כל הפרויקטים
Dreamflow Documentary
הפרויקט של
Dreamflow
תמיכה בהפקת סרט תיעודי קצר שיציג את הסיפור העוצמתי של חבורת ילדים חסרי-בית מורנאסי שבהודו, שנאספו מרחובות העיר בכדי להפוך למורים של הדור הבא
102%
33,634
מתוך 33,000
0
נותרו
63
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 31/01/2019

"Dreamflow" הוא סרט תיעודי קצר עצמאי, אותו נוכל להפיק רק בזכות התמיכה שלכם. הצטרפו אלינו! 

הסרט יציג את סיפורם של חבורת ילדים מהעיר ורנאסי שבהודו, שלאחר שנים בהן חיו ברחוב והתקיימו מנדבות, הוזמנו להצטרף למרכז קהילתי- התנדבותי בשם "ילדי האור" ("Sons of light") אשר הוקם במטרה לסייע לאותם ילדים לצאת ממעגל העוני. שם לראשונה, קיבלו הילדים חום ואהבה ורכשו כלים בסיסיים החיוניים להמשך חייהם כמו קרוא וכתוב, שמירה על היגיינה ושימוש בסכו"ם בעת אכילה. במקביל, בני משפחותיהם של הילדים השתתפו בסדנאות של יצירה, אומנויות ועבודות-יד, ומכירת התוצרים הספיקה בכדי לשכור קורת גג לישון תחתיה. זו הייתה חוויה משנת חיים עבור אותם ילדים. 

כשבע שנים לאחר מכן, שלושה תלמידים יצאו למסע של חייהם, כשמטרה אחת לנגד עיניהם- הקמת בית ספר משלהם. בעוד מלחמת ההישרדות מילדותם וההוקרה על השינוי שעברו חקוקים היטב בזיכרונם, אותם "ילדי רחוב" עושים ככל שביכולתם בכדי לעזור לילדים לצאת מהרחוב ולבנות לעצמם עתיד טוב יותר.  

הוידאו המצורף צולם בסמארטפונים של המתנדבים ב"בני האור" ונועד לשתף ולפרסם את הפעילות המדהימה שנעשית במרכז הקהילתי. כעת אנחנו מתכוונים לצלם סרט דוקו-קצר על ידי צוות הפקה מקצועי.   

מה אנחנו הולכים לצלם? 

כדי להבין את המציאות של הילדים כפי שהיא באמת, החלטנו ללוות אותם בשגרה היום-יומית שלהם בורנאסי, כאשר הם יובילו אותנו ממקום למקום באופן ספונטני.  כך, אנחנו מקווים שנוכל להכיר את הנערים בצורה האותנטית ביותר. דרך עיניהם נעשה היכרות עם העיר המיוחדת ורנאסי שעל נהר הגנגס, המוכרת בעולם בזכות קדושתה, התרבות הרוחנית המפותחת שבה וההיסטוריה העתיקה שלה. אנחנו מתכוונים ללמד את הילדים להשתמש בציוד הצילום בעצמם, ולצייד אותם במצלמה בה יתעדו את מעשיהם לאורך כל תקופת הצילומים. בדרך זו נקבל זווית צילום מיוחדת לכל המתרחש, והילדים יוכלו להציג עצמם בפני הצופים כפי שירצו וללא פילטרים. הצוות שלנו יצלם במקביל מזוויות נוספות, ובעת עריכת הסרט נשלב את כל זוויות הצילום השונות כדי להציג בפני הצופים את התמונה השלמה. 

אז איך אתם יכולים לקחת חלק בפרויקט?

כפי שאתם יכולים לראות קבענו יעד גיוס של 9000$. סכום זה יספיק לנו בכדי לממן את שלב הצילומים בלבד, וכרגע זו המטרה הדחופה ביותר שלנו לאור לוח הזמנים הצפוף. עם זאת, אנחנו מבקשים מהתומכים שלא להפסיק לתמוך גם כשנגיע ליעד הראשוני של 9000$, מכיוון שעלינו לגייס סכומים נוספים בכדי לממן את שלבי ההפקה הנוספים עד ליציאת הסרט לאקרנים. סך התקציב לסרט הוא 23,600$.

דרך דף הפרויקט הנ"ל תוכלו להצטרף לפרויקט כ-"Dreamflow Friend" ולתמוך בו. כאשר נגיע ליעד הגיוס , כרטיס האשראי שלכם יחויב (החיוב יתבצע ברגע שהפרויקט יגיע ל-100%, במידה ותמכתם בפרויקט לאחר שכבר הגענו ליעד הגיוס החיוב יהיה מיידי). במקרה ולא נעמוד ביעד הגיוס כרטיס האשראי שלכם לא יחויב. בשני המקרים תקבלו הודעה על כך.

שימו לב שלאור לוח הזמנים הצפוף מאוד של הפרויקט, יש לנו רק 11 ימים, עד סוף חודש ינואר, להגיע ליעד הגיוס!!! אתם חלק מהיצירה ובלעדיכם זה לא יקרה, רק בזכות תמיכתכם וע"י גיוס מוצלח של 100% הסרט יצא לאור.

למה זה חשוב?

מלבד הסיפוק שבתמיכה בתהליך היצירה של הסרט, הגדרנו תשורות חמודות וצנועות עבור מדרגות התמיכה. תוכלו לראות זאת בעת הענקת התרומה. החבר'ה בורנאסי כבר התחילו להכין לכם אותן!

