כל הפרויקטים
rentbook השאלת ספרים
הפרויקט של
עוז במברגר
בואו והצטרפו אליי ליצירת פלטפורמה חדשה להשאלת ספרים! בrentbook כולם שותפים ורק ע"י תמיכתם נוכל לשנות את תרבות הקריאה בישראל!
2%
950
מתוך 50,000
20
ימים נותרו
9
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 14/03/2019

מטרת הפרוייקט:
מטרת הפרוייקט היא הקמת אתר אינטרנט ואפליקציה שיאפשרו לכל אחד להציע להשאלה את הספרים הקיימים בביתו.
באתר ניתן יהיה להשאיל את כל סוגי הספרים, ספרי קריאה, אמונה, מדע ועוד.  ההשאלה תהיה חינמית או בסכום סמלי להחלטת המשאיל. מהצד השני, האדם המעוניין להשאיל ספר מסויים או מתעניין בנושא ספציפי יוכל להכנס לאתר ולחפש את הדרוש לו ע"פ קרבה למקומו. אני מזמין אתכם לבוא ולתמוך בפרוייקט הrentbook. בואו וקחו חלק במיזם ויחד נוכל לפעול להשאלת ספרים בקלות וביעילות!

מי אני?

אני עוז במברגר, בן 21. מאז ילדותי אני אוהב לקרוא ספרים והרבה. לאחר שמספר פעמים הגעתי לספריה וראיתי שהספרים שאותם אני מעוניין לקרוא אינם קיימים במלאי חשבתי על פרוייקט זה. אם גם אתם כמוני, תומכי קריאה ואוהבי ספרים אני בטוח שהפרוייקט ימצא חן בעינכם. 


אז מה כבר יש לנו?

האתר והאפליקציה נמצאים בשלביהם הבוסריים ויחד אתכם נוכל להקים ולפתח אותם. באתר כל אחד יכול להקים חשבון אישי בחינם או חשבון פרמיום בעלות חודשית בו תהיה אפשרות להזין את הספרים השייכים לו העומדים להשאלה. דרך חשבון זה, ניתן יהיה לשאול ספרים לאחר העברת הפרטים של המשאיל בצורה מאובטחת דרך האתר (עד ל12 ספרים, לתקופת זמן של חודשיים למעט מקרים מיוחדים). 

בתכל'ס איך זה יעבוד? 
בשלב הראשון
תידרש הרשמה חינמית חד פעמית לאתר. לאחר ההרשמה ניתן יהיה להתחבר לאתר ע"י שם משתמש.
בשלב השני,
 בעזרת התחברות לאתר, כל משתמש יוכל להציע ולעדכן את רשימת מלאי הספרים ברשותו העומדים להשאלה ולהגדיר מחיר עבור כל ספר. בנוסף לכך, כל משתמש יוכל להכנס לשורת החיפוש ולאחר הגדרת טווח מיקום לחפש את הספר אותו הוא מעוניין להשאיל.
בשלב השלישי
לאחר שהמשתמש מצא ספר בו הוא מעוניין במיקום קרוב יוכל השואל ליצור קשר עם בעל הספר ולוודא איתו שהספר אכן קיים ברשותו וניתן להשאילו.
בשלב הרביעי,
יתבצע התשלום עבור השאלת הספר.
בשלב החמישי,
יוחלפו פרטיהם של השואל ובעל הספר כך ששואל יוכל להגיע לביתו של בעל הספר ולהשאיל את הספר
בשלב השישי, לאחר קריאת הספר, השואל יחזיר את הספר.
מערכת האתר תהיה מבוקרת כך שלא תתאפשר השאלת ספרים ללא החזרה או ללא תשלום.

ואם הספר יאבד, ייגנב או ייהרס ע"י השואל?

בדיוק לשם כך תהיה קיימת מערכת מאובטחת באתר להשאלת ספרים. השאלת ספר תחייב את השואל להכניס כרטיס אשראי לביטחון אשר לא יחוייב אלא אם קרה משהו לספר. במקרה כזה, לאחר בירור המקרה, הקורא יחוייב בסכום כספי בשווי הספר אשר יועבר לחשבון בעל הספר.

תמיכה בפרוייקט:
אשמח שתקחו חלק משמעותי בתמיכה בפרוייקט ע"י בחירה באחת ממדרגות התשורה ובכך נבנה אתר ואפליקציה ברמה מקצועית היאפשרו נוחיות ופשוטות לכל המשתמשים.  
בעזרת תמיכה שלכם נוכל לבנות אתר ואפליקציה מקצועיים ונגישים להשאלת ספרים.
תנו יד והתגייסו לתמיכה בפרוייקט. יחד נוציא את מיזם הrentbook לפועל! 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.