לגן עדן, ואתם מקסימום תתאהבו.


מה זה QR STONE?

חלוק נחל, אבן עליה מודפס קוד שחור כזה עם הרבה ריבועים (QR CODE - שהוא למעשה לינק). אתם שולחים לי לינק למה שאתם רוצים (בסיום הקמפיין אשלח הסבר), אני אחולל קוד ואדפיס אותו על אבן. בעצרת אפליקציה מתאימה, אפשר לסרוק ולשמוע לראות או לקרא... תחלס, לא היה כזה עד שהמצאתי אני המצאתי.

© כל הזכויות שמורות

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.