כל הפרויקטים
יצר ויצירה
הפרויקט של
ד"ר טל שורץ
הספר הוא פרי עבודה טיפולית מעמיקה המשלבת בין אנליזה קבוצתית וטיפול באומנות. מוזמנים להיות שותפים ולעזור לי להוציא את הספר לאור לזכרו של אבי
105%
5,760
מתוך 5,500
0
נותרו
36
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 25/01/2019

אני מזמינה אתכם לקחת חלק בהוצאה לאור של ספרי החדש "יצר ויצירה"

טל שורץ , דוקטור בפסיכולוגיה מטפלת באומנות מטפלת משפחתית וזוגית מנחת קבוצות.

מרצה באוניברסיטת בן גוריון , מדריכה צוותים טיפוליים שונים , בעלת קליניקה פרטית המתמחה בילדים ,נוער, ומבוגרים.  משתתפת  בכנסים בן לאומיים בארץ ובעולם.

אודות הספר:

האמונות הפלסטית והקשריה לעולם הטיפול העסיקו כותבים ותאורטיקנים רבים במשך השנים.

רבים מהם ניסו להבין את התהליכים העוברים על היוצר בזמן עבודתו,ולמצוא את הקשר לדרכיה המטיבות  והתרפויטיות של האומנות ולהשפעתה על היוצר . התשוקה ליצירה עולם החומרים והשפעתם על הנפש עדיין נותרו כחידה שאינה פטורה ומהווים מקור להמשך מחר ולמידה.

ספר זה הינו תולדה של רעיון ויישום ייחודי ,תשוקה שלי כחוקרת ומטפלת מנוסת שנים  בניסיון להבין משהו חדש:  לחבר בין שתי גישות תאורטיות שונות , כחלק מגשר בן שתי גישות טיפוליות : כשם שאומנות עצמה יכולה לרפא ולבנות חלקים בריאים בתוכינו, כך ניבנה תהליך היצירה- של הטיפול באומנות והאנליזה הקבוצתית.

הספר כולל שני חלקים : חלק תאורטי וחלק של תיאורי - מיקרה בקבוצות. החלק הראשון , התאורטי , כולל פירוט של גישות האנליזה הקבוצתית והטיפול באומנות , והרחבה של מושגי היסוד בשתיהן .

החלק השני מתבסס על תיאורי מיקרה, המדגימים הלכה למעשה את השילוב בין שתי הגישות ומבוססים על עבודה עם מטופלים באוכלוסיות שונות, בעוד הם ממחישים את האפשרויות הגלומות בשילוב ייחודי.

 הספר מיועד לאנשי מקצוע בתחומים הטיפוליים , מטפלים באומנות , פסיכיאטרים , פסיכולוגים , עובדים סוציאליים , יועצים מאמנים ומנחי קבוצות בשדות שונים , וכמו כן לקוראים המעוניינים להרחיב את הידיעה בנושאי טיפול ואומנות כאחד.

לסיכום חשוב לי לחזור ולומר לכם, התמיכה שלכם היא הכרחית להוצאת הספר לאור, רק עם תמיכתכם הספר יוכל להגיע ליעד הגיוס, ואולי אפילו לעבור אותו, וכך גם יזכה לראות אור, אז בחרו את אחת התשורות שמופיעות לפניכם, ותמכו בפרויקט שלי

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.