כל הפרויקטים
תומר פינס לכנסת
הפרויקט של
תומר פינס
מימון המונים לקמפיין הפרימריז של תומר פינס. חוזרים להיות מי שאנחנו - שמאל אמיתי. הצטרפו אלי לשינוי העמוק שהחברה שלנו כלכך צריכה
112%
31,470
מתוך 28,000
0
נותרו
173
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 21/01/2019

הצטרפו אלי, תומר פינס, לקמפיין הבחירות בפרימריז של מפלגת העבודה, בואו ונביא ביחד את השינוי העמוק שמפלגת העבודה כלכך צריכה.

היי, כאן תומר פינס,

אין לי הון ואין לי עיתון, אבל אני חייב אתכם איתי. עכשיו, כי זה הזמן שלנו לנצח, כי וואלה? נמאס. חלקכם אולי מכירים אותי, כיום אני יו״ר צעירי מפלגת העבודה, ואני פעיל בעשר השנים האחרונות במפלגת העבודה ובמאבקים שונים שכולנו מכירים.

החלטתי להתמודד בפרימיריז הקרובים למפלגת העבודה כדי להוביל אחת ולתמיד שינוי משמעותי. בזכות ההתגייסות שלכם אני אצליח להוביל כאן שינוי ומהפך אמיתי. בזכותכם, אצליח להתמודד לרשימת מפלגת העבודה ולהשפיע מבפנים, על החיים שלנו כאן, על העתיד של כולנו.

נגמר עידן הבלבול. נגמר עידן ההתחנפות. נגמר עידן ההתמרכזות. נגמר עידן הקריצה לימין, הזיגזוג ההתנצלות, ההתפכחות, ההתרספות.

זה נגמר. כי אם מפלגת העבודה תמשיך ככה – לא ימין, לא שמאל, לא מרכז, לא אופוזיציה, לא כלום - היא תעלם. והתפקיד ההיסטורי של המפלגה שבנתה פה מדינה - נגמר.

נמאס!

נמאס שאנחנו נראים כמו צל חיוור ומפוחד של המפלגה שיש עוד מעטים שזוכרים שפעם הקימה פה מערכת רווחה ונלחמה למען השלום.

נמאס מראשי מפלגה שאין להם מושג מה לעשות, שמכוונים את המאבקים שלהם פנימה, שלא מבינים את האחריות העצומה שנמצאת להם על הכתפיים.

נמאס מח"כים שרק מתעסקים בשיריונים, בעסקנות קטנה, שבמקום להבעיר את הכנסת כי דמן של נשים בישראל הפקר, או כי להט"בים לא יכולים להתחתן או לאמץ, מטיילים על חשבוננו בכל העולם. שלחנו אתכם להקיז דם במלחמה על הבית שלנו, כאן איתנו.

אז מה עושים?

מפסיקים לגמגם. מפסיקים להתחנף לאיזה קהל ימני שלעולם לא יבוא, מפסיקים למכור את הערכים שלנו, מפסיקים להיות הבדיחה של הימין שמשתכשך בשלולית ההכאה העצמית שלנו. 

ומפסיקים להצטדק שאנחנו לא מספיק יהודים, כיפה בכיס, כיפה על הראש, כיפה בכותל, למה אנחנו צריכים להוכיח שעשינו ברית מילה? ומפסיקים לפחד מכל חיבור עם המגזר הערבי, עם 20 אחוז מאזרחי המדינה שאת כולם הימין הפך למחבלים, כשאנחנו עומדים מנגד, שותקים בהסכמה.

זה לא היה חייב להיות ככה. וזה לא יכול להמשיך ככה. מפלגת העבודה יכולה להיות מפלגה גאה, לאומית, סוחפת. מפלגה שיום יום יוצאת לקרב על עתיד המדינה שהיא הקימה. מפלגה שבכל יום נלחמת כדי להיפרד מהפלסטינים, כדי לצמצם פערים חברתיים, כדי לקדם את השוויון בזכויות ובהזדמנויות של כל ישראלי וישראלית. מפלגה שמרימה ראש מול הימין הקיצוני שחטף את המדינה ועושה הכל, אבל הכל, כדי לנצח אותו.

מפלגת העבודה שאני מאמין בה לא עומדת מנגד בזמן שפוליטיקאים מושחתים מעלים לעצמם את המשכורות בזמן שקשישים מחפשים אוכל בזבל. מפלגת העבודה שלי לא מתעלמת מהאפסים בימין שהפכו את סימון הבוגדים לספורט לאומי, גם אם אתה סגן רמטכ"ל או ראש המוסד. מפלגת העבודה שלי בחיים לא נותנת לעמותות דתיות משיחיות להיכנס לבתי הספר שלנו, לקבל את כספי המסים שלנו, ולחנך את הילדים שלנו איך להיות יהודים. הילדים היהודים שלנו לא מציתים בתים של ערבים.

אני כבר עשר שנים במפלגה הזאת, אני יודע מה המפלגה הזאת יכולה להיות, ואני יודע שאתם חושבים כמוני. לכן החלטתי להתמודד לכנסת. אין לי הון ואין לי עיתון, אני חייב אתכם איתי. עכשיו. 

אז תבחרו בעצמכם - רוצים שהשמאל יפסיק להתמרכז? להתחנף? להתקרנף? תבחרו מה שבא לכם, העיקר שתצטרפו אלי וביחד נגיע ליעד.


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.