כל הפרויקטים
מסיר שיער חדשני מהפכני
הפרויקט של
אפיליידי
הצטרפו אלינו ויחד נתקדם בפיתוח מסיר השיער החדשני של אפיליידי לשלב ייצור התבניות. גיוס מוצלח יקרב אותנו לקראת הוצאת המוצר לשוק וזאת בזכותכם!
37%
18,275
מתוך 50,000
40
ימים נותרו
49
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 01/03/2019

המצאה ישראלית חדשה - רוצים להיות שותפים ?

אפיליידי המציאה בשנת 1986 את מכשיר הסרת השיער החשמלי הראשון מסוגו בעולם והיום מובילה מהפכה נוספת בהסרת שיער בלייזר. בואו קחו חלק אתנו במהפכה.

מה נעשה עד כה ?

צוות הפיתוח של אפיליידי השקיע זמן רב בפיתוח טכנולוגית לייזר חדשה

כעת אנו מעוניינים להוציא מכשיר לייזר אוטומטי להסרת שיער מכל חלקי הגוף

 אנו עומדים לפני שלב הכנת התבניות ולשם כך מבקשים את תמיכתכם 

גיוס מוצלח יאפשר לנו לייצר תבניות למוצר ואז נוכל להגיש מוצר מוגמר לקבלת מסמכים לתו תקן , נוכל לבצע צילומי מוצר מוגמר ,להכין גרפיקה לאריזה , פליירים ועוד

בקיצור , מדרגה זו של ייצור תבניות היא קריטית להמשך הפרוייקט 


למה כדאי לתמוך ?

 תומכים ומרויחים :

- כשהמכשיר יצא לשוק מובטחת לכם הנחה של 50%  ברכישת מוצר זה

- מובטחת לכם גם הנחה עתידית של 10% על כל מוצרי החברה בכל קנייה למשך שנה

- מקדמים מוצר כחול לבן - גאוה לאומית

- תומכים בחדשנות הישראלית וכך מחזקים את ישראל כ-START-UP NATION בעולם

- בזכותכם , נשים וגברים , סוף סוף יהיו חלקים משיער ומאושרים, כן מאושרים


מה מיוחד במוצר שלנו לעומת הקיים בשוק ?

- מכשיר נטען לשימוש ביתי

- במכשיר מצלמה ותוכנה לאיתור השערות בשטח המטופל

- המכשיר פועל באופן אוטומטי  אבל רק אם יש שיער ולא בכל מקרה

- משך הטיפול הולך ומתקצר עם הזמן ולא נשאר קבוע

-  אפקטיביות לטיפול בגלל אנרגיה מכסימלית בנקודה מינימלית

- אין צורך בהכנות לפני או טיפולים אחרי

- ניתן לשימוש לפני יציאה לשמש ואחרי שהייה בשמש

- מתאים לכל צבעי השיער

- לא משאיר סימנים, כוויות, צלקות 

- ללא חלקי חילוף

- מתאים לנשים וגברים כאחד


נשמע מעניין ?

אז בואו תשתתפו ביצירה החדשה מבית אפיליידי

בזכות גיוס מוצלח נוכל להתקדם צעד נוסף לקראת הוצאת המוצר לשוק

ואם תרצו לתמוך בנו ,תוכלו לבחור כל תשורה  ממגוון הצעותינו


אל תחמיצו את ההזדמנות לקחת חלק ביצירה טכנולוגית ישראלית חדשה !

* לכל המעוניינים לשמוע קצת יותר עלינו ועל המוצר , בבקשה:

 איך "נולד" המוצר ?

  באפיליידי קיים צוות פיתוח המתכנס מידי חודש לדיון בנושא פיתוח מוצרים חדשים. החברה מתמקדת בעיקר במוצרים להסרת שיער. באחת מישיבות הפיתוח , תוך כדי סיעור מוחות בין חברי הצוות (המורכב מאנשי הפיתוח השיווק והרכש ) עלה רעיון להתמקד בפיתוח מכשיר להסרת שיער הגוף בטכנולוגית הלייזר. הועלה רעיון לפתח מכשיר לייזר לשימוש בייתי אבל עם מצלמה בתוכו שתאפשר איתור מדויק של שורש השערה, וכאשר בשטח אין שערות הלייזר לא יפעל . זה היה הרעיון, נשמע מדהים לכולם ועכשיו רק נשאר לבדוק היתכנות. מרגע זה התחיל הפיתוח עד השלב הנוכחי בו אנו נמצאים , עם מוק-אפ עובד אך טרום ייצור התבניות.

   החזון/המטרה שעמדו מאחורי המוצר - על מה הוא נועד לתת מענה והאם מטרה זו הוגשמה ?

