כל הפרויקטים
RayFund הרפואה של מחר
הפרויקט של
גיא סרקינסקי
תמכו בנו ויחד ניצור פלטפורמה למימון המונים ראשונה מסוגה, שתהפוך את הקהל הרחב למכווין ובעל השפעה בעולם הפיתוח הרפואי. בואו להיות חלק מהשינוי.
1%
2,865
מתוך 198,000
31
ימים נותרו
19
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 21/06/2019

הצטרפו אלינו, להקמת פלטפורמה למימון המונים ראשונה מסוגה בעולם, שתהפוך אתכם למובילי דעה ואף בעלי השפעה על עולם המחקר והפיתוח הרפואי.

שלום שמי גיא, 


כשסבתא שלי חלתה במחלה נירולוגית חשוכת מרפא, יחד עם המחלה הגיעה גם תחושת חוסר האונים שכל אחד ירגיש כשאדם קרוב ואהוב חולה, ואינך יכול לעשות דבר בכדי לעזור לו. לצערי, התחושה הזאת פגשה או עוד תפגוש לא מעט מאיתנו בשלב כזה או אחר בחיים.

ככל שעבר הזמן תחושת חוסר האונים שלי התחלפה במוטיבציה ורצון לא להשלים עם המצב ולקבל אותו כפי שהוא, וכך הוקם מיזם "ריי פאנד".

מי אנחנו:

אנחנו קבוצה של שלושה יזמים צעירים, אנשי תוכנה, עם משימה חשובה: לתרום את חלקינו לציבור הרחב. חשוב לנו לבנות מוצר שאינו למטרת רווח בלבד, אלא גם כזה עם שליחות ציבורית למען מטרה חשובה – לקדם נושא החשוב לכולנו, בריאותנו ושל קרובינו.


אז מה אנחנו בעצם יוצרים:


אנו יוצרים פלטפורמה ראשונה מסוגה בעולם, בה כל אדם פרטי יכול להקים קרן לגיוס המונים, בכל תחום רפואי החשוב לו באופן אישי, וכך לקדם מחקר ופיתוח באותו התחום.

בפלטפורמה שלנו, יזמים וחוקרים מתחום הרפואה יתחרו על כספי הקרנות על ידי הגשת הצעות אותם ירצו לפתח לכדי פתרונות ממשיים באותו תחום רפואי של הקרן אליה יגישו בקשה. כמו כן, יזמים המתחרים על כספי הקרן יכולים להציע תשורות מתחום הפיתוח והמחקר שלהם, כדי לעלות את סיכויי הזכייה בכספי הקרן. תשורות אלו הן בעצם התגמול לתומכי הקרנות, מלבד הפיתוח עצמו, שיצא לאור בעזרת תומכי הקרן. 

מהצד השני, תומכי הקרנות מחליטים בהצבעה מי הם היזמים או החוקרים שהכי משקפים את עמדותיהם, ואלו יקבלו את כספי הקרן לצורכי הפיתוח והמחקר הרפואי.

כתנאי לקבלת כספי הקרן, היזם הנבחר יחתום על תנאים אשר יבטיחו כי המוצר הרפואי יצא לשוק החופשי במחיר סביר ולא ירד למרתפי חברות תרופות ענק, ושם לא יובילו קידמה ותחרות בריאה למוצרים הקיימים בשוק.

כמו כן השאיפה שלנו היא לחבר בין תומכים לבין חוקרים רפואיים מתחומים בהם לא ניתן לרשום פטנט, כדוגמת חקר צמחים והשפעה שלהם בריפוי מחלות.


מטרת הגיוס:

יחד אתכם נוכל להוציא את הפרויקט לפועל, כדי שנוכל להגשים את החלום שלנו – וכך שום אדם או משפחה, לא ישארו יותר לבדם, שרויים בחוסר אונים אל מול מצב רפואי קשה. בניית הפלטפורמה תהפוך אותנו, הציבור, למכוונים ובעלי השפעה בעולם המחקר והפיתוח הרפואי, ותחבר בין תורמים לבין יזמים בתחום הבריאות כדי ליצור הזדמנויות מחקר ופיתוח.

גיוס מוצלח יאפשר לנו לפרוץ את המחסום הכלכלי ולהגשים מטרות אלו. כך, יחד, נביא לעולם כלי שיעזור לכולנו לקדם את הרפורמה הבאה בתחום הבריאות למען טובתנו האישית, טובת הקרובים לנו ולאנושות כולה.

רק בזכות גיוס מוצלח של 100% זה יקרה!


בחרו תשורה לטעמכם, תמכו בפרויקט שלנו, שתפו אותו, היו חלק בלתי נפרד מהיצירה - כי בזכותכם זה יקרה!


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.