כל תמיכה שלכם תתקבל באהבה ענקית ותקדם אותנו למטרה- הוצאה לפועל של הסרט התיעודי הקצר "Dreamflow".

הסיפור מציג דינמיקה מקסימה;  עזרה לאחר שיוצרת מעין מעגל של נתינה שמזין את עצמו. הסיפור אמנם מתרחש בהודו, אבל מעגלים כאלה נוצרים יום-יום בכל מקום בו חיים בני-אדם. המטרה שלנו היא להציג את הדינמיקה הזאת ולחמם את הלב למי שיצפה בסרט. כמובן שחשיפה של הסיפור בפני קהל רחב ככל שניתן תוכל לעודד בעתיד תמיכה כספית בבית הספר שהקימו הילדים בורנאסי, ורק זו לבדה היא סיבה מצוינת לתמוך בפרויקט.

אתם מוזמנים לעקוב אחרי התקדמות הפרויקט בדף הFacebook שלנו, וכמובן להפיץ ולשתף עם החברים שלכם. 
הצוות שלנו

גבריאל סאיה פיסמן (Gabriel Saie Fiszman) 

בימוי, מצלמה ועריכה

גבריאל נולד בשנת 1985 בבואנוס איירס, ארגנטינה.  למד עיצוב תמונה וסאונד באוניברסיטת FADU. גבריאל ביים מספר סרטים קצרים, ביניהם; "Nuestra Casa" שנבחר להציג בפסטיבל "BAFICI Talent Campus 2009", ובפסטיבל הסרטים הבינלאומי בעיר החוף הארגנטינאית מאר דל פלאטה. ב-2013, זכה במלגה למימון סרט בביומו בשם "Kosice Hidroespacial" מהקרן הלאומית לקולנוע ואומנות (Argentina's National Institute of Film and Arts).  הסרט הציג דיוקן של האמן הונגרי- יהודי גיולה קוסיקה (Gyula Kosice), וחשף בפני הצופה את החזון האמנותי והאנושי של האמן.  הסרט הוקרן בהקרנת בכורה בפסיטבל הבינלאומי BAFICI 2016, וזכה להצלחה רבה כשבהמשך אותה שנה הוקרן בבתי הקולנוע ברחבי ארגנטינה. בשנה האחרונה גבריאל עבד על כתיבת התסריט לסרט "Dreamflow", בצוותא עם סבסטיאן קברל. 

פרופיל IMDB 

סבסטיאן קברל (Sebastián Cabral)

הפקה, סאונד ומוזיקה 

סבטיאן (סבה) נולד בשנת 1984 בבואנוס איירס, ארגנטינה. למד באוניברסיטת בואנוס איירס (UBA) תואר ראשון בעיצוב וארכיטקטורה. לאחר לימודי התואר הראשון המשיך ללימודי הפקת קולנוע במוסד SICA. כמוזיקאי צבר ידע רב בתחומים רבים וביניהם- שירה, הבעה ושפת גוף. 
בששת השנים האחרונות, סבסטיאן התגורר ולמד בוראנאסי שבהודו מוזיקה קלאסית הודית. בשנים אלו הופיע וניגן עם קבוצות ולהקות רבות, בדגש על מוזיקה מסורתית הודית. סבסטיאן הפיק מספר סרטי תעודה על מוזיקאים הודים, ביניהם הסרט "Cantor Nómade" שזכה להצלחה רבה. 
בשנה האחרונה השקיע סבסטיאן את מרבית זמנו על הפקת הסרט "Dreamflow".

שמילה קריני (Yamila Carini)
הפקה בפועל, מצלמה

שמילה (שמי) נולדה ב-1986 בבואנוס איירס, ארגנטינה. בשבע השנים האחרונות חיה בישראל עם בן זוגה הישראלי. שמי למדה לתואר ראשון בהפקת קולנוע ותאטרון (Iberoamerican Open University), לימודי משחק (Río Plateado School) ואיפור תאטרון מקצועי (San Martín CS). לאחר לימודיה הקימה ביחד עם חברים את חברת ההפקה Fenmamel, ובהמשך אותה השנה הפיקה את סרט התעודה "Achupallas"', אשר זכה להצלחה רבה בארגנטינה ובאמריקה הלטינית כולה, ואף זכה בפרסים יוקרתיים ביבשת וביניהם פרס סרט הדוקו הטוב ביותר בפסטיבל הבינלאומי איקרו (Ícaro, Festival Intrernacional de Cine en Centroamérica). בשנת 2018 הפיקה שמי את הסרט "El Asadito"' , שנמצא כעת בשלבי עריכה אחרונים. שמי עובדת במחלקת הארט בתאטרון הלאומי "הבימה", כותבת כתבות שבועיות למגזין התרבות הלטיני ישראלי "Piedra Libre", ועובדת כארט-דירקטורית בהפקות שונות. 

לוח זמנים

צילומים: פברואר-מרץ 2019

עריכה: מאי-אוגוסט 2019

פוסט-פרודקשן ומוזיקה: ספטמבר- נובמבר 2019

אז יאללה, מזמינים אתכם לבחור תשורה, לתמוך בפרויקט ולהפוך לשותפים לעשייה!www.facebook.com/Dreamflowdocumentaryרק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.