כל הפרויקטים
ספר - מדברת על אהבה
הפרויקט של
שני וייס גולדמן
נעים להכיר, אני שני, בת עשרים, יצירתית ואוהבת לכתוב כתבתי סיפורים קצרים על אהבה, ואני מאוד אתרגש אם תשתתפו ותתמכו בהצלחה שלי.
100%
6,500
מתוך 6,500
0
נותרו
56
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 15/02/2019

הזמנה לשותפות ותמיכה בספר הביכורים שלי - מדברת על אהבה

איך התחלתי לכתוב סיפורים

'הצטרפו אלי ויחד נוציא את ספר הביכורים שלי לאור! בהתרגשות גדולה אני משתפת בחדשות המיוחדות: סיימתי לכתוב את הספר שלי, 'מדברת על אהבה', על כתיבתו אני עובדת כבר כמה שנים. אני לא יודעת איך בדיוק זה התחיל אבל יום אחד, לפני שנים רבות, התחשק לי לכתוב סיפורים. רציתי ועשיתי. כל שבוע ישבתי וכתבתי. לפעמים תיקנתי סיפורים שוב ושוב ולפעמים אהבתי מהרגע הראשון את מה שיצא. חלק מהסיפורים דמיוניים וחלק קשורים למציאות. רובם שמחים אבל חלק עצובים.

את הסיפורים מלווים ציורים שאני עשיתי בחוג אמנות במוזיאון ישראל. 

אז מה אם קשה לי לכתוב?

מי שמכיר אותי יודע שאני אוהבת לאפות, וכבר לפני כמה שנים המצאתי את 'הקונדיטוריה של שני' בה אני מכינה לכם עוגות טעימות. אני גם אוהבת לרקוד ונמצאת בחבורת זמר, אבל בגלל הצרכים המיוחדים שלי, לכתוב לפעמים ממש קשה לי ולמרות זאת התאמצתי מאוד לכתוב ספר שעוסק במה שמעניין אותי 'מדברת על אהבה'. למרות הקושי את כל הסיפורים כתבתי ממש לבד (אימא רק תקנה לי שגיאות כתיב. זה הכל) אני רוצה שנערים ונערות, עם צרכים מיוחדים וגם רגילים, יקראו את הספר שלי, ייהנו מהסיפורים וילמדו שאפשר להגשים חלומות ובשביל זה אני זקוקה לשותפות ולתמיכה שלך.

הנה דוגמה לפתיחה של סיפור מתוך הספר שלי

"נערה שרוצה להיות חופשיה בלי שיחליטו עליה

לפני כמה שנים הייתה משפחה ולמשפחה הייתה נערה שקראו לה ליקי. כל חיים כולם החליטו על הכול בשבילה, שנה עברה ועוד שנה ועדין החליטו לה על הכול, ואף פעם לא נתנו לה להחליט בחיים שלה מה היא רוצה לעשות. לפתע...." 

גם לכן יש בעיות כאלה עם ההורים? רוצות לדעת מה קרה לפתע? רוצים לדעת איך ליקי פתרה את הבעיה שלה? תמכו בפרויקט שלי והספר יצא לאור

רוצים להצטרף אלי להגשמת החלום?

ההוצאה לאור של הספר יקרה (גם בגלל הדפים הצבעוניים) ולא אצליח להוציא אותו לאור בלי שותפויות. אני לא רוצה למכור את הספר במחיר יקר, כי אני רוצה שכוווולם יוכלו לקנות ולקרוא, ולכן אני זקוקה לשותפות ושותפים לדרך. אני גם משתדלת לתת תשורות ממש נהדרות. אם תצטרפו אלי  נהיה שותפות ושותפים בספר שלי. ובעיקר אני מקווה שתאהבו את הספר ותלמדו ממנו שאפשר להגשים כל חלום. אל תתייאשו אף פעם. תודה, ובהצלחה בחלומות שלכן. שני.

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.