כל הפרויקטים
החברים של אלכסיה
הפרויקט של
החברים של אלכסיה
אלכסיה כבר לא איתנו כבר 20 שנים.הכרתם ואהבתם אותה? בואו להחיות ולשמר את זכרה עם סרט על חייה ותערוכה של יצירות האמנות שהותירה אחריה.
20%
20,170
מתוך 99,000
43
ימים נותרו
51
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 01/05/2019


 הכרתם את אלכסיה? בואו לקחת חלק בהפקת סרט ותערוכה מהציורים שהשאירה אחריה.

בסתיו 1998 מעט לפני יום ההולדת שלה, ולאחר תקופת נתק מרוב חבריה, החליטה אלכסיה שדי, ושמה קץ לחייה.

הידיעה הכתה את כולנו בתדהמה, את חלקנו באשמה, שאט אט עם הזמן, הלכה והפכה להבנה, קבלה והשלמה עם העובדה שבמותה- כמו בחייה- אלכסיה היתה אהובה על כולנו- אבל אחרת, שונה ומיוחדת מאיתנו.

במבט לאחור, אלכסיה היתה רוק סטאר, אגדה עוד בחייה. היא היתה יפה באופן מעורר השראה, אקזוטית, צבעונית, נון קונפרמיסטית, אוונגרדית. היא היתה אוסף חלקיקים של כישרון, צבע, תחושה, מקצב, רגשות שלעיתים חברו יחד לכדי יצירת אמנות ולפעמים התפרקו לרסיסים.

אלכסיה היתה חייזר שנחת מפלנטה אחרת. היא היתה המוסיקה. היא היתה האפנה. היא היתה השראה לכולנו. אך מעל הכל, גם עבור עצמה, היא היתה אמנית. אלכסיה השאירה לנו עולם עצום של יצירות אמנות. עולם של יצרים, מחשבות, שמחה ועצב. ואנו עומדים מולו ומתבוננים בהשתאות. בדיוק כפי שפעמים רבות התבוננו באלכסיה.

ואת העולם הזה שאלכסיה יצרה אנחנו רוצים להחיות ולשמור.

עשרים שנה חלפו מאז מותה ואנו, חבריה הקרובים, התחלנו בהכנת סרט על חייה ואומנותה ובהפקת תערוכה בה יוצגו ציוריה  של אלכסיה. ופה אתם נכנסים לתמונה.

חברי וחברות ילדות של אלכסיה, קרובי משפחה, בוגרי ובוגרות הדסים, חניכות וחניכיה של מירי אליו, כל מי שזכה להכיר את אלכסיה וגם מי שלא זכה להכיר, אך האמנות שיצרה נגעה בנפשה ובנפשו. אנו קוראים לכולכם- בואו להעניק חיים לפרויקט הזה. בכדי להעניק חיים לאלכסיה.

מוזמנים /ות לבחור תשורה שעונה לטעמכם,  ולהשתתף בהפקת הסרט והתערוכה.

כל תמיכה תתקבל בברכה ובאהבה. אנחנו מזמינים אתכם לתמוך בפרויקט, כדי שנוכל להיפגש בקרוב בפתיחת התערוכה. רק בזכות תמיכתכם נוכל לעשות זאת.

להתראות,


דוגמאות לטי-שירט לבחירה

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.