כל הפרויקטים
מפה לשם כבר נהיה מחר
הפרויקט של
לימור ויסברג כספי
עמוד השירה "פואמס" הופך לספר
131%
19,720
מתוך 15,000
0
נותרו
173
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 10/02/2019

תמיכה בהוצאת ספר השירה הראשון שלי 

לאחר כמה שנים בהם אני מפרסמת שיר כל יום שישי הגיע הרגע לאגד את השירים לספר. במשך שנה ישבנו אגי משעול ואני על קוצו של כל פסיק ועכשיו הספר מוכן להמשיך אל שלב ההדפסה וההפצה. בואו וקחו חלק - ביחרו את התשורה המתאימה ונוציא את הספר לאור. אם הכל ילך כמתוכנן, הספר יצא בתחילת אפריל ולאלו מביניכם שטובים ב"הכינותי מראש" ניתן לרכוש אותו כבר עכשיו כמתנה לפסח. 

לעמוד השירים שלי: 

https://www.facebook.com/Poems

תודה למירלה משה אלבו שהגתה את רעיון הספר ותמכה בדרכה הקסומה בהוצאתו, תודה לנירית הליבני שהסבירה לי למה כדאי להוציא ספר ושאנשים אוהבים להחזיק שירים בידיים וכמובן לאגי משעול שערכה את הספר בחוכמה, עדינות, ומסירות, בלי לוותר על אף חיריק. 


פרסים ובעיתונות: 

משרד התרבות והספורט - פרס משוררים בתחילת דרכם של - 2017

סלונה - בחירה לתגלית השנה בתרבות 2017 

הפואמס של לימור כספי ויסברג מציגות מילים שמתחברות זו לזו ברצף מענג ומרענן ששופך אור מקורי על המציאות, לפעמים מחויך ולעיתים מכמיר לב, בדיוק באורך הנכון, בקצב המדויק ותמיד מגיע עם איור נפלא. אלה השירים שתזכו לקרוא ככה באמצע היומיום העמוס שלכם אם תעקבו אחר ״פואמס״, עמוד השירה של של לימור ויסברג כספי המוכשרת - משוררת, סופרת ומאיירת. זוכת צרצרפייס 2016, כתבה ואיירה את ספר ילדים ״פלוקי״ המבוסס על שיטת ימימה, גרה במושב בשפלה, אם לשלושה בנים, ארט דירקטור, בעלת הסטודיו לעיצוב ומיתוג. כדאי לכם לעקוב לא רק בגלל התרוממות הרוח של עכשיו אלא בשל ההבטחה הטמונה בה לימים שיבואו. (נירית הליבני)

לינק לסלונה

המלצת מרמלדה - 22.12.2017

יום ראשון. עדיין אמצע יולי. אין שלג עד קצה טווח התחזית. מעמד לא קל לאף אחד מהנוכחים. עד שיורידו את אזהרת המסע לסיני – הנה המקום אליו אנחנו בורחים לאחרונה כדי להתאזן:
 
“פואמס”, עמוד הפייסבוק מרחיב-הנפש שפתחה לפני שנתיים לימור ויסברג כספי, עושה לנפש שלנו מה שמדף ציפרלקס שלם לא עושה. בכל כמה ימים מעלה המשוררת, המאיירת, סופרת הילדים, המעצבת, הצלמת, זוכת “צרצרפיס” הגדולה לשנת 2016, ואשת רנסנס באופן כללי – פואמה ממחברת השירים וההרהורים הפרטית שלה, בליווי דימוי עצמתי וקולע. ולמרות שעל פי העמוד “כל קשר בין הכתוב למציאות מקרי בהחלט. למי שמאמין במקריות” (תחשבו על זה רגע), איכשהוא, כל פואמה שלה מצליחה בכל זאת לנעוץ את הלך הרוח הנוכחי שלנו, נכנסת עמוק ללב וצובטת שם חזק. זה יכול להיות תובנה פילוסופית על מושג הזמן, או על אצטורבל. זה יכול להיות מילות נחמה לאשה שבעלה עזב אותה, או רשימת מכולת לדברים שמעציבים את המשוררת (קנית אתנו ב-“בננה בשלה מדי”). כמעט לא משנה לנו מה הנושא, לימור מצליחה לתמלל את הרגעים הקטנים מהם מורכבים חיינו בבהירות, בשפה מפולפלת ובניקוד מלא. להרים את התודעה לרגע קל מהשגרה הבנאלית, ולהנחית אותנו חזרה, מעט רגועים ומפוייסים יותר. וזה תמיד כתוב כל כך בהיר, נגיש ונהדר. לימור, שלא תפסיקי לנו לעולם.

לינק להמלצה

מפעל הפייס - מקום ראשון בתחרות כתיבה - צרצרפייס - 2016 

עשרות אלפי קוראים, אלפי משתתפים שלקחו חלק וכתבו צרצורים נפלאים וסודות מרתקים, וארבעה שופטים שעמלו רבות ובחרו את שלושת הסיפורים הזוכים. צרצרפיס 2016 - קבלו את הזוכים: במקום הראשון - פואמס - לימור ויסברג כספי

לינק לזכיה

 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.