  למסירי השיער של אפיליידי קמו מתחרים רבים הן בתחום האפילציה ( תלישת השיער באופן מכאני מן השורש ) והן מכשירי לייזר או IPL בעיקר במכוני יופי אך גם מכשירים לשימוש ביתי . קיימים פתרונות  רבים להסרת שיער הגוף, אך באף מכשיר לשימוש ביתי לא נמצאת מצלמה ותוכנה לאיתור מדוייק של השערות. מכיוון שהטיפול הוא נקודתי ולא על פני השטח ניתן להשתמש באותה אנרגיה בנקודה אחת, מה שמגביר את אפקטיביות הטיפול. מכיוון שהלייזר עובד רק כשיש שערות,עם הזמן הולך ופוחת משך הטיפול, בניגוד לכל הקיים היום בשוק, כשהטיפול מתבצע בכל מקרה ובאותו פרק הזמן. יש שיער, אין שיער , המכשירים מקרינים ואילו אצלנו לא. זה היתרון האבסולוטי ועליו רשמנו פטנט.אבל ישנם יתרונות נוספים לטכנולוגיה שלנו. טיפול נקודתי ללא כאב, ללא סימנים וללא צלקות והעיקר אצלך בבית בזמנך הפנוי. ולא פחות חשוב במחיר שפוי ולכל החיים. אין חלקי חילוף , אין צורך במשחות , במשכחי כאבים , בקרח , במשקפי הגנה. אפשר לצאת לאחר טיפול לשמש ולטפל אחרי שהייה בשמש , אין צורך לחכות תקופה ממושכת בין טיפול לטיפול. מטפלים מתי שרוצים כי ממילא אם אין שערות הלייזר לא יעבוד.

  רוצים לשמוע עוד קצת על החברה ?

  חברת אפיליידי נוסדה בשנת 1986 והייתה לחלוצה בתחומה. אפיליידי היא הראשונה בעולם שפיתחה מכשיר חשמלי להסרת שיער. החברה החזיקה במהלך השנים פטנטים רבים לא כולם בתחום הסרת השיער . ביניהם מסרקים חשמליים ידידותיים לסביבה לטיפול בכינמת השיער אצל ילדים וטיפול בפרעושים בקרב חיות בית ועוד. אך בשנת 2004 שונתה אסטרטגיית החברה מהרחבת המוצרים והגוונה למיקוד. נמכרו כל הקווים שלא השתייכו לקו מוצרי הסרת השיער והחברה התמקדה בפיתוח ורישום פטנטים בתחום זה בלבד. כמובן שהמיקוד אפשר מומחיות רבה יותר  וזה למעשה מה שאיפשר לנו להתכוונן לתחום הסרת השיער בלייזר ולחולל מהפכה שנייה בתחום. 

  מי האנשים שעומדים מאחורי המוצר ? 

   בפיתוח המוצר שותפים מאפיליידי צוות הפיתוח הכולל את המנכל-יוסי מילר,מנהל המו"פ ומהנדס מכונות-יהודה פארן ,מהנדס אלקטרוניקה- יצחק גוזלי, פיסיקאי- יניביעקב, מהנדס אופטיקה ולייזר-אורן אהרן, מנהל לוגיסטיקה-דן בן שמואל, מנהל המכירות-מרסל אלעד ומנהלת השיווק-סמדר שמידט.

   מה היתה השתלשלות פיתוח המוצר מרגע הרעיון ועד להגשמתו בפועל ?

  מרגע שעלה הרעיון בצוות כולם נרתמו למשימה. ראשית היה צורך לאתר אנשים מחוץ לחברה מומחים לנושאים השונים הנדרשים כמו לייזר, פיסיקה, כימיה, ביולוגיה וכד'. לאחר איתור הצוות המתאים החלו פגישות שבועיות. בשלב הראשון שמיעת הדרישות מאנשי השיווק ובשלב הבא מציאת פתרונות. מהר מאד החל צוות הפיתוח להיפגש לבד ורק מידי פעם התווספו גם אנשי השיווק לחוות דעת נוספת. תהליך הפיתוח נמשך כ-3 שנים , היו קטעים של ניסוי ותעייה רבים. בשעה טובה קיבלנו מספר דגמים עובדים   ונערך ניסוי על מספר נשים וגברים עם צבעי שיער ועור שונים ונבחנו התוצאות לאחר תקופה של שנה. התוצאות המעודדות של הניסוי עם אחוזי הצלחה גבוהים עודדו את הצוות לעבור לשלב הבא של ייצור התבניות .וכאן אתם נכנסים -תרומתכם תקדם אותנו לשלב הזה.

  מי הוא קהל היעד של המוצר ? כיצד הפיתוח משפיע על בני האדם ?

  קהל היעד הינו בחורות ובחורים צעירים ועד נשים וגברים בשנות ה-70 המאוחרות. נשים שהתאכזבו מנסיונות הסרת שיער  מסוגים שונים כמו: חוט, גילוח,שעווה, אפילציה, מחט חשמלית, טיפול IPL או לייזר במכון , מכשירי IPL או לייזר. כל אלה ימצאו בלייזר האוטומטי שלנו את הפתרון האולטימטיבי לבעיית השיעור המטרידה. רבים מציינים כי כבר התייאשו מלנסות ולמצוא חלופה טובה וסוף סוף היא נמצאת - לפנינו הפתרון האפקטיבי ביותר. השילוב של המחיר הטוב והתוצאות המרשימות הוא שילוב מנצח.

   מה  החידוש במוצר ?

  כבר הוזכר בנקודות למעלה אך אמשיך ואחדד. זהו מכשיר לייזר לשימוש ביתי, אין צורך בפיקוח רופא, וניתן לרוכשו ברשתות או באינטרנט. כל אחד/אחת יכול/ה בקלות להפעילו. אינו מוגבל במספר הטיפולים. בהחלפת נורות וכדומה. ניתן להשתמש בו לפני ואחרי חשיפה לשמש ללא הגבלה. אינו משאיר סימנים, צלקות כוויות על העור לאחר השימוש כפי שאנו שומעים מדי פעם ממטופלים בשוק. הטיפול עדין ביותר בגלל מיקוד קרני הלייזר בנקודה קטנה ביותר ומתחת לעור ולא על פני השטח. לכן ניתן לנצל את כל האנרגיה בצורה האפקטיבית ביותר. קרן הלייזר פוגעת ישירות בשורש ולא שורפת את השערות. פגיעה ישירה זו גורמת לצמיחה להיפסק בהדרגה. המצלמה שבתוך המכשיר מאפשרת לאתר את המיקום המדויק של שרש השערה , מה שמאפשר לא לדלג על אף שערה ועם זאת לא להקרין לייזר על שטחים נקיים משערות. וכמובן, איתור מדוייק של השורש מתאים לכל צבעי השיער.

  במה תורמת טכנולוגיה זו ללקוחות בפרט ולחברה בכלל ?

   שימוש אישי במכשירי הלייזר האוטומטי שלנו בבית מאפשר טיפול  בשעות הפנאי ללא  צורך ביציאה למכוני יופי הגוזלת זמן יקר ומאפשר חסכון משמעותי בהוצאות .

    חסכון באנרגיה- בהשוואה למכונות הגדולות  הזוללות אנרגיה.

   עד היום אין מחקרים רבים היודעים להגיד בבירור מהם נזקי ההקרנות של המכונות הגדולות מבחינה בריאותית על הגוף. המכשיר שלנו, והדיוק שלו, מונעים פגיעות באזורים בהם לא נדרש כלל טיפול.

   פגיעת הקרן בנקודה ממוקדת ומצומצמת מונעת כוויות, סימנים ופגיעות העלולות לגרום צלקות על פני העור לעומת המכשירים המקרינים אנרגיה על פני שטח גדול.

   מכשיר זה אינו דורש החלפת חלקים, אמנם חלקים כאלה מהווים מקור רווח ליצרן אך עם זאת מעמסה כבדה על הלקוחות - כך שזו עוד דרך להילחם ביוקר המחייה.

   בישראל אנו מבצעים את הרכבת המוצרים , מה שמספק עבודה בפריפריה. אנו יושבים בחצור הגלילית וכאן גם מפעל ההרכבה שלנו . ומלבד אספקת תעסוקה לפריפריה המפעל מעסיק גם אנשים עם נכויות וגם זו תרומה גדולה לחברה.

   מבחינה עולמית , כמו כל חידוש גם הפטנט שלנו ידרבן חברות מתחרות לנסות ולגבור על המוצר שלנו ויכריח אותם לחשוב על חלופות טובות יותר הן מהמוצרים הקיימים היום והן מהמוצר שלנו ובסוף כל יתרון שלהם יהיה לטובת ציבור  המשתמשים כולו.

   רוצים לשמוע אנקדוטה ?

    באחת מישיבות הפיתוח כאשר בוצעה הדגמה של המכשיר על גבי מסך גדול על הקיר, אמר אחד הנוכחים " אני מרגיש כאילו אני בישיבת צוות של חיל האוויר הישראלי , או ליתר דיוק הטייסים הישראלים, אשר מיישמים "חיסול ממוקד" פוגעים בחדר מסוים בבניין רב קומות פגיעה מדויקת מבלי לפגוע בסביבה כולה" ההשראה שלנו למכשיר החדש כנראה עוצבה איפה שהוא ב"צוק איתן" בעזה. כאשר על מסכי הטלויזיה ראינו לעיתים קרובות את ירי הטילים הממוקד שביצעו על משגרי הטילים בתוך אוכלוסיית עזה הצפופה. כפי שטייסינו פועלים במיקוד מדוייק ככל האפשר על מנת למנוע הרס סביבתי גדול ולפגוע בחפים מפשע , גם אנחנו אימצנו הרעיון לפגוע בדיוק במטרה שהיא שורש השערה ולא לפזר קרינה לא רצויה בחלקי גוף שאינם שעירים. 

    לא פלא שמהנדסים ואנשי שיווק רבים בתחום מוצרי הסרת השיער ( תחום בו ישראל בין המובילות בעולם אם לא מספר אחת ) הינם יוצאי רפאל בפרט  והתעשיות הבטחוניות בכלל.

    מוצר חדשני זה נולד  מצורך קיים וביקוש גדל והולך בשוק למוצר איכותי , יעיל ובמחיר שווה לכל נפש. 

    השתכנעתם ?  תצטרפו אלינו - ותיקחו חלק במהפכה שלנו- כל אחד יכול לתמוך לפי יכולתו ולכל סכום יש תשורה הולמת .